Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

14240
M21W2
23 października 2023r. o 19:16
~~Malwa ogrodowa napisał(a): To raczej pan ma z nią problem. Obsesja i dzisiaj nad panem panuje. Widać to od pierwszego dzisiejszego pańskiego wpisu . Obsesja i głupota jaką pokazał pan nawet w kwestii RODO .



Powołałem się na geniusza z fotum Janusza , nie umie Pan czytać , Janusz groził Przemkowi żeby uważał bo może pożałować używając jego nazwisko bez jego zgody .
Pan nie wierzy w to co Janusz pisze , on twierdzi że prawdę i tylko prawdę .




Dopisane 23.10.2023r. o godz. 19:16:

~~Kroksomia złocista napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Malwa ogrodowa napisał(a), wyżej napisał Pan że jestem głupiec i niech tak zostanie .

Niech tak zostanie . Zresztą Lucjan jest głupcem . Każdy jego wpis to żenada.



Ja głupiec lubię dyskutować z palantami , właśnie się pojawiłeś .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Blond Gazania niezalogowany
23 października 2023r. o 19:34
~~idzie nowe napisał(a): Idzie nowe!!!
Waldemar Pawlak w pierwszym szeregu na konferencji PSL
Nooo, przecież wyborcy postawili na zmianę ;D:D

Przecież Pawlak nas załatwił z ruskim gazem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
23 października 2023r. o 19:36
W kwietniu 45 w berlińskim bunkrze ostatni kamraci Adolfa także łudzili się, ze alianci zaczną ze sobą walczyć a wódz ma cudowną broń...
Potem była... Norymberga.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ruda sekwoja niezalogowany
23 października 2023r. o 20:02
Wczoraj geniusze ortografii czepiali się literówki oponenta Lucjana. Dzisiaj kiedy on sam popisuje się literówką wszyscy milczą. Chyba się domyślają że była ona zamierzona.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śnieżnobiały Sumak niezalogowany
23 października 2023r. o 20:19
Lucjan nie jest głupcem
jest tylko emerytem ,który się nie zgadza
z wynikami wyborów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoczerwona Karagana niezalogowany
23 października 2023r. o 20:22
miałem dzisiaj wyjątkowo pracowity dzień i nie chce mi się teraz pisać...
dlatego nie do wszystkiego się odniosę...
Lucjan ...znowu się pojawiasz i pierwszy twój post jest do mnie...po co ci to chłopie?
przecież wiesz że za każdym razem ''skopię ci dupę'' za twoją ignorancję i nieuctwo ...
teraz coś tam pierdzielisz że kogoś straszyłem...nieprawda-tylko ostrzegałem...i nie kozakuj tu chłopie bo do dzisiaj mam screeny gdzie sam łamiesz zapisy RODO...
ty Lucjan jesteś i tu ignorantem bo niby cytujesz a i tak nic z tego nie kumasz...
i dobrze ktoś ci krótko napisał -bzdura...
dzisiaj się pojawiasz i coś znowu pierdzielisz o ''tęczowych'' a jeszcze wczoraj przepraszałeś tu za to że cię ''poniosło '' z tymi ''ciociami''
a przecież wcześniej nie raz to robiłeś ...w stosunku do mnie też...
i nie próbuj nawet zaprzeczać bo wiem co piszę ...;D

tak ze Lucjan -zluzuj gumkę ...to też cytat...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowożółta Lobelia niezalogowany
23 października 2023r. o 20:26
~~Poczerwieniały Maczek napisał(a): A TO DOBRE PIS WYGRAL GRUPE ALE Z NIEJ NIE WYSZEDL

Świetnie to ująłeś !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoczerwona Karagana niezalogowany
23 października 2023r. o 20:32
14240
M21W2
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Co grozi za udostępnienie imienia i nazwiska?
W myśl ustawy o ochronie danych osobowych : "kto przetwarza dane osobowe, choć ich przetwarzanie nie jest dopuszczalne albo do ich przetwarzania nie jest uprawniony, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat dwóch".

Bzdura!!!

Pamiętam jak PanM podał nazwisko Janusza T. Janusz groził Przemkowi że może tego pożałować powoływał się na RODO .
Janusz skoro padło twoje nazwisko na forum bez Twojej zgody mogą pisać do Ciebie używając imienia i nazwiska ?

tu masz Lucjan przykład twojej ignorancji i braku logiki...ty nawet tekstu który sam piszesz nie potrafisz połączyć w logiczną całość ...

a później ''burzysz się '' że ktoś ci nazywa głu.pce.m...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza