Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

14240
M21W2
10 lipca 2024r. o 20:28
~~dawny twój znajomy napisał(a): Lucjan przypomnij tu jak to wyzywałeś innych od kanalii i gnid?


Gnidą to już mogę ciebie nazwać , czepiasz się mnie jak gnida włosów , jak zasłużysz to napiszę ci też że jesteś kanalią .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
10 lipca 2024r. o 20:31
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Janusz z Dolnych Młynów napisał(a): Lucek spieprzaj dziadu . Towarzysz chorąży Jakubiak jako wzór , nic dziwnego


Ty masz swoje wzory ja swoje , mnie nie interesuje że popierasz koalicję Tuska z komunistą Czarzastym .

Łżesz jak ostatni Burek. Jesteś właśnie jednym z tych co kwiczą za utratą władzy przez twoich oszustów pisowskich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ Zawilec górski niezalogowany
10 lipca 2024r. o 20:33
Lucjanie czy zatrzymany ksiądz egzorcysta jest więźniem politycznym?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
10 lipca 2024r. o 20:37
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Janusz z Dolnych Młynów napisał(a): Lucek spieprzaj dziadu . Towarzysz chorąży Jakubiak jako wzór , nic dziwnego


Ty masz swoje wzory ja swoje , mnie nie interesuje że popierasz koalicję Tuska z komunistą Czarzastym .


Jak PiSy za to ci robili, nie będą siedzieć, to my nigdy z tego bagna się nie wyrwiemy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
10 lipca 2024r. o 20:43
~~Jasio napisał(a): Łżesz jak ostatni Burek. Jesteś właśnie jednym z tych co kwiczą za utratą władzy przez twoich oszustów pisowskich.


PiS zasłużył na to aby stracić władzę , nie byli zdolni do naprawy sądownictwa w Polsce , nie rozliczyli rządu PO- PSL tak jak na to zasłużyli , nie potrafili skutecznie przeciwstawić się lewactwu z eurokołchozu .
Za dużo zrobili dla rozwoju Polski i Polaków którzy tego sobie nie życzyli , jakieś plusy , 13 i 14 , programy osłonowe .




Dopisane 10.07.2024r. o godz. 20:43:

~~ Zawilec górski napisał(a): Lucjanie czy zatrzymany ksiądz egzorcysta jest więźniem politycznym?


Nie nie jest , jest tak jak dwie panie urzędniczki ochłapem rzuconym aby tacy jak ty się cieszyli , obiecali zamykać , zamykają .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowy Maczek niezalogowany
10 lipca 2024r. o 20:45
Gdyby mieli dowody, to by rozliczyli. Ale wszystkie zarzuty były dęte i naciągane przez PiSich złodziei.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~niezalogowany Jurek niezalogowany
10 lipca 2024r. o 20:46
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasio napisał(a): Łżesz jak ostatni Burek. Jesteś właśnie jednym z tych co kwiczą za utratą władzy przez twoich oszustów pisowskich.


PiS zasłużył na to aby stracić władzę , nie byli zdolni do naprawy sądownictwa w Polsce , nie rozliczyli rządu PO- PSL tak jak na to zasłużyli , nie potrafili skutecznie przeciwstawić się lewactwu z eurokołchozu .
Za dużo zrobili dla rozwoju Polski i Polaków którzy tego sobie nie życzyli , jakieś plusy , 13 i 14 , programy osłonowe .



Za swoje czy nasze ,ile z tego Lucek ukradliście ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
10 lipca 2024r. o 20:52
~~Kanarkowy Maczek napisał(a): Gdyby mieli dowody, to by rozliczyli.


Tom jest twoja ocena , moja jest taka że byli miękiszonami .



Dopisane 10.07.2024r. o godz. 20:52:

~~niezalogowany Jurek napisał(a): Za swoje czy nasze ,ile z tego Lucek ukradliście ?


Robisz z siebie DEBILA czy nim jesteś , co tobie ukradłem kanalio .



Dopisane 10.07.2024r. o godz. 20:52:

Czas na mecz , dobranoc tuski Tuska .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza