Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

14240
M21W2
25 października 2023r. o 19:14
PanM napisał(a): Jedynym spoiwem elektoratu PiS z partią macierzystą jest kościół i resztki z partyjnego stołu.



Co rozumiesz pisząc to co powyżej , elektorat PiS to 7 mln 460 tyś , nie wiem ilu członków ma ta partia , Ciebie coś może łączyć z Twoją byłą partią macierzystą , penis w ręku Palikota i produkcja alkoholi .
Jak tymi resztkami ma być 13 , 14 i inne plusy Ty też byłeś konsumentem tych " resztek " , z tego co wiem nie jesteś ich elektoratem , jesteś opętany w sprawie kościoła , nawet komuniści ( szeregowi ) nie byli tak opętani jak Ty .
Pozdrawiam .



Dopisane 25.10.2023r. o godz. 19:14:

~~Himera wielolistna napisał(a): Ziobro już myśli o stworzeniu klubu. Znając jego wstręt do Morawieckiego może tym samym zabrać mu część posłów a tym samym osłabić dodatkowo pis .dziwne że jako rolnik nie popierasz tych którzy chcą coś zmienić na wsi a nie w miastach. Ale kto tam ciebie zrozumie.



Każdy ma prawo popierać tych co jemu pasuje , jako rolnik nie mam zastrzeżeń do PiS , tym bardziej jako emeryt , chcą coś zmienić , napisz co , ja wiem że odsunąć PiS od władzy która nie pasuje Niemcom , i całemu lewicowemu eurokołchozowi .
Uświadom mnie co jeszcze chcą zmienić .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopomarańczowy Żółwik niezalogowany
25 października 2023r. o 19:15
~~anty... napisał(a): PanM napisał(a): Jedynym spoiwem elektoratu PiS z partią macierzystą jest kościół i resztki z partyjnego stołu.
Skąd PiS ma pieniądze na rozdawanie ?
Dlaczego PiS unika wprowadzenia € ?
Jakim cudem spółki skarbu państwa / niby prywatne podmioty / finansują partie polityczne ?
Dlaczego spółki samorządowe i skarbu państwa mają poglądy polityczne. Przecież gospodarka n ie jest partyjna ?
Sam sobie odpowiedz na te pytania bo rozsądni ludzie znają odpowiedzi.
Teraz troszkę matematyki.
PiS popiera 35 % Polaków
Koalicję 54 %
Konfederację jako konstruktywną opozycje obu 7 %.
Wiem że politycznie zwolennicy tych liczb nie pojmują ale można inaczej
Wypij 0,7 litra wódki 35 % albo 54 % . Która lepiej kopie ?Dopisane 25.10.2023r. o godz. 18:02:ups --- zwolennicy PiS


Drogi PanieM - właśnie przyspiesza likwidacja państw narodowych na rzecz nowej Rzeszy :
https://dorzeczy.pl/opinie/496272/kaleta-ostrzega-wprost-proponuja-likwidacje-prawa-weta.html
PiS to wyjątkowi głupcy, bo mogli przez osiem lat sporo zrobić, żeby to nie nastąpiło. A zgadzali się na wszystko, co Unia chciała (mówili inaczej, ale jak zazwyczaj kłamali).
Będzie PanM miał niedługo € i mnóstwo nowych znajomych z Afryki i Bliskiego Wschodu. Plus stolicę landu we Wrocławiu, a stolicę państwa w Brukseli ( a raczej w Berlinie).
Widzę cwelu pisowski .że bliżej ci do Putina i morderców Kacapów wolał byś być 17 republiką CCCP i chciał byś być ruchany przez ruskie hordy.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dyptam plamisty niezalogowany
25 października 2023r. o 19:17
A co ciebie łączy z Solidarnością? Sprzedałeś jej ideały dla Solidarności Walczącej. A teraz inny solidarnościowiec straszy Polaków wyjściem na ulicę. Z kim chce teraz walczyć? Wy solidarnościowcy zawsze szukaliście wroga z zewnątrz a swoich wewnątrz nie widzieliście. Rozpieprzyliście ideały Solidarności i dawne postulaty kiedy już staliście się partią .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Łososiowy Tulipanowiec niezalogowany
25 października 2023r. o 19:19
Widzę cwelu pisowski .że bliżej ci do Putina i morderców Kacapów wolał byś być 17 republiką CCCP i chciał byś być ruchany przez ruskie hordy.

