Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nagroda 10 000 zł za wskazanie złodzieja
~~Krwawosiny Mamutowiec niezalogowany
28 listopada 2023r. o 14:03
~~Perłowoszara Ułudka napisał(a): Po drugie to opcy tego nie zrobił

Widać , że to ty jesteś tutaj "opcy".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sylwia niezalogowany
28 listopada 2023r. o 14:57
~~Ołowianoszara Bylica napisał(a): Jakieś inne zdjęcia? Nagrania? Przecież to zdj niewyraźne i osobą znajdującą się na nim stoi tyłem.

Mamy inne zdjęcia, zapraszam do kontaktu pod nr telefonu z ogloszenia. Prosimy o pomoc i udostępnienia, żeby post mógł dotrzeć do jak największej liczby osób, najlepiej mieszkańców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.