Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Inwestycje
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nagrody Prezydenta Miasta Bolesławiec za promocję Bolesławca – wnioski do 2 stycznia 2024 r
~~Brunatnoczarna Kobea niezalogowany
29 listopada 2023r. o 9:36
Zgłaszam Prezydenta za oświetlenie miasta :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koło zapasowe niezalogowany
29 listopada 2023r. o 9:50
Zgłaszamy kandydaturę na Nagrodę Prezydenta Miasta Bolesławiec za promocję za rok 2023 - Kierownika Term Bolesławiec. Jest to osoba która zasłużyła na tą nagrodę za ciężką pracę którą wykonuje. Na Termach Bolesławieckich jest czysto, wszystkie urządzenia są sprawne, wszyscy pracownicy są za tą osobą i ją wspierają + związkowcy również.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawy Bluszczyk niezalogowany
29 listopada 2023r. o 10:36
A ja zgłaszam panią Kingę Gęsicką Biały zwolenniczkę aborcji na życzenie która poparł w ostatnich wyborach Pan Prezydent Miasta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Starozłota Mięta niezalogowany
29 listopada 2023r. o 10:44
Ona chyba już dostała nagrodę za promocję w zeszłym roku o ile dobrze pamietam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnożółty Enkiant niezalogowany
29 listopada 2023r. o 11:35
Szkoda naszych podatków na te g...ą nagrodę prezydenta , a jak wszyscy wiemy to jest jawne kupowanie kolesi za naszą kasę. Bo zawsze dostają ci koło koryta nieważne,że jest wiele osób które robią więcej dobrego i nawet były zgłaszane do nagrody no ale cóż.. polityka..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
29 listopada 2023r. o 11:54
Co jest powodem że nie dopuszcza się w tym przypadku inicjatywy obywatelskiej. Powiedzmy popartej ustaloną ilością podpisów.
Głos po pierwsze mieszkańców nie może być wykluczony. Ponad to tzw " PROMOCJA MIASTA " musi czemuś służyć.
Dobrze było by aby władze miasta doprecyzowały konkretnie jakie korzyści kryją się za sloganem " PROMOCJA MIASTA ".

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.