Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Najniebezpieczniejszy pająk w Polsce znaleziony w Bolesławcu!
~~wyjaśniacz idiotów niezalogowany
21 sierpnia 2023r. o 16:54
~~Pomidorowa Bylica napisał(a): Przywożą z zagranicy potem trudno się dziwić co mamy w PL teraz ukończenie mini muchy jest bolesne PO CO TO CHODOWAC to robią tylko idio... za dużo tez obcokrajowców No coz kiedys fajnie się żyło w PL

nikt nie przywiózł tego pająka z innego kraju ani nie uciekł z żadnej hodowli
kolczak zbrojny żyje normalnie w Polsce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tomski niezalogowany
21 sierpnia 2023r. o 17:33
Ja już kilka pogoniłem z domu...Nie robiłbym z tego powodu afery...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paliowy Grab niezalogowany
21 sierpnia 2023r. o 17:37
W BOLCU TYCH PAJOKOW JEST BEZ LIKU
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Spayder niezalogowany
21 sierpnia 2023r. o 18:05
To koleś mój kolczak normalny pająk żadna nowina afera koperkowa w sklepie szukał swojej pajeczycy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~spiderman niezalogowany
21 sierpnia 2023r. o 18:17
Popierdułka .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~spiderman niezalogowany
21 sierpnia 2023r. o 18:18
Specjalnie napisałem przez "u"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kuyavian Slav niezalogowany
21 sierpnia 2023r. o 18:34
Co za durny artykuł , ale co tam przecież to jest pożywka dla pelikanów . Wystarczy wpisać i przeczytać gdzie żyje i od jak dawna i wcale nie taki wilk straszny jak go piszą .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burobrązowy Zaślaz niezalogowany
21 sierpnia 2023r. o 18:59
To nie jest afera Dobrze , że opisał stworzonko , i zrobił fotke jego Przecież nie każdy zna się na pająkach , a zobaczony w dodatku sklepie , a nie na łonie natury robi wrażenie Także nic w tym do krytyki Na zimno dmuchamy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza