Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

22745
oprych
11 września 2024r. o 9:18
~~Yogi napisał(a):
Ktoś napisał: oprych napisał(a): ~~Yogi napisał(a): oprych napisał(a):


Przekop mierzei chciało zrobić PO ale piniendzy nie było, no to zrobiło to PiS
Na tunel do Świnoujścia PO nie miało piniendzy, no to zrobiło to PiS
Plany i pomysły na CPK i elektrownie atomowe miało PO, no to PiS zaczął realizować, tworzyć plany, wykupiać teren itp
Ale co się stało teraz, że nowy rząd jest tak bardzo przeciwny? Czyżby dlatego, że PiS przejęło i kontynuowało pomysły PO.
Nad tym się zastanowiłeś?



Tunel do Świnoujścia to dobra inwestycja była. Niestety przekop mierzeji już nie
CPK i polski atom to też dobre pomysły. Szkoda tylko że 16 lat to za mało żeby rozpocząć ich budowę. Inwestycje strategiczne zawsze będą miały u nas problem z wykonaniem, bo nie jesteśmy i nigdy nie byliśmy państwem suwerennym. Zawsze będą nie pomyśli któremuś z naszych zwierzchników.
Czy to plan hubu przeładunkowego dla towarów z Chin - nie był jak to ujął Macierewicz "zgodny z interesem USA.
Czy to plan CPK i atomu - nie jest zgodny z interesem Niemiec

Dla naszych partii nie jest ważny interes Polski, tylko walka między sobą. Czego doskonałym przykładem było ostatnie osiem lat rządów PiS jak i teraźniejsze rządy PO.



Uczepiłeś się rządów PiS, który robił największe inwestycje te gospodarcze i te społeczne właśnie dla budowania suwerenności Polski co bardzo nie podobało się Niemcom i Rosji i o dziwo tobie.



A kogo twoim zdaniem powinienem się czepiać? Konfederacji?
Przecież to PiS rządził przez ostatnie osiem lat. Mieli wszystkie instrumenty w swoim posiadaniu by te inwestycję pociągnąć.
Teraz rządzi PO ze swoimi przystawkami więc się obecnie ich czepiam.
Jakbyś obejrzał choć jeden filmik, przeczytał choć jeden artykuł do którego wrzuciłem tutaj link, to byś zauważył kogo on obecnie dotyczy.
I tak, wciąż będę się czepiał rządzących bo to tylko oni mają wpływ na to co się tu dzieje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtozielona Cynia niezalogowany
11 września 2024r. o 9:28
ciekawie to wygląda...przecież od lat robię to samo...czepiałem się tej złodziejskiej bandy piSS teraz krytycznie odnoszę się do tego co robi kamyszek-tygrysek czy ''ministrant '' Hołowna...
zresztą podobnie wspominałem tu Kloskę ,Dziemianowicz czy też Siemoniaka...
lata wstecz kiedy nie podobało mi się to co mówił Miller czy Kwaśniewski tez o tym pisałem...
kiedy ''politykował '' tu Palikot robiłem to samo...

a znajdź tu jednego piSSdzielca z forum który otwarcie skrytykuje tą żoliborskiego gnoma lub szalonego Antonia...;D
nawet tego oszusta Rysia ''podróżniczka'' już bronią ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowa Ułudka niezalogowany
11 września 2024r. o 9:56
~~Żółtozielona Cynia napisał(a): ciekawie to wygląda...przecież od lat robię to samo...czepiałem się tej złodziejskiej bandy piSS teraz krytycznie odnoszę się do tego co robi kamyszek-tygrysek czy ''ministrant '' Hołowna...
zresztą podobnie wspominałem tu Kloskę ,Dziemianowicz czy też Siemoniaka...
lata wstecz kiedy nie podobało mi się to co mówił Miller czy Kwaśniewski tez o tym pisałem...
kiedy ''politykował '' tu Palikot robiłem to samo...

a znajdź tu jednego piSSdzielca z forum który otwarcie skrytykuje tą żoliborskiego gnoma lub szalonego Antonia...;D
nawet tego oszusta Rysia ''podróżniczka'' już bronią ...;D


A coś u ciebie trudno znaleźć krytykę Rafałka i donka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtozielona Cynia niezalogowany
11 września 2024r. o 10:11
Trzaskowskiego nie mam za co ...Tuska krytykowałem...
ale ty jak widzę nie jesteś zbyt bystry by to zauważyć ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowa Ułudka niezalogowany
11 września 2024r. o 10:17
~~Żółtozielona Cynia napisał(a): Trzaskowskiego nie mam za co ...Tuska krytykowałem...
ale ty jak widzę nie jesteś zbyt bystry by to zauważyć ...


A kiedy ? W grudniu po południu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieska Metasekwoja niezalogowany
11 września 2024r. o 10:20
~~Żółtozielona Cynia napisał(a): Trzaskowskiego nie mam za co ...Tuska krytykowałem...
ale ty jak widzę nie jesteś zbyt bystry by to zauważyć ...


Oczyszczalnia "Czajka". Rafał Trzaskowski współodpowiedzialnością obarcza ekspertów.......
Temat raportu C40 Cities o przyszłości miast,.....mówi to panu coś....?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Prawda jest smutna niezalogowany
11 września 2024r. o 10:30
Tusk NIE WYGRAŁ WYBORÓW . To śmieszne ale Kosiniak-Kamysz, Holownia Czarzasty załatwili Tuskowi premierostwo - NIE POLACY !!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Felicjan niezalogowany
11 września 2024r. o 10:37
Do informacji dla niezorientowanych tunel w Świnoujściu wybudowało miasto pozyskując dofinansowanie z UE pokrywające 85 % kosztów inwestycji a na pozostałe 15 % miasto wzięło kredyt. PiS jedynie trafił na uroczystość otwarcia. Natomiast jedynie co PiS wybudował w całości to lotnisko w Radomiu, z którego po za sezonem latają 2 samoloty tygodniowo: do Rzymu i Paryża.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza