Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szpitalny Oddział Ratunkowy inwestuje w diagnostykę
~~Rudawobrązowa Pęcherznica niezalogowany
22 września 2023r. o 22:35
Bezpartyjny kandydat na senatora przyjmuje weksel - kartonik od partyjnego posła pełnego trosk obywateli na 21 przed głosowaniem :) Wspaniale Kamilu , jesteś boski jak zawsze i taki bezpartyjny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pacjentka niezalogowany
22 września 2023r. o 23:48
Oj, to może jednak będzie program badania piersi z prawdziwego zdarzenia, a nie on line. Zanim pozwolą usiąść przed monitorem pobranie krwi ( ok, super nie czepiam się :)). Później wizyta on line i informacja: z drukarki proszę wziąć sobie wydrukowane skierowanie na USG piersi i zarejestrować się. Oczywiście na razie na USG piersi nie rejestrują, bo nie ma terminów - może za miesiąc. Tak wygląda realizacja programu w naszym szpitalu - płakać, czy czuć się wyróżnionym, że możesz uczestniczyć w tym science-fiction. O, przepraszam łącza działały, gabinet czysty i fotel biurowy w kolorze ecru- ale czy to są standardy tego badania? Dostałam nawet SMS z zaproszeniem na badanie w kierunku cukrzycy - z pewnością podziękuję, ale badań z programu w tym miejscu już nie zrobię. Już wiem, jak to wygląda spęd ludzi na jedną godzinę ( kilka osób ma wyznaczoną tą samą godzinę), brak informacji od personelu (lepiej milczeć, jak ktoś się nie zgadza z tym, co tam się dzieje albo rzeczywiście nie nadążają za zmianami, nawet kartek z nazwiskiem lekarza, który przyjmuje w danym gabinecie nie nadążają zmieniać). Przykro mi to pisać, ale to jest brak szacunku dla drugiego człowieka, aby proponować takie usługi. Opisuję po prostu fakty, nie mi oceniać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskozielony Kuflik niezalogowany
23 września 2023r. o 6:03
~~Pacjentka napisał(a): Oj, to może jednak będzie program badania piersi z prawdziwego zdarzenia, a nie on line. Zanim pozwolą usiąść przed monitorem pobranie krwi ( ok, super nie czepiam się :)). Później wizyta on line i informacja: z drukarki proszę wziąć sobie wydrukowane skierowanie na USG piersi i zarejestrować się. Oczywiście na razie na USG piersi nie rejestrują, bo nie ma terminów - może za miesiąc. Tak wygląda realizacja programu w naszym szpitalu - płakać, czy czuć się wyróżnionym, że możesz uczestniczyć w tym science-fiction. O, przepraszam łącza działały, gabinet czysty i fotel biurowy w kolorze ecru- ale czy to są standardy tego badania? Dostałam nawet SMS z zaproszeniem na badanie w kierunku cukrzycy - z pewnością podziękuję, ale badań z programu w tym miejscu już nie zrobię. Już wiem, jak to wygląda spęd ludzi na jedną godzinę ( kilka osób ma wyznaczoną tą samą godzinę), brak informacji od personelu (lepiej milczeć, jak ktoś się nie zgadza z tym, co tam się dzieje albo rzeczywiście nie nadążają za zmianami, nawet kartek z nazwiskiem lekarza, który przyjmuje w danym gabinecie nie nadążają zmieniać). Przykro mi to pisać, ale to jest brak szacunku dla drugiego człowieka, aby proponować takie usługi. Opisuję po prostu fakty, nie mi oceniać

Szczera prawda, też tam siedzialam ponad 2 godz po to żeby doktorek wręczył mi kiedy przyjmuje i kiedy się zapisać na kolejną wizytę, on bierze kase a ja siedzę 2 godz jak gwizdek, dzięki ale juzz żadnego programu nie skorzystam, zróbcie najpierw porządek a później zapraszac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowa Pysznogłówka niezalogowany
23 września 2023r. o 15:13
Niech najpierw zaczną leczyć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszara Trytoma niezalogowany
23 września 2023r. o 15:22
A mogę gdzieś na głowę się leczyć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielony Czosnek niezalogowany
23 września 2023r. o 15:30
~~Ziemistoszara Trytoma napisał(a): A mogę gdzieś na głowę się leczyć?



W TVNie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawy Plektrantus niezalogowany
23 września 2023r. o 16:25
Pobraną krew pacjentów w programie udarowym ,
bada się również pod kątem genetycznym , a wyniki szpital
przekazuje prywatnej firmie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawordzawy Jaskier niezalogowany
23 września 2023r. o 20:11
~~Rudawy Plektrantus napisał(a): Pobraną krew pacjentów w programie udarowym ,
bada się również pod kątem genetycznym , a wyniki szpital
przekazuje prywatnej firmie .

Jak to? Nie można odebrać tego wyniku w rejestracji?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dekoracje
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza