Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Klocki LEGO — do jakiego wieku jest lego?
~~Billund niezalogowany
2 października 2023r. o 19:01
Każdy Duńczyk, który skończył 40-50 lat zbiera LEGO, klocki nie są wyjątkowo drogie, trzeba tylko wiedzieć kiedy zakupić opakowanie, większość osób, które poznałem mają jedno pomieszczenie tylko na klocki LEGO więc wiek nie ma tu żadnego znaczenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Agata Liszczynska niezalogowany
19 października 2023r. o 22:56
Dla każdego a co ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielony Czosnek niezalogowany
21 października 2023r. o 6:37
Do starszego wieku szkolnego 10-11 lat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
23 października 2023r. o 4:57
lego kolego dla każdego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.