I mamy przykład - odezwał się nowy, lewicowy Europejczyk. Nawet komentować ciężko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopomarańczowy Żółwik niezalogowany
25 października 2023r. o 19:22
~~Łososiowy Tulipanowiec napisał(a): Widzę cwelu pisowski .że bliżej ci do Putina i morderców Kacapów wolał byś być 17 republiką CCCP i chciał byś być ruchany przez ruskie hordy.

I mamy przykład - odezwał się nowy, lewicowy Europejczyk. Nawet komentować ciężko.

Coś ci się poje.bało ja jestem prawicowym ministrantem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitny bławatek niezalogowany
25 października 2023r. o 19:23
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a): Jedynym spoiwem elektoratu PiS z partią macierzystą jest kościół i resztki z partyjnego stołu.



Co rozumiesz pisząc to co powyżej , elektorat PiS to 7 mln 460 tyś , nie wiem ilu członków ma ta partia , Ciebie coś może łączyć z Twoją byłą partią macierzystą , penis w ręku Palikota i produkcja alkoholi .
Jak tymi resztkami ma być 13 , 14 i inne plusy Ty też byłeś konsumentem tych " resztek " , z tego co wiem nie jesteś ich elektoratem , jesteś opętany w sprawie kościoła , nawet komuniści ( szeregowi ) nie byli tak opętani jak Ty .
Pozdrawiam .
Dopisane 25.10.2023r. o godz. 19:14:
Ktoś napisał: ~~Himera wielolistna napisał(a): Ziobro już myśli o stworzeniu klubu. Znając jego wstręt do Morawieckiego może tym samym zabrać mu część posłów a tym samym osłabić dodatkowo pis .dziwne że jako rolnik nie popierasz tych którzy chcą coś zmienić na wsi a nie w miastach. Ale kto tam ciebie zrozumie.


Każdy ma prawo popierać tych co jemu pasuje , jako rolnik nie mam zastrzeżeń do PiS , tym bardziej jako emeryt , chcą coś zmienić , napisz co , ja wiem że odsunąć PiS od władzy która nie pasuje Niemcom , i całemu lewicowemu eurokołchozowi .
Uświadom mnie co jeszcze chcą zmienić .

Jako rolnik? Ty nie jesteś rolnikiem. Jakaś plantacja truskawek nie robi z ciebie rolnika . Swoje poletko obrobisz haczką ogrodową. Nie masz zastrzeżeń do pis ? A dlaczego protestują rolnicy? Potrafisz na to odpowiedzieć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 października 2023r. o 19:24
Przypomniałem sobie co jeszcze chcą zmienić , przywrócić przywileje esbekom , zlikwidować IPN , TVP obsadzić swoimi , przerwać uzbrajanie armii i zmniejszyć jej liczebność , zawiesić budowę portu lotniczego , przerwać pracę przy budowie portu przeładunkowego w Świnoujściu , lotnisko i porty przeładunkowe MAJĄ w Niemczech .
Napiszę też o plusach , podniesienie płac nauczycieli o 30% sfery budżetowej o 20% i kwota wolna od podatku podniesiona do 60 tyś .
No i najważniejsza obietnica , wszystkie wydatki socjalne wprowadzone przez PiS zostaną utrzymane , pożyjemy zobaczymy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 października 2023r. o 19:40
~~Dyptam plamisty napisał(a): A co ciebie łączy z Solidarnością? Sprzedałeś jej ideały dla Solidarności Walczącej. A teraz inny solidarnościowiec straszy Polaków wyjściem na ulicę. Z kim chce teraz walczyć? Wy solidarnościowcy zawsze szukaliście wroga z zewnątrz a swoich wewnątrz nie widzieliście. Rozpieprzyliście ideały Solidarności i dawne postulaty kiedy już staliście się partią .



Nie napiszę jak nisko trzeba upaść i kim być insynuatorze aby bredzić , jeno jest do sprawdzenia i to powtórzę , Lucjan Złotkowski po roku 1989 zajął się działalnością rolniczą i gospodarczą .
Albo napiszę , zwykłym podłym małym człowieczkiem , opluwaczem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza