Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
18-latek kierował pod wpływem narkotyku. Prawo jazdy miał od 50 dni.
~~Liliowobiały Zawilec niezalogowany
29 listopada 2023r. o 18:28
~~Renia napisał(a): To nie jest już patologia to jest już norma jak oni jeżdżą na haju , szczególnie w piątkowo- sobotnie wieczory . Skąd to ma kasę .
jak to z kąt mamusia z tatusiem naciułali to dadzą a jak nie to babunia z dziadziem wnusiowi muszą dać bo to przecież taki kochany
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xxx niezalogowany
30 listopada 2023r. o 7:39
a jaki jest wynik z badania krwi redakcja pisze to co pokazał wynik narkotestu gdzie często wskazania są błędne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.