Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

14240
M21W2
4 listopada 2023r. o 19:41
~~Płowobrunatna Begonia napisał(a): no nareszcie przyznałeś że się boisz



Nie napisałem że się boję , tylko się martwię że historia się powtórzy , Słońce Peru zechce ponownie " świecić " w Brukseli lub Moskwie , chyba nie zaprzeczysz że byłaby to " niepowetowana " strata .
Nie obchodzi mnie co zrobią robotnicy związkowcy , ja mam niedługo " mój " demokratycznie wybrany rząd , Ty obaliłeś z Twoją Lempart PiS , sama radość .

Tu masz wypowiedź Łukaszenki kogo popiera , to Twój sojusznik , radość jego i Twoja po wyborach , jest na tym samym poziomie .



Mylisz nazwiska , wyparłeś z pamięci Reset Tuska w stosunku do Rosji , doceń Donalda , Sikorskiego , Komorowskiego i ich wizyty w Moskwie , oni " działali " dla " dobra Polski " , więcej ropy , gazu chcieli dla nas , nordstrimy popierali , nie bądź dla nich okrutny .
TVN nie szkolił ciebie w tym temacie .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stan niezalogowany
4 listopada 2023r. o 19:41
Gdyby peło było jak lubisz się wyrażać "bandą oszustów" to byś na nich nie głosował?
Dobrze piszę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
4 listopada 2023r. o 19:53
Wkleje jeszcze raz , tyle pochwał dla wyborców totalnej opozycji .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
4 listopada 2023r. o 19:57
Pisdzielce mają nowy autorytet Łukaszenka!!:D:D:D
Następny w kolejce Kim Dzong UN!!:D:D:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~-- niezalogowany
4 listopada 2023r. o 20:07
Twoim Weber i Tusk?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Umiar i pokora niezalogowany
4 listopada 2023r. o 20:11
Rozliczyć co do grosza!!!! Wszystkich, którzy wyciągnęli swe łapy po nasze pieniądze. Tych, którzy pomagali swymi decyzjami do rozkradania kraju. Prezydent, który przedłuża powstanie nowego rządu i który nie odniósł się do powstrzymania grabieży pięknego kraju. A jojo brudziński dobija Azoty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
4 listopada 2023r. o 20:21
~~ napisał(a): Pisdzielce mają nowy autorytet Łukaszenka!!:D:D:D
Następny w kolejce Kim Dzong UN!!:D:D:D



Za ilu masz zamiar pisać , dawaj dalej , sztuczny tłok pożądany przez redakcję Bolca .

Łukaszenka chwali Ciebie i Takich jak Ty , dla mnie to wielki smutek , Dyktator za Tuskiem i jego wyborcami , brawo WY .



Dopisane 04.11.2023r. o godz. 20:21:

W TVN tego nie zobaczycie .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrunatna Begonia niezalogowany
4 listopada 2023r. o 20:48
Lucjan za bardzo mi schlebiasz
że niby co?obaliłem pis razem z Lampart
nawet nie brałem udziału w głosowaniu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza