Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~M21W2 niezalogowany
17 lipca 2024r. o 10:01
Komuno wróć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielony Przetacznik niezalogowany
17 lipca 2024r. o 10:02
a ja jestem coraz bliższy postanowienia że ostatnie ''wybory '' były moimi ostatnimi...

co nie znaczy że jestem '' spakowany'' bo mam zamiar jeszcze trochę pożyć... przy dobrych układach...;D
po prostu stwierdziłem że tego ''szamba'' w jakim żyjemy my jako społeczeństwo nie jesteśmy jesteśmy ''cienkie bolusie''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Morwa niezalogowany
17 lipca 2024r. o 10:02
oprych napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Błękitna Lilia napisał(a): Jaśiu Frajerze napisz coś o STS-e bo takiego GÓWNA jak rząd Donalda Tuska jeszcze w Polsce nie było .



Od trzydziestu paru lat mamy takie same gówniane rządy.
Ale co się dziwić skoro cały czas wybieramy tych samych licząc na inny efekt.



Panie oprych, ma Pan 100% racji. Ale co zrobić, jak wyborcy najczęściej są mądrzy inaczej i nie kumają nic a nic, co z nami robią. Może jak już zostaną niewolnikami, to zaczną coś rozumieć :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielony Przetacznik niezalogowany
17 lipca 2024r. o 10:09
~~Błękitnozielony Przetacznik napisał(a): a ja jestem coraz bliższy postanowienia że ostatnie ''wybory '' były moimi ostatnimi...

co nie znaczy że jestem '' spakowany'' bo mam zamiar jeszcze trochę pożyć... przy dobrych układach...;D
po prostu stwierdziłem że tego ''szamba'' w jakim żyjemy my jako społeczeństwo nie jesteśmy jesteśmy ''cienkie bolusie''...;D


sorki...coś mi się tam ''klikło'' w przerwie siorbania kawy..
a więc...my jako społeczeństwo nie jesteśmy w stanie tego zmienić...
zamiast walczyć z chorą władzą wolimy walczyć ze sobą tutaj...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 lipca 2024r. o 10:09
Praworządne sądy:
Półtora roku więzienia i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na pięć lat – taki wyrok usłyszał Vitalii P. Ukrainiec to sprawca wypadku, w którym zginęły trzy osoby: dwie dorosłe kobiety oraz 6-letnia dziewczynka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielony Przetacznik niezalogowany
17 lipca 2024r. o 10:12
no Ażej ...do dzieła ...
ułaskawiaj ...
jedynie to cieniasie potrafisz...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 lipca 2024r. o 10:21
W końcu wzięli się do pracy !
Tomasz Dmitruk, redaktor Dziennika Zbrojnego i Nowej Techniki Wojskowej. :
“Z dochodzących do mnie informacji wynika, że Ministerstwo Finansów utrudnia finansowanie procesu modernizacji technicznej Sił Zbrojnych RP, co uniemożliwia zawieranie części nowych umów. "
Generalnie mówi się że MF próbuje ponad MON zablokować tak dużo procesów zakupowych jak to jest tylko możliwe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ha ha niezalogowany
17 lipca 2024r. o 10:27
~~ napisał(a): W końcu wzięli się do pracy !
Tomasz Dmitruk, redaktor Dziennika Zbrojnego i Nowej Techniki Wojskowej. :
“Z dochodzących do mnie informacji wynika, że Ministerstwo Finansów utrudnia finansowanie procesu modernizacji technicznej Sił Zbrojnych RP, co uniemożliwia zawieranie części nowych umów. "
Generalnie mówi się że MF próbuje ponad MON zablokować tak dużo procesów zakupowych jak to jest tylko możliwe.

Mają rację ,szkoda pieniędzy ,Putin jak pierdnie to Polska się przewróci .!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza