Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Jasnożółta Szarotka niezalogowany
25 czerwca 2024r. o 21:19
~~Szarobura Smagliczka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Szarobura Smagliczka napisał(a): kto tego nie puścił?...główny admin czy jego nadgorliwy ,otumaniony pracownik mający się tu za nie wiadomo kogo...;D

a brak obiektywizmu tego grubasa jest wręcz komiczny...pomijam to że też żałosny...



Niedawno straszyłeś pozwami za anonimowe komentarze na temat zupełnie anonimowych osób . Coś się zmieniło w Polsce ?
ja straszyłem pozwami?
ja ostrzegałem że kiedyś ktoś balansujący na krawędzi może się przed nią pośliznąć a upadek może być bolesny..
tu nie ma anonimowych komentarzy tak jak nie ma anonimowych osób...
wszystko zależy tylko i wyłącznie od tego jak daleko się ktoś posunie...kumasz czy jest to dla ciebie zbyt trudne do ogarnięcia...;D
teraz poobserwuję mecz...

o ile pamiętam to tu taki jeden z drugim straszyli ''kancelariami''...;D


Jasiek ile razy proszę o niełganie …
a ty dalej brniesz …
kutwa twoja była …
zrozum jedno straszenie kancelarią
a zasięgnięcia w kancelarii informacji
to dwa inne zagadnienia…
czy to takie ciężkie do zrozumienia…?
co innego jest wciągnięcie oponenta
w pułapkę i sprawę oddać w ręce sprawiedliwości….

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anonimowy Czosnek niezalogowany
25 czerwca 2024r. o 21:40
~~Szarobura Smagliczka napisał(a): tu nie ma anonimowych komentarzy tak jak nie ma anonimowych osób.

wszyscy procz ciebie sa tu anonimowi ,i sam do tego doprowadziles ,parowasie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobura Smagliczka niezalogowany
25 czerwca 2024r. o 22:15
po pierwsze...zanim zawlokłem tego szmaciarza przed sędziego wielokrotnie go tu ostrzegałem że jak nie przestanie to w końcu to zrobię i zrobiłem bo łajza nie ustawał...to takie trudne byś to zrozumiał i przyznał w końcu że tak robiłem ?
a co miało znaczyć to że pisałeś tu o tej kancelarii jak nie to by mnie tu wystraszyć? ...i wyszła z tego duda...;D
ja tu tego szmaciarza nie wciągałem w jakieś pułapki bo mądry człowiek nie da się na to złapać ale sprawa ma się inaczej jak ma się do czynienia z jakimś przygłupem...
kumasz niby ''smagliczko''? ;D


popatrz teraz na innego frajera ..niby ''czosnaczek'' a gdybym miał ochotę i czas na takich prostaków w miarę szybko by się okazało kim jest ów typ...;D
a to zwykły prostak który wie że to właśnie ta łajza w ludzkiej skórze do tego doprowadziła a którą kostucha skosiła by więcej nie szkodził ludziom ciachnęła go sierpem i po ptokach ...;D

pomyśl o tym zanim zaczniesz brnąć w te swoje bzdury...
ja tam mam teraz inne sprawy ...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrna Jukka niezalogowany
25 czerwca 2024r. o 23:04
Ale bałeś się, że dostaniesz w końcu po ryju :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cytrynowe wino niezalogowany
25 czerwca 2024r. o 23:53
I pokonany …
I oskubany …
Wyspiarskie łajdaki zremisowały…
i Dania rękę przyłożyła spuszczając
na klawych zasadach Yankesa ..
doradztwo by się przydało o pozostawienie
STSu w spokoju …
bo będziesz goły i wesoły Yankees …
Hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Postaw na to niezalogowany
26 czerwca 2024r. o 6:34
~~Cytrynowe wino napisał(a): I pokonany …
I oskubany …
Wyspiarskie łajdaki zremisowały…
i Dania rękę przyłożyła spuszczając
na klawych zasadach Yankesa ..
doradztwo by się przydało o pozostawienie
STSu w spokoju …
bo będziesz goły i wesoły Yankees …
Hahaha


...Czyli u Yasia PO staremu :-) hihihi
Yanku postaw na to :
wwww.uzaleznienieniabehawioralne.pl znajduje się szereg użytecznych informacji, z których mogą skorzystać osoby uzależnione od hazardu i ich bliscy.
Tylko ten ruch pozwoli abyś przestał się kompromitować w pewnych kręgach!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoruda Brzoza niezalogowany
26 czerwca 2024r. o 8:30
a jakie to ''kręgi ''?
myślę że to przemilczysz bo coś tam ''piedłeś '' i już czujesz się kontent a konkretów jak zwykle zero ...
cienki boluś z ciebie i tyle...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoruda Brzoza niezalogowany
26 czerwca 2024r. o 8:46
no ...na mnie czas bo STS czeka a trzeba jeszcze dojechać ...
nara cieniasy...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza