Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławianie w drodze do Warszawy, na "Marsz miliona serc"
~~Mondry niezalogowany
2 października 2023r. o 20:20
~~M21W2 napisał(a): Kaczyński w Katowicach skomentował frekwencję marszu Miliona Serc.

Według prezesa w konkurencyjnym wydarzeniu brało udział ok. 60 tys. osób. Jego zdaniem, to kolejny dowód na kłamstwo Tuska.

Jeśli tam było 60 tys. ludzi, to od dziś mówcie mi Marian.Paradne. Nadszedł moment kiedy ...y poszukają wsparcia w niemieckich portalach. Warto zauważyć, że liczby podane przez niemieckie media pochodzą z PAP, która jest pod kontrolą PiS, a podawała liczby uczestników na podstawie informacji od PISowskiej policji. Jaja jak berety

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Emeryt niezalogowany
3 października 2023r. o 9:27
Jak ten nieudacznik, który nie pracował ani jednej sekundy dostał niezłą emeryturę za swoje 4 litery trzymane w poselskich łaeacha i jeszcze dostał stanowisko, a właś ciwie kasę za za stanowisko. Prawda jest taka, że z liczeniem osób opozycji ma wielki problem o umie liczyć do 60.On wie ile dostaje kasy do kieszeni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Butelkowa Trytoma niezalogowany
3 października 2023r. o 18:14
Zawiodła ulica
pozostała zagranica .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Butelkowa Trytoma niezalogowany
3 października 2023r. o 20:37
Dziadku,
czy to prawda, że w 1989 roku
upadł w Polsce komunizm ?
- Tak mój drogi,
upadł, na cztery łapy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.