Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Waldemar Witkowski do Senatu RP
BolecFORUM Nowy temat

Kradzież

~~Robert niezalogowany
17 września 2023r. o 22:03
W nocy z piątku na sobotę 15.09/16.09.2023 r. Na mojej posesji w m. Jurków 34 zostało skradzionych około 30 słupków dębowych przewidzianych na ogrodzenie. Wysokość słupków ok. 2 m , znacznej grubości, że jedna osoba nie była w stanie ich sama wynieść. Słupki były zaimpregnowane i suche, leżały koło mojego domu za murem ponad dwa lata i z drogi nie było ich widać. Za wskazanie sprawcy lub pomoc w ujęciu sprawcy przewidziana jest nadora pieniężna w wysokości 1 tys. zł. Dochodzenie prowadzące będzie policja z Kruszyna. Bardzo mi zależy na ustaleniu sprawcy kradzieży i przykładnym jego ukaraniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wystarczy nie kraść niezalogowany
19 września 2023r. o 4:44
~~Robert napisał(a): W nocy z piątku na sobotę 15.09/16.09.2023 r. Na mojej posesji w m. Jurków 34 zostało skradzionych około 30 słupków dębowych przewidzianych na ogrodzenie. Wysokość słupków ok. 2 m , znacznej grubości, że jedna osoba nie była w stanie ich sama wynieść. Słupki były zaimpregnowane i suche, leżały koło mojego domu za murem ponad dwa lata i z drogi nie było ich widać. Za wskazanie sprawcy lub pomoc w ujęciu sprawcy przewidziana jest nadora pieniężna w wysokości 1 tys. zł. Dochodzenie prowadzące będzie policja z Kruszyna. Bardzo mi zależy na ustaleniu sprawcy kradzieży i przykładnym jego ukaraniu.

To prawosławni Ukraińcy, Polak- katolik nie kradnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Robert niezalogowany
19 września 2023r. o 22:32
Dziś powiesiłem to ogłoszenie koło sklepu na tablicy ogłoszeń ok. 12.40 i przed 19-tą już nie było. Zostało zerwane co tylko utwierdza mnie, że kradł złodziej z Jurkowa. Powiesimy następne ogłoszenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~detektyw nosek niezalogowany
20 września 2023r. o 0:31
~~wystarczy nie kraść napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Robert napisał(a): W nocy z piątku na sobotę 15.09/16.09.2023 r. Na mojej posesji w m. Jurków 34 zostało skradzionych około 30 słupków dębowych przewidzianych na ogrodzenie. Wysokość słupków ok. 2 m , znacznej grubości, że jedna osoba nie była w stanie ich sama wynieść. Słupki były zaimpregnowane i suche, leżały koło mojego domu za murem ponad dwa lata i z drogi nie było ich widać. Za wskazanie sprawcy lub pomoc w ujęciu sprawcy przewidziana jest nadora pieniężna w wysokości 1 tys. zł. Dochodzenie prowadzące będzie policja z Kruszyna. Bardzo mi zależy na ustaleniu sprawcy kradzieży i przykładnym jego ukaraniu.

To prawosławni Ukraińcy, Polak- katolik nie kradnie.

PO dzisiejszym wystąpieniu zełeńskiego w ONZ to myślę że jest to prawdopodobne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dychoxy niezalogowany
20 września 2023r. o 3:39
https://seosun.agency/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Robert Obaz
REKLAMA Arkadiusz Sikora