Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

14240
M21W2
26 października 2023r. o 18:46
PanM napisał(a): To jak jest Lucjanie ? Polska jest dla wszystkich Plaków czy tylko dla PiS ?


Polska była i jest dla wszystkich
PanM napisał(a): Koalicja powyborcza / KO , TD , LSD 54 %



Do Twojej wiadomości , te ugrupowania jak podpiszą umowę koalicyjną będą dla mnie koalicją powyborczą , jak do tej pory nic takiego nie nastąpiło .
Jak Sejm wyznaczy Tuska na premiera będzie to Polski premier a więc i mój ( bez mojego poparcia ) nigdy nie napiszę jak to robiłeś Ty Polska Tuska czy koalicji lewicowej .
Coraz mocniej naśladujesz kogoś kogo nie wymienię a Ty doskonale wiesz kogo mam na myśli .
Napisałem , poprę wszystkie strajki Solidarności w obronie wolności , Ty dodajesz swoje brednie o destrukcji , nie wciskaj w moje usta swoich przekłamań moich wpisów .
To co się dzieje obecnie w eurokołchozie , dążenie do powiększania ich kompetencji wobec państw narodowych to nic innego jak ograniczanie wolności .




Dopisane 26.10.2023r. o godz. 18:46:

Czas na mecz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnorudy Sit niezalogowany
26 października 2023r. o 18:46
Lucuś
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pozłocista Brodia napisał(a): przypomnę ci jak to ostatnio przepraszałeś za ''ciocie'' ;D



Ciebie na to nie stać .

Rzymski filozof Cyceron stwierdził: „Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego w błędzie trwać”.

Nic dodać .

mnie nigdy za podobne określenia nie przeprosiłeś...
w odpowiedzi Lucjan ja ci to bo to pasuje do ciebie jak ulał...
człowiek broni błędów które kocha...

a ty nie jesteś na swoich błędach niczego się nauczyć więc je powtarzasz raz po razie...
jak widzę nic ci nie wyszło z szukania ''dyskutanta'' więc jak ''wańka -wstańka'' wróciłeś na utarty szlak...
a jeszcze wczoraj wydawałes się taki ''słodki'' ;D...taki wręcz przyjazny...;D
nawet coś tam wspominałeś by do czegoś nie wracać...

a skoro wracasz to i ja wrócę do pytania...z kim teraz chce walczyć na ulicach ten twój duda?
przeciwko komu chce protestować ?
i kiedy ?...jutro za tydzień czy dopiero po nastaniu nowego rządu? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~złodziej z Torunia niezalogowany
26 października 2023r. o 18:48
A twoimi truskawkami Niemcy się obrzerają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnorudy Sit niezalogowany
26 października 2023r. o 18:49
ach...po co ja pytam...
przecież ty nigdy nie odpowiadasz...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~WuC niezalogowany
26 października 2023r. o 19:14
Hitler do końca 45 roku też twierdził że wygrał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
26 października 2023r. o 19:51
~~Brunatnorudy Sit napisał(a): mnie nigdy za podobne określenia nie przeprosiłeś...
w odpowiedzi Lucjan ja ci to bo to pasuje do ciebie jak ulał...



Ty wiesz co pasuje do mnie ja wiem co pasuje obecnie do Ciebie co pasowało w przeszłości .
Za żadne słowa z przeszłości nie zasługujesz na przeprosiny , obaj się okładaliśmy obelgami , różni nas to że ja to wiem Ty " zapomniałeś " , masz pamiątki po mnie , zachowaj je , ja wymazałem z pamięci Twoje oszczerstwa , niektóre przypominasz , więc nie zasługujesz na przeprosiny ja ich od Ciebie nie oczekuje , nie stać Ciebie nie chcę , nie od Ciebie .



Dopisane 26.10.2023r. o godz. 19:51:

~~złodziej z Torunia napisał(a): A twoimi truskawkami Niemcy się obrzerają


Bardzo mnie to cieszy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnorudy Sit niezalogowany
26 października 2023r. o 19:55
nic nie zapomniałem Lucuś ...nic nie zapomniałem...;D
ale ''parówą '' to nigdy cię nie nazwałem...
to co oznacza ''parówa'' o której kilkukrotnie wspominałeś ,nigdy mi nie odpowiedziałeś...tchórzu...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Janusz niezalogowany
26 października 2023r. o 20:00
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnorudy Sit napisał(a): mnie nigdy za podobne określenia nie przeprosiłeś...
w odpowiedzi Lucjan ja ci to bo to pasuje do ciebie jak ulał...



Ty wiesz co pasuje do mnie ja wiem co pasuje obecnie do Ciebie co pasowało w przeszłości .
Za żadne słowa z przeszłości nie zasługujesz na przeprosiny , obaj się okładaliśmy obelgami , różni nas to że ja to wiem Ty " zapomniałeś " , masz pamiątki po mnie , zachowaj je , ja wymazałem z pamięci Twoje oszczerstwa , niektóre przypominasz , więc nie zasługujesz na przeprosiny ja ich od Ciebie nie oczekuje , nie stać Ciebie nie chcę , nie od Ciebie .
Dopisane 26.10.2023r. o godz. 19:51:
Ktoś napisał: ~~złodziej z Torunia napisał(a): A twoimi truskawkami Niemcy się obrzerają

Bardzo mnie to cieszy .

Wiem, wiec po co wasza rodzina pluje na Niemców , skoro dzięki nim macie co do gara włożyć.Gryziecie rękę , która was karmi . Ja to bym was oklepał po tych waszych bezinteligentnych , bogoojczyźnianych mordach .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza