Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

14240
M21W2
26 października 2023r. o 21:05
~~Brunatnorudy Sit napisał(a): kiedy jej sam nabędziesz nie będziesz miał problemów z moją ...;D

ja cię nie pytam jak widzisz wypowiedź dudy ...
ja cię pytam z kim teraz chce walczyć na ulicach?...przeciw komu i kiedy on chce strajkować...;D
jutro za tydzień czy po powołaniu nowego rządu...

a ''twój '' duda jest...
wczoraj zapowiadałeś że jak trzeba będzie to pójdziesz w protestach...



Tak potwierdzam jak Solidarność i jej członkowie podejmą strajk w ważnych dla nich sprawach , np. brak dialogu społecznego władzy ze Związkami Zawodowymi i organizacjami pracodawców tzw . Komisja Trójstronna poprę ich i jak będzie to możliwe z kolegami z Solidarności Emerytów weźmiemy udział w proteście .
Dyktatorskie zapędy Tuska należy zdusić w zarodku , dyktator Tusk jeszcze nie objął władzy a już straszy nieprzychylnych jemu dziennikarzy wyrzuceniem z TVP , likwidację Centralnego Biura Antykorupcyjnego , za jego czasów TVP było obsadzone jemu przychylnymi dziennikarzami korupcja i mafie watowskie i paliwowe miały w Polsce raj .
Zamordyzm wisi w powietrzu , odwet Tuska za przegrywane wybory na tych co byli za PiS-em jest jak najbardziej prawdopodobny .



Dopisane 26.10.2023r. o godz. 21:05:

~~Brunatnorudy Sit napisał(a): a ''twój '' duda jest...



Niec będzie , mój duda , " twój " czażasty , co sądzisz jaką funkcję tusk powierzy twojemu czażastemu ? D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnorudy Sit niezalogowany
26 października 2023r. o 21:21
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnorudy Sit napisał(a): kiedy jej sam nabędziesz nie będziesz miał problemów z moją ...;D

ja cię nie pytam jak widzisz wypowiedź dudy ...
ja cię pytam z kim teraz chce walczyć na ulicach?...przeciw komu i kiedy on chce strajkować...;D
jutro za tydzień czy po powołaniu nowego rządu...

Tak potwierdzam jak Solidarność i jej członkowie podejmą strajk w ważnych dla nich sprawach , np. brak dialogu społecznego władzy ze Związkami Zawodowymi i organizacjami pracodawców tzw . Komisja Trójstronna poprę ich i jak będzie to możliwe z kolegami z Solidarności Emerytów weźmiemy udział w proteście .

teraz będzie szukał dialogu?
a gdzie był przez ostatnie osiem lat? ...dlaczego nie szukał dialogu z protestującymi pielęgniarkami czy nauczycielami?
dlaczego łamał wcześniejsze ustalenia?
teraz się zebrał na ''odwagę''?
czy strach przed utratą dostępu do korytka tak go pobudził...;D

Lucek...mam teraz przed sobą ciekawsze materiały i szkoda mi czasu na pisanie z tobą...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
26 października 2023r. o 21:46
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a): To jak jest Lucjanie ? Polska jest dla wszystkich Plaków czy tylko dla PiS ?


Polska była i jest dla wszystkich
Ktoś napisał: PanM napisał(a): Koalicja powyborcza / KO , TD , LSD 54 %


Do Twojej wiadomości , te ugrupowania jak podpiszą umowę koalicyjną będą dla mnie koalicją powyborczą , jak do tej pory nic takiego nie nastąpiło .
Jak Sejm wyznaczy Tuska na premiera będzie to Polski premier a więc i mój ( bez mojego poparcia ) nigdy nie napiszę jak to robiłeś Ty Polska Tuska czy koalicji lewicowej .
Coraz mocniej naśladujesz kogoś kogo nie wymienię a Ty doskonale wiesz kogo mam na myśli .
Napisałem , poprę wszystkie strajki Solidarności w obronie wolności , Ty dodajesz swoje brednie o destrukcji , nie wciskaj w moje usta swoich przekłamań moich wpisów .
To co się dzieje obecnie w eurokołchozie , dążenie do powiększania ich kompetencji wobec państw narodowych to nic innego jak ograniczanie wolności
Lucjanie jeśli oczekujesz merytorycznej wymiany poglądów nie rzucaj porównaniami , wydumanymi domysłami i zwykłymi niegrzecznościami . Zacznijmy od ;
Unia Europejska -- to demokratyczny dobrowolny wolnościowy związek państw Europejskich -- NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z EUROKOŁCHOZEM.
Zdecyduj albo Unia albo Polska samotna , biedna , zaściankowa , słaba , bezbronna i wtedy pod butem Moskwy. Unia to rodzaj międz SIĘ Z PASZPORTAMI ?ynarodowej umowy. Skoro Ci nie pasuje pisz jednoznacznie i jawnie ." CHCĘ ABY POLSKA OPUŚCIŁA UNIĘ"
USA -- w tłumaczeniu " ZJEDNOCZONE STANY AMERYKI " . CZY ONI TEŻ MAJĄ SIĘ PODZIELIĆ NA 50 PAŃSTW I ODWIEDZAĆ SIĘ Z PASZPORTAMI I CELNIKAMI ?
Teraz merytoryczne konkrety fakty.
Oczekujesz na piśmie do ręko UMOWY KOALICYJNEJ KOALICJI POWYBORCZEJ.
Pytanie - czy PiS posiada lub ma jakiekolwiek szanse na posiadanie takiej umowy ?
Jeśli chcesz jej od opozycji PiS to naturalne też od obecnego obozu władzy.
Nigdy nigdzie nie pisałem że Polska jest Tuska lub koalicji lewicowej . Bo Polska jest wszystkich Polaków .Wszystkich Lucjanie. Nawet LGTB , KOMUCHÓW , LEWAKÓW , ZŁODZIEI , PEDOFILÓW , MORDERCÓW , NIENORMALNYCH , BIEDNYCH GŁOOPICH , I TYCH ZWYKŁYCH LUDZI.
Przypominam Polska należy nie tylko do filozofii PiS.
Lucjanie informuję Cię że nikogo nie naśladuje i napiszę Ci to otwartym tekstem.Bez względu na sytuację mamy wiele wspólnych poglądów i w wielu sprawach tak samo oceniamy rzeczywistość.
Ty nazywając Unię Eurokołchozem , nie pisowców lewakami obrażasz bezpośrednio wszystkich pozostałych. W tym Janusza i mnie.
Ok , zadeklarowałeś że jesteś pro Kościelny , pro PiS owski i bardzo Solidarnościowy. Zrozumiałem , przyjąłem do wiadomości i akceptuję Twoje prawo.
Jesteś przecie Unii , przeciw Niemcom , przeciw LGTB , Lewakom , ateistom zrozumiałem i też akceptuję , Twoje prawo.
Nie rozumie jedynie jak Ty zwykły Polak , rolnik angażujesz się skrajnie aktywnie w działalność partii politycznej nie będąc jej członkiem.
Czy wyobrażasz sobie aby 50 lat temu zwykł robotnik tak aktywne gorliwie BEZINTERESOWNIE wspierał PZPR ?
Na koniec napisałeś " POPRĘ WSZYSTKIE STRAJKI SOLIDARNOŚCI W OBRONIE WOLNOŚCI " .
Lucjanie jakiej wolności ? Komuny nie ma 40 lat. To dwa pokolenia. Dzisiejszy 50 latek nie rozumie co to stan wojenny.
PUK PUK RZECZYWISTOŚĆ.
Jeśli zdecydujesz się na odpowiedź to po kolei bez fantazji , konkrety , punkt po punkcie. Sam je wywołałeś.


Dopisane 26.10.2023r. o godz. 21:46:

Moje od słów
" Lucjanie jeśli oczekujesz merytorycznych poglądów "

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak niezalogowany
26 października 2023r. o 21:49
No i Lucjan przeorany niczym skiba na jego polu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
26 października 2023r. o 22:33
PanM napisał(a):
To mój tekst . Wszystko powyżej autorstwa Lucjana
Lucjanie jeśli oczekujesz merytorycznej wymiany poglądów nie rzucaj porównaniami , wydumanymi domysłami i zwykłymi niegrzecznościami . Zacznijmy od ;
Unia Europejska -- to demokratyczny dobrowolny wolnościowy związek państw Europejskich -- NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z EUROKOŁCHOZEM.
Zdecyduj albo Unia albo Polska samotna , biedna , zaściankowa , słaba , bezbronna i wtedy pod butem Moskwy. Unia to rodzaj międz SIĘ Z PASZPORTAMI ?ynarodowej umowy. Skoro Ci nie pasuje pisz jednoznacznie i jawnie ." CHCĘ ABY POLSKA OPUŚCIŁA UNIĘ"
USA -- w tłumaczeniu " ZJEDNOCZONE STANY AMERYKI " . CZY ONI TEŻ MAJĄ SIĘ PODZIELIĆ NA 50 PAŃSTW I ODWIEDZAĆ SIĘ Z PASZPORTAMI I CELNIKAMI ?
Teraz merytoryczne konkrety fakty.
Oczekujesz na piśmie do ręko UMOWY KOALICYJNEJ KOALICJI POWYBORCZEJ.
Pytanie - czy PiS posiada lub ma jakiekolwiek szanse na posiadanie takiej umowy ?
Jeśli chcesz jej od opozycji PiS to naturalne też od obecnego obozu władzy.
Nigdy nigdzie nie pisałem że Polska jest Tuska lub koalicji lewicowej . Bo Polska jest wszystkich Polaków .Wszystkich Lucjanie. Nawet LGTB , KOMUCHÓW , LEWAKÓW , ZŁODZIEI , PEDOFILÓW , MORDERCÓW , NIENORMALNYCH , BIEDNYCH GŁOOPICH , I TYCH ZWYKŁYCH LUDZI.
Przypominam Polska należy nie tylko do filozofii PiS.
Lucjanie informuję Cię że nikogo nie naśladuje i napiszę Ci to otwartym tekstem.Bez względu na sytuację mamy wiele wspólnych poglądów i w wielu sprawach tak samo oceniamy rzeczywistość.
Ty nazywając Unię Eurokołchozem , nie pisowców lewakami obrażasz bezpośrednio wszystkich pozostałych. W tym Janusza i mnie.
Ok , zadeklarowałeś że jesteś pro Kościelny , pro PiS owski i bardzo Solidarnościowy. Zrozumiałem , przyjąłem do wiadomości i akceptuję Twoje prawo.
Jesteś przecie Unii , przeciw Niemcom , przeciw LGTB , Lewakom , ateistom zrozumiałem i też akceptuję , Twoje prawo.
Nie rozumie jedynie jak Ty zwykły Polak , rolnik angażujesz się skrajnie aktywnie w działalność partii politycznej nie będąc jej członkiem.
Czy wyobrażasz sobie aby 50 lat temu zwykł robotnik tak aktywne gorliwie BEZINTERESOWNIE wspierał PZPR ?
Na koniec napisałeś " POPRĘ WSZYSTKIE STRAJKI SOLIDARNOŚCI W OBRONIE WOLNOŚCI " .
Lucjanie jakiej wolności ? Komuny nie ma 40 lat. To dwa pokolenia. Dzisiejszy 50 latek nie rozumie co to stan wojenny.
PUK PUK RZECZYWISTOŚĆ.
Jeśli zdecydujesz się na odpowiedź to po kolei bez fantazji , konkrety , punkt po punkcie. Sam je wywołałeś. Dopisane 26.10.2023r. o godz. 21:46:Moje od słów
" Lucjanie jeśli oczekujesz merytorycznych poglądów "




Dopisane 26.10.2023r. o godz. 21:56:

Przy okazji odnieś się do tego.
Wpis obraźliwy bo prezydent obraża intelekt inwestorów w tym mój.
Doopa Rzeczypospolitej stwierdziła ze najważniejsze dla Polski są kwestie ZIELONEJ ENERGII tej którą z PiS em totalnie rozłożyli.


Dopisane 26.10.2023r. o godz. 22:33:

Lucjanie pytanie koronne
Dlaczego solidarność nie poparła obywatelskiego protestu rolników kierowanego przez Michała Kołodziejczyka ?
Przecież to tak jak Ty rolnik nie związany wcześniej z nikim.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnorudy Sit niezalogowany
27 października 2023r. o 7:15
co jak co ale przyznaję że teraz kiedy piSSdzielce przerżnęli tą walkę o ''koryta'' z niekłamaną satysfakcję obserwuję podrygi Lucjana ...tego który wszędzie widział same sukcesy a teraz wije się jak może by złagodzić efekty tej klęski...
a przecież te ''czystki'' w szeregach piSSdzielców i rozliczenia za porażkę przypominają to co kiedyś robiła ''czeka'' w swoich szeregach...;D
kiedyś Lucjan piał z zachwytu jakim to sukcesem jest tzw.''polski ład'' ...a dzisiaj co? ...okazuje się że to była farsa ,kłamstwo i jasno to określając oszustwo...
próby manipulacji Lucjana skończyły się dla niego tym że klęska piSSdzielców jest i jego klęską...dlatego dzisiaj spuścił z tonu w tych swoich pochwalnych hymnach na temat piSS...
KIEDYŚ MILCZAŁ I UNIKAŁ ODPOWIEDZI NA PYTANIA I DZISIAJ BĘDZIE ROBIŁ TO SAMO ...
ten tekst u góry też przerośnie jego siły...;D
ja się domyślam jak się to skończy jeśli spróbuje się do niego odnieść...będzie to jedno ,może dwa zdania w typie -''nie chce mi się z tobą gadać''
taki to z niego ''dyskutant'' ;D
mogę zrozumieć jego oddanie partii i jej ''widzowi'' ale to że jest tak bardzo oderwany od realizmu i obiektywizmu trudno mi pojąć ...to co dzisiaj robi to nic innego jak dawna ''propaganda sukcesu '' przypisana do PZPR...;D

Lucjan to typowy przedstawiciel piSSdzielców...
robi to samo co wczoraj min.Selim po pytaniach Adamiak...;D

robi to samo co ''budyń'' ...teraz gra na zwłokę bo może piSSdzielce kogoś przekupią (co nie jest przecież niemożliwe ) i wtedy ty Lucjan wyjdziesz tu i odtrąbisz kolejny'' sukces'' ;D
prawda Lucjan?

jak znam ciebie to mnie odpiszesz...;D
mnie tak ale swojemu koledze już nie bo musiałbyś wyjść poza swój szczelny ''kokon''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~OPZZ niezalogowany
27 października 2023r. o 9:01
Panie związkowy PiSOWCU. Ten z Belwederu żąda umowy koalicyjnej większości i ignoruje brak takiej umowy w PiS.
My wiemy że PiS się przyzwyczaił. Mówi że w kasie państwa jest więcej a do Brukseli wysyła raport że jest dużo mniej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowopłowy Pustynnik niezalogowany
27 października 2023r. o 9:01
Myślisz że na nienawiści do prezydenta i do pisowców daleko można zajechać?

Tusk w 2005 roku naciskał prezydenta żeby przekazał rolę premiera szefowi ugrupowania, które wygrało wybory, dzisiaj mamy 2023 i Tusk naciska prezydenta żeby rolę premiera powierzył jemu mimo że ugrupowaniem, które wygrało wybory jest PiS.
Ani w 2005 i 2023 roku PiS po wyborach nie miał większości w sejmie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA #pijezkranu