Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Śledztwo w sprawie żarówki i dzbanuszka starosty
~~Żółtawordzawy Czosnaczek niezalogowany
19 listopada 2023r. o 20:51
Jeszcze niedawno u nas w wieżowcu kradli żarówki z korytarzy w piwnicy. Spółdzielnia musiała je maznąć lekko farbą żeby ktoś ich nie kradł. A potem zmienić instalacje na 24 V bo jeden typ sobie warsztacie zrobił i elektronarzędzia podłączył do ogólnej instalacji za free. Także czy 1946 czy czasy obecne jeden luj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotożółty Czarny niezalogowany
19 listopada 2023r. o 21:04
może teraz jest też potrzebne sledztwo w starostwie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mela niezalogowany
19 listopada 2023r. o 21:45
Pełnomocnik zapewne sam próbował wymienić spaloną żarówkę na nową. Wlazł był więc na stół (w urzędzie jedyna dostępna drabina była w tamtym czasie na wagę złota, wiec na noc zamykano ją na cztery spusty w kanciapie), ale podczas wykręcania, gorące szkło zaczęło parzyć go w paluchy. Zaczął przerzucać nieszczęsną żarówkę z ręki do ręki i w końcu, co było do przewidzenia, upuścił ją na podłogę. Pech chciał, że sam też gibnął się na tym stole, runął jak długi na glebę, tłukąc przy tym zarówno dobrą żarówkę, jak i ten nieszczęsny dzbanuszek. Żeby nie wyjść na ciamajdę przed urzędnikami, ściemnił wszystkim, że ktoś dmuchnął te rzeczy z jego gabinetu i stad to całe śledztwo i te wszystkie przesłuchania potem…
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~faclo222 niezalogowany
19 listopada 2023r. o 21:56
Proszę opisać sprawę czajnika (ubrudzonego!!!), który rozgrzewa do czerwoności niektórych znanych dyskutantów z tego forum!
Wreszcie będzie jasne , kto ma rację :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bunzlau niezalogowany
19 listopada 2023r. o 22:29
~~Żółtawordzawy Czosnaczek napisał(a): Jeszcze niedawno u nas w wieżowcu kradli żarówki z korytarzy w piwnicy. Spółdzielnia musiała je maznąć lekko farbą żeby ktoś ich nie kradł. A potem zmienić instalacje na 24 V bo jeden typ sobie warsztacie zrobił i elektronarzędzia podłączył do ogólnej instalacji za free. Także czy 1946 czy czasy obecne jeden luj.


POLACY ROBACY BIEDACY CEBULACY. BANDA DEBILI.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowy Rdest niezalogowany
19 listopada 2023r. o 23:36
~~Bunzlau napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Żółtawordzawy Czosnaczek napisał(a): Jeszcze niedawno u nas w wieżowcu kradli żarówki z korytarzy w piwnicy. Spółdzielnia musiała je maznąć lekko farbą żeby ktoś ich nie kradł. A potem zmienić instalacje na 24 V bo jeden typ sobie warsztacie zrobił i elektronarzędzia podłączył do ogólnej instalacji za free. Także czy 1946 czy czasy obecne jeden luj.


POLACY ROBACY BIEDACY CEBULACY. BANDA DEBILI.
masz rację tacy jesteście
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielony Dzwonek niezalogowany
20 listopada 2023r. o 9:15
Pane pysaru: zmień formę swoich felietonów. Nie pisz z pozycji matuzalema, nauczającego buddy. Muszę przyznać że jestt mała poprawa, zacząłeś od pewnego czasu wzmiankować źródła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima