Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~Pozłocista Brodia niezalogowany
25 października 2023r. o 20:19
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bolecnauta napisał(a): Nie rób z ludzi idio/tów Lucjanie Złotkowski . A co znaczą twoje fotki sprzed dwóch czy trzech lat wstecz pod pomnikami Solidarności ? Ostatnie odznaczenie to za działalność rolnicza?



Tajniaku , w 2010 roku jako emeryt wstąpiłem do Solidarności Emerytów i Rencistów , bolą Ciebie moje odznaczenia , Twój problem , takim jak Ty się nie dziwię , wygląda na to że byłeś i jesteś w swym ubogim życiu nic nie znaczącym oszczercą .

Dopisane 25.10.2023r. o godz. 20:05:
Ktoś napisał: ~~Dyptam plamisty napisał(a): Sprzedałeś jej ideały dla Solidarności Walczącej. A teraz inny solidarnościowiec straszy Polaków wyjściem na ulicę. Z kim chce teraz walczyć?
Odpowiesz czy nie? Z kim teraz chcecie walczyć wychodząc na ulicę?

opuścił Wałęsę dla Kornela...
później SW zamienił znowu dla ''s'' emerytów i rencistów...
bez ''s'' nie może żyć...
i jeszcze pierdzieli że kogoś tam mogą boleć jego osznaczenia...;D
jak dla mnie Lucuś to możesz być obwieszony niczym Koniew czy inny Rokosowski ...;D

dlaczego nie odpowiadasz tchórzu z kim teraz twój dudu chce walczyć strasząc wyjściem na ulicę? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 października 2023r. o 20:22
~~Pozłocista Brodia , kolejne wcielenie , powtórzę się raz jeszcze , PSY SZCZEKAJĄ KARAWANA JEDZIE DALEJ , nie zrozumiałaś opluwaczu .




Dopisane 25.10.2023r. o godz. 20:22:

~~Pozłocista Brodia napisał(a): dlaczego nie odpowiadasz tchórzu z kim teraz twój dudu chce walczyć strasząc wyjściem na ulicę?



Ja tchórz do bydlaka , spadaj , nudny jesteś .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozłocista Brodia niezalogowany
25 października 2023r. o 20:23
uciekaj mysz...lisku :D do nory ...uciekaj...

Lucjan napiszę ci coś na zdrowy sen...
ty nigdy nie przestaniesz być fałszywy...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Słomkowa Petunia niezalogowany
25 października 2023r. o 20:25
M21W2 napisał(a): ~~Pozłocista Brodia , kolejne wcielenie , powtórzę się raz jeszcze , PSY SZCZEKAJĄ KARAWANA JEDZIE DALEJ , nie zrozumiałaś opluwaczu .

Dopisane 25.10.2023r. o godz. 20:22:
Ktoś napisał: ~~Pozłocista Brodia napisał(a): dlaczego nie odpowiadasz tchórzu z kim teraz twój dudu chce walczyć strasząc wyjściem na ulicę?



Ja tchórz do bydlaka , spadaj , nudny jesteś .



Ty, ty katoliku!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozłocista Brodia niezalogowany
25 października 2023r. o 20:25
M21W2 napisał(a): ~~Pozłocista Brodia , kolejne wcielenie , powtórzę się raz jeszcze , PSY SZCZEKAJĄ KARAWANA JEDZIE DALEJ , nie zrozumiałaś opluwaczu .

Dopisane 25.10.2023r. o godz. 20:22:
Ktoś napisał: ~~Pozłocista Brodia napisał(a): dlaczego nie odpowiadasz tchórzu z kim teraz twój dudu chce walczyć strasząc wyjściem na ulicę?



Ja tchórz do bydlaka , spadaj , nudny jesteś .


wiem ,wiem...;D
kiedy dostajesz zbyt trudne pytania jak zwykle chamiejesz...;D
bo to prostsze niż odpowiedź na pytanie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozłocista Brodia niezalogowany
25 października 2023r. o 20:27
~~Słomkowa Petunia napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): ~~Pozłocista Brodia , kolejne wcielenie , powtórzę się raz jeszcze , PSY SZCZEKAJĄ KARAWANA JEDZIE DALEJ , nie zrozumiałaś opluwaczu .

Dopisane 25.10.2023r. o godz. 20:22:
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Pozłocista Brodia napisał(a): dlaczego nie odpowiadasz tchórzu z kim teraz twój dudu chce walczyć strasząc wyjściem na ulicę?



Ja tchórz do bydlaka , spadaj , nudny jesteś .



Ty, ty katoliku!

z niego taki katolik jak ze mnie kosmonauta...;D
zwykły ,prostacki cham...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocisty cyklamen niezalogowany
25 października 2023r. o 20:35
M21W2 napisał(a): ~~Pozłocista Brodia , kolejne wcielenie , powtórzę się raz jeszcze , PSY SZCZEKAJĄ KARAWANA JEDZIE DALEJ


Psy owszem szczekają ale twoja karawana już nigdzie nie pojedzie. No chyba że karawan.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 października 2023r. o 20:50
~~Pozłocista Brodia napisał(a): wiem ,wiem...;D
kiedy dostajesz zbyt trudne pytania jak zwykle chamiejesz...;D
bo to prostsze niż odpowiedź na pytanie...



Ty byłeś i jesteś chamem od urodzenia , prowokujesz , jak dostaniesz to na co zasługujesz jęczysz , stękasz .







Dopisane 25.10.2023r. o godz. 20:47:

Jak czytam zwolenników Totalnej opozycji , antypisowców gotowych zostać poddanymi Niemiec i Brukselskiego lewactwa poprę wszystkie strajki Solidarności , jak będzie trzeba to wezmę w nich udział .
Szykują nam Związek Socjalistycznych Republik Niemieckich .


Dopisane 25.10.2023r. o godz. 20:50:

~~Pozłocista Brodia napisał(a): uciekaj mysz...lisku :D do nory ...uciekaj...

Lucjan napiszę ci coś na zdrowy sen...
ty nigdy nie przestaniesz być fałszywy...;D



A ty nigdy nie przestaniesz być kilkulicowym hipokrytą .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza