Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Malachitowa Brodia niezalogowany
7 sierpnia 2024r. o 12:50
~~ napisał(a): Parówa? Kogo masz na myśli? Wyjaśnisz czy strach ci na to nie pozwoli? No przykozacz .

Ważne że parowa wie że to o nim :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Limonkowa Róża niezalogowany
7 sierpnia 2024r. o 12:51
Wojna lada chwila a theblie dalej obrzucają sie błotem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~oprych niezalogowany
7 sierpnia 2024r. o 13:20
Wołodymyr Zełenski kupił od Stinga włoską posiadłość z winnicą



Były frontman zespołu muzycznego The Police – Gordon Sumner, znany również jako Sting, sprzedał niedawno swoją toskańską posiadłość o nazwie „Il Palagio” Wołodymyrowi Zełenskiemu, prezydentowi Ukrainy. Sądzi się, że cena sprzedaży wyniosła około 75 000 000 euro.

Posiadłość „Il Palagio”, wraz z ówcześnie zrujnowaną willą z XVI wieku, została kupiona w roku 1997 przez słynnego brytyjskiego piosenkarza i jego żonę, producentkę filmową i reżyserkę Trudie Styler. W kolejnych latach udało im się zrekonstruować nie tylko willę, ale także całą posiadłość i zrewitalizować podupadłe winnice. Zgodnie z oficjalnymi dokumentami z włoskiego katastru, Gordon Sumner sprzedał swoją posiadłość winiarską w Toskanii w czerwcu 2024 roku. Nowym właścicielem posiadłości jest włoska firma San Tommaso S.R.L. Dokładna cena sprzedaży nie została ujawniona, ale uważa się, że wyniosła ona około 75 000 000 euro.

Chociaż San Tommaso S.R.L. jest spółką zarejestrowaną we Włoszech, jej właścicielami są obywatele Ukrainy Wołodymyr Zełenski jego żona Olena. San Tommaso S.R.L. jest wymieniona wśród aktywów Wołodymyra Zełenskiego. Firma trafiła na pierwsze strony gazet w 2019 roku, kiedy to Zełenski, wówczas kandydat na prezydenta Ukrainy, nie zadeklarował posiadania willi we włoskim kurorcie morskim Forte dei Marmi.

Według włoskiego katastru „Il Palagio” stała się własnością firmy Zełenskiego 28 czerwca, czyli dwa tygodnie po wizycie Zełenskiego z okazji szczytu G7 we Włoszech, gdzie europejscy przywódcy zgodzili się pożyczyć Ukrainie 50 miliardów dolarów gwarantowanych przez zyski z rosyjskich zamrożonych aktywów – w celu ułatwienia działań wojennych w tym kraju.

Nie wiadomo, jakie są plany nowego właściciela wobec winnicy. Według ukraińskich mediów nie jest tajemnicą, że Wołodymyr Zełenski uwielbia czerwone wino. Oczywiście wiadomo też, że były ukraiński komik, a obecnie prezydent, przepada także za innymi używkami, zdecydowanie mniej legalnymi od wina.

Źródło zagraniczne: DatabaseItalia.it
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~prokurator stanu wojennego Piotrowicz niezalogowany
7 sierpnia 2024r. o 13:22
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasio napisał(a): Pamiętnik? Czyli skriny Lucjana?



Pani się pomyliła pani Jasio nie pamiętnik , nie skriny tylko zrzuty ekranu , już mam kserokopie i odpowiedni wniosek do wypełnienia ,
potrzebne mi to wszystko bo bardzo chcę poznać kim jest " mój znajomy " plotkarz , jest bardzo prosta procedura abym się dowiedział .
Miłego dnia " Jasio "


Brzydko się braciszku bawisz , to zrzut z ekranu. uważaj żeby ci się pod starą dupą nie podpaliło.

14240
M21W2
20 maja 2024r. o 20:52

~~Krasny Rokitnik napisał(a): Lucuś ...daleko w tyle mam twoje propozycje bo od dawna ,a konkretnie od czasu jak założyłeś temat o swoim przyjacielu tym ''fałszywym '' uważam cię za człowieka fałszywego i dwulicowego...



A ja ciebie za gnidę , mendę , i szmatę , dla mnie Przemek i ty jesteście siebie warci .
Tylko taka szmata jak ty zakłada temat o zmarłym który nie może nic odpowiedzieć .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 sierpnia 2024r. o 13:24
~~Malachitowa Brodia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ napisał(a): Parówa? Kogo masz na myśli? Wyjaśnisz czy strach ci na to nie pozwoli? No przykozacz .

Ważne że parowa wie że to o nim :D

Wymiękłeś. Chcesz tu kozaczyć a pokazujesz tylko jak blado tu wypadasz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brzydko się bawisz Lucjan niezalogowany
7 sierpnia 2024r. o 13:30
14240
M21W2
20 maja 2024r. o 20:08

~~Krasny Rokitnik napisał(a): napisz mi jak to jest według ciebie ze ten twój partyjny koleś był niby za ''s'' a wcielono go do wojska ( po złości) tam się dochrapał kilku ''wzorek'' a na dodatek wysłano go na misję opłacaną w dolarach a gdzie wysyłano tylko sprawdzonych ideologicznie ludzi...



Wiesz dobrze jak działali twoi kolesie z SB w PRL , wiesz dobrze jak było , wstydzisz się
do tego przyznać .




Dopisane 20.05.2024r. o godz. 19:58:

~~Krasny Rokitnik napisał(a):
Ty tępy tłuku szmaciarzu ty śmieciu tak mam tobie odpisywać .
Dostaniesz adekwatną odpowiedź to jęczysz płaczku , jesteś żałosną kanalią .

Dopisane 20.05.2024r. o godz. 20:00:

~~ ty tępy tłuku


Dopisane 20.05.2024r. o godz. 20:03

Oszuście , nie podałeś żadnego przykładu , twój słowotok to nie przykład tylko bełkot .

Dopisane 20.05.2024r. o godz. 20:08:


Nędzna ofiara losu , dewiant Janusz z DM atakuje organizacje robotników .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Róbcie zrzuty niezalogowany
7 sierpnia 2024r. o 13:33
14240
M21W2
20 maja 2024r. o 20:22

~~Amarantowy ligustur napisał(a): Zadano ci tu proste pytanie i tylko taki jak ty id-ota będzie to tłumaczył na swój prostacko debi/ny sposób że to działania służb. Więc wytłumacz tak od siebie jak to się stało że Duda pomimo wszystko pojechał na misję . Czym musiał się zasłużyć?



Id ,joto , DEBILU , ja nie jestem taką MĘDĄ jak ty aby spekulować , ani ty ani ja nie znamy prawdy więc skończ z id, jo tycznymi pytaniami .


Dopisane 20.05.2024r. o godz. 20:22:

~~Tamaryszek polny napisał(a):

Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):

Ktoś napisał: Ktoś napisał:

Nędzna ofiara losu , dewiant Janusz z DM atakuje organizacje robotników .


Czy ty głupku wioskowy rozumiesz pojęcie dewianta?



Na przykład ty jesteś dewiantem , zaczynasz wpis od obelgi , odbiegasz swoją postawą od przyjętych norm społecznych .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnożółty Milin niezalogowany
7 sierpnia 2024r. o 13:37
~~prokurator stanu wojennego Piotrowicz napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasio napisał(a): Pamiętnik? Czyli skriny Lucjana?



Pani się pomyliła pani Jasio nie pamiętnik , nie skriny tylko zrzuty ekranu , już mam kserokopie i odpowiedni wniosek do wypełnienia ,
potrzebne mi to wszystko bo bardzo chcę poznać kim jest " mój znajomy " plotkarz , jest bardzo prosta procedura abym się dowiedział .
Miłego dnia " Jasio "


Brzydko się braciszku bawisz , to zrzut z ekranu. uważaj żeby ci się pod starą dupą nie podpaliło.

14240
M21W2
20 maja 2024r. o 20:52

~~Krasny Rokitnik napisał(a): Lucuś ...daleko w tyle mam twoje propozycje bo od dawna ,a konkretnie od czasu jak założyłeś temat o swoim przyjacielu tym ''fałszywym '' uważam cię za człowieka fałszywego i dwulicowego...



A ja ciebie za gnidę , mendę , i szmatę , dla mnie Przemek i ty jesteście siebie warci .
Tylko taka szmata jak ty zakłada temat o zmarłym który nie może nic odpowiedzieć .


tak ..to mój post ...
ale co z niego wynika?
napisałem ci że mam cię za człowieka fałszywego
a ty co? ...zwyzywałeś mnie...;D

i jeszcze to... bo to jedno z twoich łgarstw...przypomnij tu ten niby temat który założyłem o tym zmarłym...;D ...ale ty nie przypomnisz bo to tylko jedna z twoich szalonych fantazji...;D


tak jak ten co fantazjuje o komputerowcach -hakerach którzy niby mu mogą pomóc...;D
fajnie się czyta te bzdury oparte na fantazjach jakiegoś ignoranta ...

no Lucek ...napiszesz coś o tych ''prostych procedurach''? ;D
też nie napiszesz...

ale fajnie się was czyta...''eksperty'' ...;D
Lucjan...ty coś tam przypomniałeś a więc może ja ci coś mam przypomnieć ?

mam czas...ciasto ze śliwkami już się piecze, patrzę na tenis ,czekam na siatkówkę ...mam czas ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.