Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Na parkingu w powiecie bolesławieckim odbywał się nielegalny handel tuszami wieprzowymi
~~Xyz niezalogowany
29 listopada 2023r. o 0:48
~~Pinochet napisał(a): Pod pretekstem walki z ASF Pisowcy skutecznie ograniczyli hodowlę świń u małorolnych ,więc trzeba ciągnąć półtusze aż z Belgii

Ale pieprzysz głupoty,poczytaj od kiedy rolnicy przestali świnie chodowac.Mieszkałem w latach 80 na wsi i już wtedy kolega mówił, że się nie opłaca świń chodować ,a miał kilka hektarów ziemi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kulesza niezalogowany
29 listopada 2023r. o 11:30
To w Belgii sie oplaca i jeszcze transport, a w polsce już nie ,bo swinie wiecej jedza ? Czy polityka rządu jest jaka jest ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwawosiny Mamutowiec niezalogowany
29 listopada 2023r. o 14:28
~~Franek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Nikt napisał(a): A ja bardziej się zastanawiam, jakiego pochodzenia to mięso. I trochę się wzdrygam na myśl, że może to jakieś zakażone było. Dlatego dobrze, że ktoś to wykrył.Słyszałem , że to padnięte świnie. Ale ludzie wszystko zjedzą.Przecież niektórzy ludzie są gorsi od świń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pan Kracy niezalogowany
29 listopada 2023r. o 17:40
...... a gdzie była szymona pogoda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zszarzała Fortegilla niezalogowany
30 listopada 2023r. o 8:54
~~Rudozłoty Rozwar napisał(a): A gdzie był Kołodziejczak?

tesz spszedaje kaszanke i rabanke tylko z lexusa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo