Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Organizacja chrzcin we Wrocławiu – porady i najlepsze lokalizacje
~~astra niezalogowany
2 grudnia 2023r. o 15:42
A to co. W Bolesławcu nie ma dobrych restauracji. Najpierw promuje się swoje. Pozdrawiam wszystkich restauratorów w Bolesławcu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mykoła niezalogowany
2 grudnia 2023r. o 17:07
Chrzciny to kastrowanie dziecka z pewnych zdolności, blokowanie czakramów. Kto chrzci dzieci ten je przerabia na zombiaka bez mózgu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatordzawy Omieg niezalogowany
2 grudnia 2023r. o 19:05
ktoś chce darmowej reklamy ,żenua
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA USŁUGI ELEKTRYCZNE
REKLAMAMrowka zaprasza