Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Potrafią wieszać plakaty, z czytaniem gorzej...
~~lucek niezalogowany
4 października 2023r. o 21:37
Czy pani gezicka ma rzeczywiście obsesję na punkcie władzy? - czy uważa się za mesjasza który wybawi uczestników marszu lgbt? Nie kumam już tego a może jakaś terapia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatnoczerwony Rozchodnik niezalogowany
4 października 2023r. o 21:46
~~lucek napisał(a): Czy pani gezicka ma rzeczywiście obsesję na punkcie władzy? - czy uważa się za mesjasza który wybawi uczestników marszu lgbt? Nie kumam już tego a może jakaś terapia?


Xuju kto to ta gezicka ? Nie kumam ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowa Konwalia niezalogowany
5 października 2023r. o 8:58
~~JACUZZA napisał(a): Morawiecki przepisałeś już Polskę na żonę?

szoc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kenga niezalogowany
5 października 2023r. o 13:03
~~Szkarłatnoczerwony Rozchodnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~lucek napisał(a): Czy pani gezicka ma rzeczywiście obsesję na punkcie władzy? - czy uważa się za mesjasza który wybawi uczestników marszu lgbt? Nie kumam już tego a może jakaś terapia?


Xuju kto to ta gezicka ? Nie kumam ?
xuju dobrze wiesz-nie udawaj glupa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~anonim niezalogowany
5 października 2023r. o 17:24
drodzy bracia i siostry nie czas wam polemizowac.Człowiek jest Wielki nie przez to co posiada tylko Kim jest i nie przez to co ma lecz przez czym dzieli sie z dugim człowiekiem oczywiscie bez swiatła fleszy oraz szumu medialnego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu