Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Szarobura Smagliczka niezalogowany
25 czerwca 2024r. o 17:59
''Bolec.Info nr 1 w bolesławieckim internecie! Od 20 lat! Dziękujemy''

za co?
chciałem dzisiaj założyć temacik o meczu Francji i co?
i DUPA!!! ;D
kto tego nie puścił?...główny admin czy jego nadgorliwy ,otumaniony pracownik mający się tu za nie wiadomo kogo...;D

a brak obiektywizmu tego grubasa jest wręcz komiczny...pomijam to że też żałosny...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnożółta Szarotka niezalogowany
25 czerwca 2024r. o 20:44
~~Szarobura Smagliczka napisał(a): ''Bolec.Info nr 1 w bolesławieckim internecie! Od 20 lat! Dziękujemy''

za co?
chciałem dzisiaj założyć temacik o meczu Francji i co?
i DUPA!!! ;D
kto tego nie puścił?...główny admin czy jego nadgorliwy ,otumaniony pracownik mający się tu za nie wiadomo kogo...;D

a brak obiektywizmu tego grubasa jest wręcz komiczny...pomijam to że też żałosny...


a jak obstawiłeś w STSie …??
oj żabojady i tulipanowce chyba ci portfel uszczuplili…

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
25 czerwca 2024r. o 20:48
~~Szarobura Smagliczka napisał(a): kto tego nie puścił?...główny admin czy jego nadgorliwy ,otumaniony pracownik mający się tu za nie wiadomo kogo...;D

a brak obiektywizmu tego grubasa jest wręcz komiczny...pomijam to że też żałosny...



Niedawno straszyłeś pozwami za anonimowe komentarze na temat zupełnie anonimowych osób . Coś się zmieniło w Polsce ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ładne łąki niezalogowany
25 czerwca 2024r. o 20:51
~~Szarobura Smagliczka napisał(a): dzisiaj?...od lat grają o ten honor...;D

a jak to wychodzi też od lat to widać...HAHAHAHAHA

wracać z mistrzostw z zerowym kontem punktowym to są ''jaja''...


chyba ci mordkę utarli … hahaha
głupio wyszło Yankesik z tymi żabojadami
bez wymuszonego karnego , była by Duuuupa..
a takie niby słabeusze ziomki Adolfa
jako pierwsi w tabeli …!
przyznaj się że głupio wyszło i przebaczymy ..
Hahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobura Smagliczka niezalogowany
25 czerwca 2024r. o 20:59
głupio to było z tym ''tancerzem'' zwanym Lewym i tymi jego podrygami...;D
wyszedł na błazna a przed całkowitym blamażem uratował go ten powtórzony karny...

a remis?
mało zmienił bo kupon z siedmioma pozycjami wysyłałem z dwoma błędami ...
faktem jest to że teraz by mieć w miarę konkretną wygraną potrzebuje jeszcze wygranej Anglii i w drugim meczu nie może paść remis...

głupio to wychodzi kiedy drużyna z mistrzostw wraca z JEDNYM !!!!!!! punktem z śmieszny remis...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobura Smagliczka niezalogowany
25 czerwca 2024r. o 21:01
~~Jasnożółta Szarotka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szarobura Smagliczka napisał(a): ''Bolec.Info nr 1 w bolesławieckim internecie! Od 20 lat! Dziękujemy''

za co?
chciałem dzisiaj założyć temacik o meczu Francji i co?
i DUPA!!! ;D
kto tego nie puścił?...główny admin czy jego nadgorliwy ,otumaniony pracownik mający się tu za nie wiadomo kogo...;D

a brak obiektywizmu tego grubasa jest wręcz komiczny...pomijam to że też żałosny...


a jak obstawiłeś w STSie …??
oj żabojady i tulipanowce chyba ci portfel uszczuplili…


gdyby nie cen.zor poznałbyś moje typy przed meczami na dzisiejszy dzień i nie robiłbyś tu z siebie dur.n.ia...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobura Smagliczka niezalogowany
25 czerwca 2024r. o 21:07
~~ napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szarobura Smagliczka napisał(a): kto tego nie puścił?...główny admin czy jego nadgorliwy ,otumaniony pracownik mający się tu za nie wiadomo kogo...;D

a brak obiektywizmu tego grubasa jest wręcz komiczny...pomijam to że też żałosny...



Niedawno straszyłeś pozwami za anonimowe komentarze na temat zupełnie anonimowych osób . Coś się zmieniło w Polsce ?

ja straszyłem pozwami?
ja ostrzegałem że kiedyś ktoś balansujący na krawędzi może się przed nią pośliznąć a upadek może być bolesny..
tu nie ma anonimowych komentarzy tak jak nie ma anonimowych osób...
wszystko zależy tylko i wyłącznie od tego jak daleko się ktoś posunie...kumasz czy jest to dla ciebie zbyt trudne do ogarnięcia...;D
teraz poobserwuję mecz...

o ile pamiętam to tu taki jeden z drugim straszyli ''kancelariami''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Domowej roboty niezalogowany
25 czerwca 2024r. o 21:10
~~Szarobura Smagliczka napisał(a): głupio to było z tym ''tancerzem'' zwanym Lewym i tymi jego podrygami...;D
wyszedł na błazna a przed całkowitym blamażem uratował go ten powtórzony karny...

a remis?
mało zmienił bo kupon z siedmioma pozycjami wysyłałem z dwoma błędami ...
faktem jest to że teraz by mieć w miarę konkretną wygraną potrzebuje jeszcze wygranej Anglii i w drugim meczu nie może paść remis...

głupio to wychodzi kiedy drużyna z mistrzostw wraca z JEDNYM !!!!!!! punktem z śmieszny remis...


już większej bzdury nie czytałem reżyserii
Yankesa…. zachowujesz się
jak Tuskowycz odwracanie kota ogonem ..
jest w wasz życiorys wkomponowane …
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza