Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~Pozłocista Brodia niezalogowany
26 października 2023r. o 6:18
~~Jurek napisał(a):
przedstaw mi choć jeden wpis , w którym
zostałeś zwymyślany lub obrażony z mojej strony ..???
więc daj sobie na wstrzymanie ..



Jurek...w liczbie mnogiej bo Lucek nadal tu prowadzi swoje ''boje'' a ty wspomniałeś o tym kto wprowadza tu ''porządki'' więc się włączyłeś pośrednio w ...''dyskusję'' ;D
przesadzasz że się ''rozzuchwaliłem'' bo zawsze jestem ten sam...niezaczepiany jestem jak balsam na rany...;D
zgadzam się z tym-zalogowany nie ubliżasz ,jako niezalogowany nie wiem co piszesz ...ty chyba masz z tym podobnie chociaż i ty przypisujesz mi niekiedy posty kogoś w kim nie wiem dlaczego mnie widzisz...
walcz sobie ile chcesz z tym od ''malinowego nosa'' ale po co mnie w to mieszasz?
pisanie przez ciebie ze znam właścicieli to z twojej strony poważna nadinterpretacja...ż
żeby kogoś poznać trzeba wg. przysłowia zjeść beczkę soli a ja w tym przypadku nawet nie zjadłem łyżeczki od cukru...;D
dlatego ani ty ani Lucjan mnie nie znacie...

z twojego wpisu na który myślę że ci odpowiedziałem zostawiłem dla podkreślenia tylko to jedno u góry...

jeden?...mogę ci Jurek przedstawić więcej...nie pamiętam ile bo musiał bym to sprawdzić ale jest ich więcej niż jeden...
aby było milej na ''dzień dobry'' napiszę to-udanego dnia...

teraz poranna kawa i poczytam ''co tam panie w polityce''
kto wygrał ,kto przegrał ,kto komu nadal ''dupkę liże'' a kto być może już się ''sprzedał'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozłocista Brodia niezalogowany
26 października 2023r. o 6:37
~~Jurek napisał(a): Zmykam pooglądać w Tyle Wizji , napisz jutro co w szkiełku , czy odblokowali pieniądze,
i ceny paliw na Orlenie , tu o tym nie wspominają ..
poczytam ..


jeszcze to bo teraz zauważyłem...
nie sądzisz że tą pisaniną o odblokowaniu pieniędzy z KPO się trochę ośmieszasz?
wiesz jak MUSI przebiegać ten cały proces? ...jakie muszą zostać spełnione kryteria?

ty i wielu innych uczepiliście się ''jak pijany płotu ''słów o tym że natychmiast'' że ''już jutro'' itd.
no to przypomnę ci że kiedy piSSdzielce szykowali się do objęcia władzy obiecywali NATYCHMIAST sprowadzić do Polski wrak ''tutki'' ...
mówił o tym otwarcie naczelny oszołom piSSdzielski Antonio ''brzoza'' Macjarewicz ...i co?
osiem lat ''natychmiast'' sprowadzali ...i co?...sprowadzili? ;D
a może teraz zaczną żądać od przyszłego rządu by to za nich zrobił? ;D
bo coś mi się wydaje że piSSdzielce w ''ostatnim podrygu'' szykują Antonia na szefa MON-u...

na koniec...napisz mi tu Jurek czy odwlekanie przez ''budynia'' przekazanie władzy opozycji to dobry pomysł ? ... jaki to może mieć cel? jakie jest twoje zdanie na ten temat ?
ja swoje mam...;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
26 października 2023r. o 8:39
tym kto wprowadza tu ''porządki'' więc się włączyłeś pośrednio w ...''dyskusję'' ;D

zła interpretacja mojego zapytania
Janusz , przypadek mojej reakcji
na nieprzyjęcie ciekawego wpisu ,
zdumiewająco mnie poirytował , bez wulgaryzmów , bez osobistych wycieczek , bez obrazy , bez wtrącania się w waszą dyskusję , coś na styl koziołek matołek mieszkał w Pacanowie , zostaje nieopublikowane , więc i stąd to zapytanie ,

Co do drugiego zapytania , ma to kilka podstaw , po pierwsze pokaż mi kraj w którym
zaraz po ogłoszeniu wyników wyborów,
prezydent oddaje władzę bez konsultacji i analiz , cierpliwości wynagradza , a jak jesteś bardzo ciekawy wróć do wyborów kiedy
PO zostało pokonane i przeanalizuj przejęcie władzy i czas , nikt nie jest mi w stanie wytłumaczyć dlaczego utworzenie rządu
w Niemczech trwało pół roku ????
uważacie się za inteligentny /wyrozumiały
Elektorat, reszta to wieś i ciemnota popierająca PiS .
I na dodatek poproszę o przedstawienie mi programu tych koalicjantów , by był spójny ??
Prócz jednego odsunięcia PiS od władzy ,
to się spełniło , lecz co dalej ???
czy uważasz pieniądze z KPO to podarunek / prezent ??
Poczekaj Janusz cierpliwie kiedyś powspominamy , jako człowiek uwielbiający
historie napewno nie zapomnisz , przebiegu następnych lat pod rządami Tuska , choć on trochę ciężko pamiętliwy , na przesłuchaniu w sprawie Amber Gold
pamięć mu odebrało .
Pozdrawiam.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bandyci będą siedzieć niezalogowany
26 października 2023r. o 9:53
Kosztowna batalia. Morawiecki wydał fortunę na autopromocję i kampanię https://wiadomosci.wp.pl/kosztowna-batalia-morawiecki-wydal-fortune-na-autopromocje-i-kampanie-6955931329960448a

Oszust morawiecki wydaje więcej niż zarabia. W pseudo debacie mimo ze znał pytania to pokazał swą mądrość. Strach zagląda w oczy pisowcom przed odsiadką!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoruda Sośnica niezalogowany
26 października 2023r. o 10:39
Byli esbecy z obciętymi emeryturami znowu obalili komunę:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozłocista Brodia niezalogowany
26 października 2023r. o 11:44
~~Jurek napisał(a): tym kto wprowadza tu ''porządki'' więc się włączyłeś pośrednio w ...''dyskusję'' ;D

zła interpretacja mojego zapytania
Janusz , przypadek mojej reakcji
na nieprzyjęcie ciekawego wpisu ,
zdumiewająco mnie poirytował , bez wulgaryzmów , bez osobistych wycieczek , bez obrazy , bez wtrącania się w waszą dyskusję , coś na styl koziołek matołek mieszkał w Pacanowie , zostaje nieopublikowane , więc i stąd to zapytanie ,

Co do drugiego zapytania , ma to kilka podstaw , po pierwsze pokaż mi kraj w którym
zaraz po ogłoszeniu wyników wyborów,
prezydent oddaje władzę bez konsultacji i analiz , cierpliwości wynagradza , a jak jesteś bardzo ciekawy wróć do wyborów kiedy
PO zostało pokonane i przeanalizuj przejęcie władzy i czas , nikt nie jest mi w stanie wytłumaczyć dlaczego utworzenie rządu
w Niemczech trwało pół roku ????
uważacie się za inteligentny /wyrozumiały
Elektorat, reszta to wieś i ciemnota popierająca PiS .
I na dodatek poproszę o przedstawienie mi programu tych koalicjantów , by był spójny ??
Prócz jednego odsunięcia PiS od władzy ,
to się spełniło , lecz co dalej ???
czy uważasz pieniądze z KPO to podarunek / prezent ??
Poczekaj Janusz cierpliwie kiedyś powspominamy , jako człowiek uwielbiający
historie napewno nie zapomnisz , przebiegu następnych lat pod rządami Tuska , choć on trochę ciężko pamiętliwy , na przesłuchaniu w sprawie Amber Gold
pamięć mu odebrało .
Pozdrawiam.



dużo pisania a teraz nie mam czasu...
mój socjal jest ważniejszy...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
26 października 2023r. o 12:06
~~Pozłocista Brodia napisał(a): ~~Jurek napisał(a): tym kto wprowadza tu ''porządki'' więc się włączyłeś pośrednio w ...''dyskusję'' ;D

zła interpretacja mojego zapytania
Janusz , przypadek mojej reakcji
na nieprzyjęcie ciekawego wpisu ,
zdumiewająco mnie poirytował , bez wulgaryzmów , bez osobistych wycieczek , bez obrazy , bez wtrącania się w waszą dyskusję , coś na styl koziołek matołek mieszkał w Pacanowie , zostaje nieopublikowane , więc i stąd to zapytanie ,

Co do drugiego zapytania , ma to kilka podstaw , po pierwsze pokaż mi kraj w którym
zaraz po ogłoszeniu wyników wyborów,
prezydent oddaje władzę bez konsultacji i analiz , cierpliwości wynagradza , a jak jesteś bardzo ciekawy wróć do wyborów kiedy
PO zostało pokonane i przeanalizuj przejęcie władzy i czas , nikt nie jest mi w stanie wytłumaczyć dlaczego utworzenie rządu
w Niemczech trwało pół roku ????
uważacie się za inteligentny /wyrozumiały
Elektorat, reszta to wieś i ciemnota popierająca PiS .
I na dodatek poproszę o przedstawienie mi programu tych koalicjantów , by był spójny ??
Prócz jednego odsunięcia PiS od władzy ,
to się spełniło , lecz co dalej ???
czy uważasz pieniądze z KPO to podarunek / prezent ??
Poczekaj Janusz cierpliwie kiedyś powspominamy , jako człowiek uwielbiający
historie napewno nie zapomnisz , przebiegu następnych lat pod rządami Tuska , choć on trochę ciężko pamiętliwy , na przesłuchaniu w sprawie Amber Gold
pamięć mu odebrało .
Pozdrawiam.



dużo pisania a teraz nie mam czasu...
mój socjal jest ważniejszy...;D

Praca to nie moje klimaty, z zasiłków żyjemy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paliowy Tulipanowiec niezalogowany
26 października 2023r. o 12:18
~~Pozłocista Brodia napisał(a): wiesz jak MUSI przebiegać ten cały proces? ...jakie muszą zostać spełnione kryteria?

On wie. Ale czaskoski i ryży tego nie wiedzieli, albo głupa grali przed takimi jak ty. I uwierzyłeś. A teraz jak zwykle cofka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu