Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~Nie wierze niezalogowany
25 października 2023r. o 21:54
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~wwwlucjanocicepl napisał(a): Komu agencie Polskie truskawki sprzedawales ?NIEMCOM !!



Polskiemu przedsiębiorcy za złotówki , on na polskim targowisku Niemcom , ja jakbym miał takie możliwości , miał jak on pawilon przy granicy robiłbym to samo .
Zakupy często robię w niemieckim kauflandzie , oddzielam chciejstwo niemieckich polityków od zwykłych Niemców .
Ty tego nie zrozumiesz , nie potrafisz .

Pan Lucjan wierny sługa PiS , przeciwnik Tuska , Unii , Niemiec i euro kupuje w Niemieckim Kauflandzie . Koniec świata. Na dodatek pisze że gdyby mógł sprzedawał by truskawki za euro. Panie Lucjanie jaki z pana patriota ? Kłóci się pan że w Polsce mają być tylko złotówki a sam kupuje w sklepie Niemieckim. Po co panu euro za truskawki. Przecież przez PiS Polacy dostają wypłaty w złotówkach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozłocista Brodia niezalogowany
25 października 2023r. o 22:03
Lucuś ...więc po co mnie szukasz w każdym wpisie...
ponoszą cię jak zwykle emocje ...wtedy kąsasz na oślep ...
a ja jestem tylko człowiekiem który na to reaguje ...i cytując ciebie ''adekwatnie '' odpowiadam...;D
bawią mnie te twoje wieczne ucieczki od prostych pytań ...i wtedy sobie kpię z ciebie bo chcesz tu uchodzić za ''prawego i sprawiedliwego'' a tu w prosty sposób sam stawiasz się tam gdzie stało...wróć...;D
stawiasz się w odwrotnej pozycji do ''prawego i sprawiedliwego''
kiedy zaczniesz odpowiadać na pytania wtedy zmienię zdanie ..teraz mam cię za hipokrytę i tchórza który boi się pisać prawdę...
mam ostatnio dużo do zrobienia więc chłopie opanuj się i nie szukaj mnie wszędzie bo tylko wystawiasz się na śmieszność...
a może spróbuj poszukać dyskusji z kimś innym?...odpocznij ode mnie...;D
nie jestem tu sam więc spróbuj...;D
idę na ''szkiełko'' a ty to przemyśl...
rano przy kawie zanim pojadę może przeczytam co wymyśliłeś...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
25 października 2023r. o 22:30
wyzywał mnie od ''kanalii '' dzisiaj od ''bydlaków'' ;D
to jest ten wasz ''porządek'' Jurek? ;D

Co to tak w liczbie mnogiej ??
a cóż to tak się rozzuchwaliłeś Janusz , ??
prowadzisz potyczki z Lucjanem , a Jurek
stał się przyprawą ??
wyhamuj chłopie , ani ci tu nie ubliżam ,
zapytałem grzecznościowo wiedząc że znasz
właścicieli tego prywatnego folwarku ,
nie masz chęci odpisać to niech cię wali ,
jak nadmieniłeś , a mną poproszę grzecznościowo ……… nie wycierać ,
przedstaw mi choć jeden wpis , w którym
zostałeś zwymyślany lub obrażony z mojej strony ..???
więc daj sobie na wstrzymanie ..
stajesz się śmieszny …
kiedyś ktoś napisał tu Jurków jak psów ,
nie skomentowałem , ,,, nie będę poniżał się do poziomu tego zawistnika…
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
25 października 2023r. o 22:34
M21W2 napisał(a):
Dopisane 25.10.2023r. o godz. 20:47:Jak czytam zwolenników Totalnej opozycji , antypisowców gotowych zostać poddanymi Niemiec i Brukselskiego lewactwa poprę wszystkie strajki Solidarności , jak będzie trzeba to wezmę w nich udział .
Szykują nam Związek Socjalistycznych Republik Niemieckich .
Szanowny Lucjanie pozwolę sobie zaprezentować troszkę matematyki i kilka refleksji.
Po 15 X sytuacja ma się tak
Sejm
PiS 35 %
Koalicja powyborcza / KO , TD , LSD 54 %
Konfederacja / deklarująca konstruktywną opozycją dla obu stron 7 %
SENAT
Koalicja 63
reszta 37
Prezydent
100 % za PiS.
Czy Ty kontrolujesz to co piszesz ?
Między innymi mnie nazwałeś ;
Antypisowcem gotowym zostać poddanym Niemiec
Brukselskim lewakiem .
Do tego deklarujesz destrukcyjną politykę związków wobec polityki Polski.
To jak jest Lucjanie ? Polska jest dla wszystkich Plaków czy tylko dla PiS ?


" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
25 października 2023r. o 22:36
Zmykam pooglądać w Tyle Wizji , napisz jutro co w szkiełku , czy odblokowali pieniądze,
i ceny paliw na Orlenie , tu o tym nie wspominają ..
poczytam ..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
25 października 2023r. o 23:00
Przemku nie chce tu wchodzić w polemikę , lecz twoje wyliczenia są prawdą z znakiem zapytania , ale zarazem
chciałbym ci zwrócić uwagę iż każda z tych wymienionych opcji startowała osobno ponosząc porażkę z PiS , odnośnie wspólnoty
oczywiście wygrali ,osobno nie , czy tak ciężko wam przychodzi matematyka , a co do Polski dla wszystkich Polaków działa w dwie strony ..
popraw mnie jak się mylę Przemku,
napisałem kilka razy o takiej samej sytuacji
w Niemczech po wyborach i upadku Angeli
rząd tworzyli sześć miesięcy i nikomu Korona z głowy nie spadła , a żaden Niemiec nie zachowywał się jak nasi rodacy , a zwłaszcza Czarzasty bez szacunku dla prezydenta ,
posłuchaj wypowiedzi kilku profesorów na Polsacie , potwierdzili że powinien prezydent
dać szansę utworzenia rządu wygranym ,
a jeszcze ciekawsze jest , Koalicja jasno i wyraźnie wyraziła się co do dotychczasowych
programów PiS , co zostało raz dane nie będzie odbierane , a inwestycje rozpoczęte będą kontynuowane , więc możliwość rządu mniejszościowego jest opcją powiedzmy
ciekawą , rządzić i przyklepywać ustawy wprowadzane przez koalicję ….
ciekawe …
i pilnować już wprowadzonych przez osiem lat
by nie manipulowano przy nich …

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~donek niezalogowany
25 października 2023r. o 23:32
Panowie POliczcie sobie głosy, kto za krainą uśmiechu a kto za PiS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Precz z komuną niezalogowany
26 października 2023r. o 1:31
Drugi raz obalilismy komunę. Można? Można!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza