Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA HENRYKI 2024! Zapraszamy!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zniszczył jeden z najpiękniejszych ogródków w mieście - poznajesz go? [WIDEO]
~~wsa niezalogowany
17 sierpnia 2023r. o 10:45
jakiś swojak , który nie lubi natury .... mam nadzieję ,że jakiś sklep ogrodniczy z B-ca a mamy kilka dużych w okolicy podarują kwaty do zniszczonego ogródka ...wandal do więzienia rowy kopać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielaty Bodziszek niezalogowany
17 sierpnia 2023r. o 10:48
~~wsa napisał(a): jakiś swojak , który nie lubi natury .... mam nadzieję ,że jakiś sklep ogrodniczy z B-ca a mamy kilka dużych w okolicy podarują kwaty do zniszczonego ogródka ...wandal do więzienia rowy kopać

Jak mi zniszczyli auto, to żaden salon nie podarował mi auta ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~co za uj niezalogowany
17 sierpnia 2023r. o 10:57
Przecież ta pokraka nie potrafi nawet siekiery używać - herkules co go donica przewraca? Taka p.o.p.i.e.r.d.ó.ł.k.a. a nie wandal !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krystian niezalogowany
17 sierpnia 2023r. o 11:11
Podobny chód do Aleksandra Z. z Armii Krajowej 10
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morski Len niezalogowany
17 sierpnia 2023r. o 11:30
~~wsa napisał(a): jakiś swojak , który nie lubi natury .... mam nadzieję ,że jakiś sklep ogrodniczy z B-ca a mamy kilka dużych w okolicy podarują kwaty do zniszczonego ogródka ...wandal do więzienia rowy kopać


Łatwo rozporządzać cudzym majątkiem. Proponuję zróbmy zrzutkę, poczynając od ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowy Łubinnik niezalogowany
17 sierpnia 2023r. o 12:38
Ale po co on to zrobił? Psychol jakiś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Efendi niezalogowany
17 sierpnia 2023r. o 14:41
Podpowiedź: typ jest leworęczny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kazz niezalogowany
17 sierpnia 2023r. o 14:41
Leworęczny + sylwetka - sąsiedzi powinni go rozpoznać. Tylko jak dotrzeć do większej liczby mieszkańców?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie