Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Trudna sytuacja życiowa

~~Smutny człowiek niezalogowany
17 listopada 2023r. o 8:36
Całe życie pracowałem. Mam już 55 lat, ze wzglądu na stan zdrowia jest mi ciężko 8 godzin pracować, a po drugie nikt nie chce starego na część etatu. Nie starcza na jedzenie, po zrobieniu opłat. Nigdy nie brałem żadnych zasiłków i jest mi wstyd że nie mogę się utrzymać. Czy dało by radę gdzieś na wieś może się wynieść, żeby tam żyć uprawiać sobie ziemi kawałek i z tego żyć.
Do emerytury jeszcze 10 lat. Jak żyć panie premierze.
Może ktoś coś podpowiedzieć ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~was niezalogowany
17 listopada 2023r. o 10:36
praca na 3/4 etatu w marketach jest, na wioskach zeby mieszkać trzeba mieć dom a ten kosztuje niemało.... może starać się o rentę ze względu na stan zdrowia? i wtedy jako rencista można coś dorobić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoczerwony Oczar niezalogowany
17 listopada 2023r. o 10:38
~~Smutny człowiek napisał(a): Całe życie pracowałem. Mam już 55 lat, ze wzglądu na stan zdrowia jest mi ciężko 8 godzin pracować, a po drugie nikt nie chce starego na część etatu. Nie starcza na jedzenie, po zrobieniu opłat. Nigdy nie brałem żadnych zasiłków i jest mi wstyd że nie mogę się utrzymać. Czy dało by radę gdzieś na wieś może się wynieść, żeby tam żyć uprawiać sobie ziemi kawałek i z tego żyć.
Do emerytury jeszcze 10 lat. Jak żyć panie premierze.
Może ktoś coś podpowiedzieć ?

Zapytać w Mopsie wiem nie każdy potrafi ale zapytać chociaż czy są szanse na cokolwiek? nie znam się na tych dodatkach ale w kazdej sytuacji rozpatrywane są inaczej....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gołębi Cząber niezalogowany
17 listopada 2023r. o 11:01
~~Smutny człowiek napisał(a): Całe życie pracowałem. Mam już 55 lat, ze wzglądu na stan zdrowia jest mi ciężko 8 godzin pracować, a po drugie nikt nie chce starego na część etatu. Nie starcza na jedzenie, po zrobieniu opłat. Nigdy nie brałem żadnych zasiłków i jest mi wstyd że nie mogę się utrzymać. Czy dało by radę gdzieś na wieś może się wynieść, żeby tam żyć uprawiać sobie ziemi kawałek i z tego żyć.
Do emerytury jeszcze 10 lat. Jak żyć panie premierze.
Może ktoś coś podpowiedzieć ?


Ściema.Wysypać piasek z rękawów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herr niezalogowany
17 listopada 2023r. o 12:01
~~Gołębi Cząber napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Smutny człowiek napisał(a): Całe życie pracowałem. Mam już 55 lat, ze wzglądu na stan zdrowia jest mi ciężko 8 godzin pracować, a po drugie nikt nie chce starego na część etatu. Nie starcza na jedzenie, po zrobieniu opłat. Nigdy nie brałem żadnych zasiłków i jest mi wstyd że nie mogę się utrzymać. Czy dało by radę gdzieś na wieś może się wynieść, żeby tam żyć uprawiać sobie ziemi kawałek i z tego żyć.
Do emerytury jeszcze 10 lat. Jak żyć panie premierze.
Może ktoś coś podpowiedzieć ?


Ściema.Wysypać piasek z rękawów.

widać że jesteś od *uska,motto-,,praca do śmierci,,
emerytury dla wybrańców,,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Limonkowy Winorośl niezalogowany
17 listopada 2023r. o 13:14
~~was napisał(a): praca na 3/4 etatu w marketach jest, na wioskach zeby mieszkać trzeba mieć dom a ten kosztuje niemało.... może starać się o rentę ze względu na stan zdrowia? i wtedy jako rencista można coś dorobić?
Nie ma już darmowych domów i ziemi na wsi. Mieli szczęście tylko powojenni osadnicy, a tym samym ich dzieci i wnuki, bo mogli po kawałku ziemi sprzedać i kupić mieszkania. Niektórzy bez sprzedawania ziemi dostali w mieście komunalne, a domy po dziadkach trzymają dla wnuków. Ty raczej nic nie dostaniesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowy Perukowiec niezalogowany
17 listopada 2023r. o 13:30
tylko do ochrony 12 /24
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niepełnosprawny inaczej niezalogowany
17 listopada 2023r. o 16:02
A Zdzichowi z Asnyka właśnie odcięli kablówkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.