Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Łukasz Molak chce zostać prezydentem Bolesławca
~~Molak daj se siana niezalogowany
10 stycznia 2024r. o 20:24
Molak daj se siana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoceglasta Kalia niezalogowany
10 stycznia 2024r. o 20:24
Sarbak masz dobrą rodzinę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoceglasta Kalia niezalogowany
10 stycznia 2024r. o 20:25
Przybylski nigdy nie będzie startował na Prezydenta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielony Berberys niezalogowany
10 stycznia 2024r. o 20:26
Brawo! Masz mój głos! Czas na zmiany!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoniebieska Glicynia niezalogowany
10 stycznia 2024r. o 20:40
Jak Pan Molak spowoduje ponowne uruchomienie w naszym mieście krytego lodowiska to ma głosy mój i wielu moich znajomych oraz setek dzieci na 100%.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pożółkła Nawłoć niezalogowany
10 stycznia 2024r. o 20:45
~~Jaskrawoniebieska Glicynia napisał(a): Jak Pan Molak spowoduje ponowne uruchomienie w naszym mieście krytego lodowiska to ma głosy mój i wielu moich znajomych oraz setek dzieci na 100%.


Pan Molak i inni radni Impulsu od lat się o to upominają, no ale cóż Prezydent ma większość w radzie miejskiej i trzeba to zmienić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotobrązowa Miodunka niezalogowany
10 stycznia 2024r. o 20:49
~~Fioletowa Przylaszczka napisał(a): Ani on z PiS ani z PO - jedyny prawdziwy i bezpartyjny komitet mieszkańców. I za to mają mój głos!


Roman z Cezarym...już się może ułożyli...ze syn odbierze Molakowi głosy...:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotobrązowa Miodunka niezalogowany
10 stycznia 2024r. o 20:51
~~Zielonkawobłękitna Miodunka napisał(a): czas wywrócić stolik
. A aktualny sięgał do niego :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.