Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

11445
PanM
26 października 2023r. o 14:11
~~Jurek napisał(a): Przemku nie chce tu wchodzić w polemikę , lecz twoje wyliczenia są prawdą z znakiem zapytania , ale zarazem
chciałbym ci zwrócić uwagę iż każda z tych wymienionych opcji startowała osobno ponosząc porażkę z PiS , odnośnie wspólnoty
oczywiście wygrali ,osobno nie , czy tak ciężko wam przychodzi matematyka , a co do Polski dla wszystkich Polaków działa w dwie strony ..
popraw mnie jak się mylę Przemku,
napisałem kilka razy o takiej samej sytuacji
w Niemczech po wyborach i upadku Angeli
rząd tworzyli sześć miesięcy i nikomu Korona z głowy nie spadła , a żaden Niemiec nie zachowywał się jak nasi rodacy , a zwłaszcza Czarzasty bez szacunku dla prezydenta ,
posłuchaj wypowiedzi kilku profesorów na Polsacie , potwierdzili że powinien prezydent
dać szansę utworzenia rządu wygranym ,
a jeszcze ciekawsze jest , Koalicja jasno i wyraźnie wyraziła się co do dotychczasowych
programów PiS , co zostało raz dane nie będzie odbierane , a inwestycje rozpoczęte będą kontynuowane , więc możliwość rządu mniejszościowego jest opcją powiedzmy
ciekawą , rządzić i przyklepywać ustawy wprowadzane przez koalicję ….
ciekawe …
i pilnować już wprowadzonych przez osiem lat
by nie manipulowano przy nich …


~~Jurek napisał(a): Przemku nie chce tu wchodzić w polemikę , lecz twoje wyliczenia są prawdą z znakiem zapytania , ale zarazem
chciałbym ci zwrócić uwagę iż każda z tych wymienionych opcji startowała osobno ponosząc porażkę z PiS , odnośnie wspólnoty
oczywiście wygrali ,osobno nie , czy tak ciężko wam przychodzi matematyka , a co do Polski dla wszystkich Polaków działa w dwie strony ..
popraw mnie jak się mylę Przemku,
napisałem kilka razy o takiej samej sytuacji
w Niemczech po wyborach i upadku Angeli
rząd tworzyli sześć miesięcy i nikomu Korona z głowy nie spadła , a żaden Niemiec nie zachowywał się jak nasi rodacy ,
posłuchaj wypowiedzi kilku profesorów na Polsacie , potwierdzili że powinien prezydent
dać szansę utworzenia rządu wygranym ,



Dopisane 26.10.2023r. o godz. 14:11:

Witaj Jurku .Nie ukrywam że wolałbym aby się wypowiedział adresat ale skoro wyręczyłeś brata Lucjana odniosę się do Ciebie.
PanM napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jurek napisał(a): Przemku nie chce tu wchodzić w polemikę , lecz twoje wyliczenia są prawdą z znakiem zapytania , ale zarazem
chciałbym ci zwrócić uwagę iż każda z tych wymienionych opcji startowała osobno ponosząc porażkę z PiS , odnośnie wspólnoty
oczywiście wygrali ,osobno nie , czy tak ciężko wam przychodzi matematyka , a co do Polski dla wszystkich Polaków działa w dwie strony ..
popraw mnie jak się mylę Przemku,
napisałem kilka razy o takiej samej sytuacji
w Niemczech po wyborach i upadku Angeli
rząd tworzyli sześć miesięcy i nikomu Korona z głowy nie spadła , a żaden Niemiec nie zachowywał się jak nasi rodacy , a zwłaszcza Czarzasty bez szacunku dla prezydenta ,
posłuchaj wypowiedzi kilku profesorów na Polsacie , potwierdzili że powinien prezydent
dać szansę utworzenia rządu wygranym ,
a jeszcze ciekawsze jest , Koalicja jasno i wyraźnie wyraziła się co do dotychczasowych
programów PiS , co zostało raz dane nie będzie odbierane , a inwestycje rozpoczęte będą kontynuowane , więc możliwość rządu mniejszościowego jest opcją powiedzmy
ciekawą , rządzić i przyklepywać ustawy wprowadzane przez koalicję ….
ciekawe …
i pilnować już wprowadzonych przez osiem lat
by nie manipulowano przy nich …


~~Jurek napisał(a): Przemku nie chce tu wchodzić w polemikę , lecz twoje wyliczenia są prawdą z znakiem zapytania , ale zarazem
chciałbym ci zwrócić uwagę iż każda z tych wymienionych opcji startowała osobno ponosząc porażkę z PiS , odnośnie wspólnoty
oczywiście wygrali ,osobno nie , czy tak ciężko wam przychodzi matematyka , a co do Polski dla wszystkich Polaków działa w dwie strony ..
popraw mnie jak się mylę Przemku,
napisałem kilka razy o takiej samej sytuacji
w Niemczech po wyborach i upadku Angeli
rząd tworzyli sześć miesięcy i nikomu Korona z głowy nie spadła , a żaden Niemiec nie zachowywał się jak nasi rodacy ,
posłuchaj wypowiedzi kilku profesorów na Polsacie , potwierdzili że powinien prezydent
dać szansę utworzenia rządu wygranym ,

************************************************************************************************************************************
Witaj Jurku jeśli to Ty.
Odniosę się do Twojego wpisu mimo że zapytane adresowałem do Lucjana.
Oczywista oczywistość że najwięcej głosów otrzymał PiS. Jedna jeszcze bardziej oczywistym jest całkowity brak możliwości stworzenia większości parlamentarnej. Koalicja startowała osobno bo tak sami zdecydowali przed wyborami.Jednak już przed wyborami bez wiedzy o wynikach podjęli decyzję o przyszłym współrządzeniu.
I właśnie dlatego że matematyka jest moją mocną stroną nietrudno policzyć że 35 jest mniejsze od 54 . Ta liczba ponad to wskazuje że Twoja zawoluowana sugestia " dobro wszystkich Polaków " została wyraźnie zamanifestowana ogromną frekwencją wyborczą. Społeczeństwo powiedziało PiS owi stop. Ci profesorowie wypowiadający się w Polsacie o których wspominasz narażają na kpinę swoje naukowe tytuły sugerując prezydentowi desygnowanie rządu z absolutnej mniejszości. Przybliżę Ci to na chłopski rozum. Ty Januszowi możesz oklepać miche jak to mówi pewien kozak z Mazur.
Ale czterem Januszom nie oklepiesz.
Teraz o wyborach w Niemczech.
Tam problem był i często bywa zgoła inny. Różnice ewentualnych koalicjantów są tak duże a oczekiwania i ambicje jeszcze większe że nie potrafią pójść na kompromis i zbudować jednorodnej koalicji.
Tu sprawa jest jasna . 35 / TRZYDZIEŚCI PIĘĆ / Na pewno nie urośnie i nijak nie będzie większe od 54 / PIĘĆDZIESIĄT CZTERY /.
Prezydent Duda jest cały czas prezydentem PiS a nie wszystkich Polaków. Wybory to też sygnał dla niego.
Owszem ma prawo desygnować kogo chce, ale czy w imię partyjnej lojalności wypada wystawiać na szwank autorytet stanowiska prezydenta ?
Niech on sam i każdy z osobna to przemyśli.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rzepliński niezalogowany
26 października 2023r. o 14:19
Ourwa , POLSKA właśnie opasła świnio PRZEGRAŁA . przecież ten niemiecki PIES POLSKE już sprzedaje .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnorudy Sit niezalogowany
26 października 2023r. o 15:13
~~Jurek napisał(a): tym kto wprowadza tu ''porządki'' więc się włączyłeś pośrednio w ...''dyskusję'' ;D

zła interpretacja mojego zapytania
być może...

''Co do drugiego zapytania , ma to kilka podstaw , po pierwsze pokaż mi kraj w którym
zaraz po ogłoszeniu wyników wyborów...itd.''

a co tu konsultować?...co analizować jak arytmetyka jest prosta?

''PO zostało pokonane ...''
ktoś to niezwykle trafnie określił ..
twoi wygrali mecz ale nie wyszli z grupy...;D

''Elektorat, reszta to wieś i ciemnota popierająca PiS . ''
tak mówią przeprowadzane sondy ...

''Poczekaj Janusz cierpliwie kiedyś powspominamy , jako człowiek uwielbiający
historie napewno nie zapomnisz ...''

a co do historii ....historia to temat niezwykle złożony, często trudny i niezrozumiały dla kogoś kto widzi ją jako ''czarno-białą''
tak zachowuje się twój brat...tak zachowuje się jego ''prezy-dęt'' ;D
aby to zrozumieć trzeba znać historię a wtedy łatwiej będzie zrozumieć czasy nam współczesne...takich lub podobnych słów użył ktoś mądrzejsze niż ja...ale nie pamiętam kto...

piszę to bo to widzisz ja tak właśnie widzę ''budynia'' i całą tą sejmową bandę ;D
jakim trzeba być przymułem i dur.niem by poprzez aklamację ustanawiać świętem jakąś bandycką wręcz ''brygadę świętokrzyską''?
dlaczego to piszę ?...bo nie znalazł się tam nikt kto by się temu sprzeciwił chociaż jednym słowem...

wpadnę na dłużej za jakąś godzinkę...




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowy Różanecznik niezalogowany
26 października 2023r. o 15:22
~~Brunatnorudy Sit napisał(a): a co tu konsultować?...co analizować jak arytmetyka jest prosta?

Bo to wicie wg. naszego analytyka z DM52 jest tak że np. w zawodach sportowych temu co wygrał powinni zabrać medal bo ci dwaj następni w sumie osiągnęli lepszy wynik. Np. skok wzwyż , czy o tyczce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yogi niezalogowany
26 października 2023r. o 16:00
Bubu chodzi i pyta po co jest Tusk?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trener BKSu niezalogowany
26 października 2023r. o 16:06
Wygrała tak jak z Mołdawią
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolo niezalogowany
26 października 2023r. o 16:14
No to już wiemy:) Polska wygrała z Mołdawią i chura:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ligustur płowy niezalogowany
26 października 2023r. o 16:16
Nie ma to jak czytać np. takiego różanecznika. Ten to dopiero jest geniusz intelektualny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza