Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~Blond Gazania niezalogowany
23 października 2023r. o 17:18
~~Ognistoczerwona Karagana napisał(a): pamiętam piSSdzielca co to darł japę i wrzeszczał -hołota...
no i poszedł w piSSdu...;D

A ja pamiętam pana Tuska co mówił że pieniądze z OFFE nie są moje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zalewska od kontenerów niezalogowany
23 października 2023r. o 17:19
~~Morus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ognistoczerwona Karagana napisał(a): kiedyś tu pisałem czy to czas by jeszcze kochać Polskę czy już jej nienawidzić...
ale to było kiedy rządzili piSSdzielcy...

teraz każdemu mogę napisać by się śpieszyli nauczyć kochać Polskę ...
a wszystko to za sprawą jednej niedzieli...


grzechy-platformy.org

czarzaste, tuski to żadna zmiana

wy tetrycy już zapomnieliście, my młodzi pamiętamy

Breżniew jest pełnoletni ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
23 października 2023r. o 18:21
~~Karmelowy Słonecznik napisał(a): teraz czas na jakąś kanapeczkę bo za kilka minut ''szkiełko...;D
a ja jestem jego fanem ...
lubię takie dni kiedy dołuję Lucka i chłopina się gubi ,lawiruje ,łże i wymyśla ciągle nowe historyjki ...
on jest lepszy od Andersena ...on jest lepszy od Urbana...
przebił mistrza...to trzeba docenić...;D



Samochwała w kącie stała
I wciąż tak opowiadała:

"Zdolna jestem niesłychanie,
Najpiękniejsze mam ubranie,
Moja buzia tryska zdrowiem,
Jak coś powiem, to już powiem,
Jak odpowiem, to roztropnie,
W szkole mam najlepsze stopnie,
Śpiewam lepiej niż w operze,
Świetnie jeżdżę na rowerze,
Znakomicie muchy łapię,
Wiem, gdzie Wisła jest na mapie,
Jestem mądra, jestem zgrabna,
Wiotka, słodka i powabna,
A w dodatku, daję słowo,
Mam rodzinę wyjątkową:
Tato mój do pieca sięga,
Moja mama - taka tęga
Moja siostra - taka mała,
A ja jestem - samochwała!"



Dopisane 23.10.2023r. o godz. 17:58:

~~Karmelowy Słonecznik napisał(a): to i ja coś tobie ...na dobranoc...;D

14240
M21W2
..........................................2023
~~Stalowoniebieski Szczawik napisał(a): Rządzi partyjka stosująca ub.ckie metody, jak można i kto na tych manipulantów głosuje

Czytając wpisy antypisowców nie mam wątpliwości , zagłosuje na PiS , Lucjan Złotkowski .

a więc powinieneś kogoś przeprosić za wyzywanie go od szmat i mend...





Widać wyraźnie Twoje ograniczenie ,

Co grozi za udostępnienie imienia i nazwiska?
W myśl ustawy o ochronie danych osobowych : "kto przetwarza dane osobowe, choć ich przetwarzanie nie jest dopuszczalne albo do ich przetwarzania nie jest uprawniony, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat dwóch".



Dopisane 23.10.2023r. o godz. 18:17:

~~Wilk Panu Lucjanu napisał(a): Panie Lucjan mam pytanie
Takie zwykłe proste tanie
Czy publiczne wiadomości
tak nazwijmy je najprościej


Jak najbardziej wskazana i rzetelna informacji , jest w stu procentach prawdziwa .

Niemieckie media w ekstazie po „zwycięstwie” opozycji

Jedno jest pewne po tych epokowych wyborach. Nie jest żadnym prawem natury, że nie da się zatrzymać upadku wolnościowe demokracji. W końcu dobra wiadomość w tych ponurych czasach!

– pisze Joerg Lau w tygodniku „Die Zeit”. Zdaniem publicysty „sojusz pod przywództwem byłego premiera i przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska – mimo ekstremalnie trudnych i niesprawiedliwych warunków – udowodnił, że pochód prawicowego populizmu nie jest nie do zatrzymania”.

Ten wynik wyborów pokazuje, że demokracja może być silniejsza niż populizm, że idea praworządności może wygrać z pokusą autorytaryzmu. Innymi słowy: europejska idea żyje

– twierdzi Ischinger, wg. którego „wpływ wyniku wyborów w Polsce na politykę europejską jest nie do przecenienia”, a zwycięstwo opozycji będzie „wielką ulgą dla relacji polsko-niemieckich”.



Dopisane 23.10.2023r. o godz. 18:21:

Wiemy przecież, że kolejny prawdopodobny premier Polski jest Europejczykiem

— komentuje dla „Die Welt” wyniki wyborów szefowa komisji obrony Bundestagu Marie-Agnes Strack-Zimmerman z FDP. Oczywiście ma na myśli Donalda Tuska. Premier Morawiecki według niej więc Europejczykiem nie jest, a może jest nie dość europejski, tylko zanadto polski. Tak czy owak, Morawiecki to nie jest czystej krwi Europejczyk.

I dalej Strack-Zimmerman komentuje, że teraz wzajemnie relacje będą na nowo ukierunkowane i

byłoby wspaniale, gdyby nowo wybrany polski premier przyjechał do Niemiec. To zresztą dobry obyczaj, że po wyborach w Niemczech od razu jedzie się do Polski, by wzmocnić naszą przyjaźń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 października 2023r. o 18:23
M21W2 napisał(a): Co grozi za udostępnienie imienia i nazwiska?
W myśl ustawy o ochronie danych osobowych : "kto przetwarza dane osobowe, choć ich przetwarzanie nie jest dopuszczalne albo do ich przetwarzania nie jest uprawniony, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat dwóch".


Bzdura!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
23 października 2023r. o 18:29
Poseł CDU Norbert Roettgen też opowiada o nowym rządzie, który jeszcze nie istnieje, ale już rozumie co jest dla Europy, Niemiec i Polski (w tej kolejności ) ważne. Chodzi o współpracę taką jak kiedyś. W domyśle sprzed rządów Zjednoczonej Prawicy. A więc z czasów kiedy słuchaliśmy pokornie Berlina i Brukseli.


Dopisane 23.10.2023r. o godz. 18:29:

~~ napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Co grozi za udostępnienie imienia i nazwiska?
W myśl ustawy o ochronie danych osobowych : "kto przetwarza dane osobowe, choć ich przetwarzanie nie jest dopuszczalne albo do ich przetwarzania nie jest uprawniony, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat dwóch".


Bzdura!!!



Pamiętam jak PanM podał nazwisko Janusza T. Janusz groził Przemkowi że może tego pożałować powoływał się na RODO .
Janusz skoro padło twoje nazwisko na forum bez Twojej zgody mogą pisać do Ciebie używając imienia i nazwiska ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 października 2023r. o 18:31
"New York Times": Partie centrowe gotowe do obalenia nacjonalistycznego rządu
"Wybory, postrzegane jako jedne z najważniejszych od dziesięcioleci, były postrzegane jako wybór między obroną suwerenności Polski a wartościami liberalnymi" - wskazują dziennikarze amerykańskiego dziennika.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dżulia Przyłempska niezalogowany
23 października 2023r. o 18:35
Jesteś zwykłym dur/nie/m jeśli ty nie znasz podstawowych zapisów RODO. A ich nieznajomość nie zwalnia cię od odpowiedzialności karnej jeśli złamiesz te zapisy a ktoś cię pozwie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
23 października 2023r. o 18:47
~~Karmelowy Słonecznik napisał(a): w tym kraju najśmieszniejsze i zarazem najtragiczniejsze jest to ze ktoś mający się za ''strażnika''' Konstytucji sam ją wielokrotnie łamał ,mający się za ''głowę państwa'' pokazał wielokrotnie jej obywatelom ''fucka'' a ostatnio ich po prostu ordynarnie i bezczelnie obrażał...
równie tragiczne jest to że inny duda w swojej bezczelności i arogancji już zapowiedział że gotów jest wyprowadzić swoich ''związkowców '' na ulice by ponownie wróciły dawne niepokoje i zwykłe uliczne burdy...
czy po to by zrywać umowy innych związków ?.... łamać inne protesty by zachować nadal własne przywileje? ...zapewne i to ...

widząc w tivi maszerujących obok siebie ''dwie dudy'' człowiek się zastanawia - gdzie w tym ''kabarecie'' jest Polska?...gdzie są Polacy?
znając te dwie postacie z wcześniejszych ''dokonań'' następne dni i miesiące ''czarno widzę''

ale mimo wszystko--dzień dobry Polsko...
dzień dobry wolna od ''kaczyzmu'' Polsko...



Brawo 100/100 w Polsce mają być tylko uliczne tęczowe protesty oraz protesty ludzi z pod znaku pięciu gwiazdek .
Nadchodzi czas takiej " demokracji " na jaką pozwoli nasz idol i guru wielki Donald Tusk .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza