Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szymon Pogoda: Chcieliście show i popcorn to macie!
~~Złocistozielona Czeremcha niezalogowany
1 marca 2024r. o 22:03
1. Do czego zostało powołane POWIATOWE CENTRUM ZDROWIA W BOLESŁAWCU SP. Z O.O. pl. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 2, 59-700 Bolesławiec (dolnośląskie), wspólnik: POWIAT BOLESŁAWIECKI
zarząd :SIMONA MARIA PANASEWICZ ( dane ze strony https://krs-pobierz.pl/)

2. W jakim zakresie szpital jest partnerem dla firmy MEDASK ( informacja o partnerstwie z https://konsylium.medask.pl/ )
Osoby powiązane wg https://krs-pobierz.pl/ :
wspolnik:KAROLINA MARIA BARCZYK
wspolnik:ARTUR ANDRZEJ NAHORECKI
wspolnik:KAMILA MAGDALENA SKIBA
wspolnik:MARCIN KLAUDIUSZ KULIŚ
wspolnik:JAROSŁAW ADAM LUBOŃSKI
wspolnik:JUSTYNA IWONA STRASZAK TRZECIAK
wspolnik:ALEKSANDRA KATARZYNA KOPCZYŃSKA
wspolnik:JOLANTA SAWCZAK
zarzad: ARTUR ANDRZEJ NAHORECKI
zarzad:KAROLINA MARIA BARCZYK
zarzad: JOLANTA SAWCZAK
wspólnik :MAREK STEFANIK
Firmę może stworzyć każdy w tym znajomi z pracy, tutaj nie ma zastrzeżeń. Wątpliwości pojawiają się czy taka działalność nie jest w pewnym sensie działalnością konkurencyjną , dodatkowo gdy wspólnikami są osoby związane ze szpitalem.

3. W CEDG jest informacja iż dyrektor szpitala w dniu 2022-06-01 założył działalność gospodarczą. Prowadzenie działalności gospodarczej przez dyrektorów spzoz jest zakazane.
"

Co panowie Samorządowcy...fake czy prawda?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eee niezalogowany
3 marca 2024r. o 12:24
To wszystko przez tych żydów. Dwa razy oszukali Pisowców. Raz wtedy gdy gwarantowali im że użycie Pegasusa się nie wyda i będą nogi uchodzić za uczciwych (PiS0wiec jest uczciwy dopóki się nie wyda), a drugi raz, gdy zabrali im licencję na Pegasusa tuż przed wyborami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
4 marca 2024r. o 5:43
PiSowcy boją się przesłuchania Kaczyńskiego przed komisją śledczą ds. Pegasusa, bo upadły satrapa może nie utrzymać nerwów na wodzy. I to jest główne zadanie członków komisji z ramienia partii demokratycznych- zmusić Kaczyńskiego do pokazania prawdziwej twarzy. Grillować, grillować bez litości!...aż zacznie sypać swoimi "epitetami" !
Nie mogę się doczekać tej jego porażki!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
6 marca 2024r. o 19:21
Ogromne brawa dla min.Kierwinski za zdecydowaną postawę wobec zadymiarzy. Nie rolników a zadymiarzy. Ludzi, którzy przyjechali do Warszawy wyłącznie po to, by wszczynać burdy na rozkaz z Nowogrodzkiej.
Minister pokazał już charakter przy sprawie Wąsika i Kamińskiego. Szacun!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.