Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Uczep szablasty niezalogowany
10 września 2024r. o 21:09
~~Yogi napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Uczep szablasty napisał(a): Tak? To jak widzisz Rysia obieżyświata? To jak widzisz to co ponownie dzisiaj wyprawiano na miesięcznicy prezesa?
Gdzie obietnica pokazania tego raportu smoleńskiego? Co pis zrobił dobrego dla Polski?


Chcesz wierzyć w kłamstwa twoja rzecz, tylko nie płacz jak będziesz wystrychnięty na dudka.:)

Ja nie pytam cię czy będę czy nie wystrychnięty na dudka . Ja pytam czy potrafisz poddać swojej ocenie to o czym pisałem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
10 września 2024r. o 21:30
~~Żółtobrunatna Rudbekia napisał(a): j 23 z czego to wkleiłeś ?
końfederaści do dzieła



Ja mu dyktowałem ! Odwal się kmiotku !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurgen z Hamburga niezalogowany
10 września 2024r. o 21:33
Jestem pewien, że w tej sprawie nie ma winy europosła Czarneckiego, a wszystko to przez błędy jego asystentów .Bandyci asystencji powinni dostać surowe wyroki odsiadki, a poszkodowany Ryszard kilkumilionowe odszkodowanie za straty moralne. Świat jest okrutny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yogi niezalogowany
10 września 2024r. o 21:38
oprych napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Yogi napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: oprych napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Yogi napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: oprych napisał(a): Jeżeli ktoś jest na tyle ograniczony umysłowo, by zrozumieć, że krytyka jednej partii nie oznacza poparcie ich opozycji, to już jego problem. Niestety w większości przypadków już nie uleczalny.


Krytykujesz dla krytyki, a może rozgranicz co kto zrobił dobrze dla Polski i Polaków, kto wywiązał się ze swoich obietnic, kto jest praworządny a kto chce się przypodobać europejskim zleceniodawcom, kto inwestuje w Polsce i w Polskę a kto inwestycje dobre dla Polski anuluje, może takie kryteria przyjmij a nie krytykuje bo rządzą. Trochę pomyśl i wnioskuj.


Heh.
Krytykuję błędy które popełniają, krytykuję rzeczy które robią wbrew interesowi Polski i Polaków, krytykuję ośmieszanie Polski na arenie międzynarodowej, krytykuje pozbawianie Polski suwerenności.
Przez ostatnie naście lat żadna partia nie zrobiła nic dobrego dla Polski. Każda dba tylko o swój interes.

Niech interes partii zgadza się z interesem Polski i Polaków, z tym się zgadzasz? Czy tylko krytykujesz bo rządzą czy rządzili? A inwestycje dla Polski? Jakie były i jakie były plany a jakie teraz są? Odpowiesz?


"Niech interes partii zgadza się z interesem Polski i Polaków, "
Tak. Z tym się zgadzam.
Tyle że na razie nie ma takiej partii.
Jakie inwestycje poczyniły wszystkie poprzednie (jak i teraźniejsze) rządy?
Plany? Chyba se ze mnie żartujesz?
Co nam po planach jak nikt ich nie realizuje?


Przekop mierzei chciało zrobić PO ale piniendzy nie było, no to zrobiło to PiS
Na tunel do Świnoujścia PO nie miało piniendzy, no to zrobiło to PiS
Plany i pomysły na CPK i elektrownie atomowe miało PO, no to PiS zaczął realizować, tworzyć plany, wykupiać teren itp
Ale co się stało teraz, że nowy rząd jest tak bardzo przeciwny? Czyżby dlatego, że PiS przejęło i kontynuowało pomysły PO.
Nad tym się zastanowiłeś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieska Metasekwoja niezalogowany
10 września 2024r. o 21:42
W rzeczywistości jest trochę inaczej i konkretni specjaliści to wiedzą. Problemem jest narzucanie warunków odgórnie nie zwracając uwagi na panujące uwarunkowania różnych regionów Europy. Najlepiej ma to rozwiązane Francja, bo energetykę oparła na atomie i jako ciekawostkę podam, że jednym z twórców tego systemu jest inżynier rodem z Polski... Po za tym elektrownie ma oparte na własnej technologii. W Polsce, gdyby rządzący byli dobrymi gospodarzami, to już mogliśmy mieć kilka elektrowni jądrowych i problem był by dużo mniejszy a tak co jakiś czas ten problem wraca a rządy tylko gadają....Kraje Europy wsch. powinny podpisać traktat ,ze nie zgadzają sie na żaden ets 2. Węgry,Słowacja juz sie nie zgadzaja.Trzeba do nich dołączyć ,namówić następne kraje .Tylko w jasności sila.Precz z taka unia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Despota plus niezalogowany
10 września 2024r. o 21:51
~~Yogi napisał(a):
Ktoś napisał: oprych napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Yogi napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: oprych napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Yogi napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: oprych napisał(a): Jeżeli ktoś jest na tyle ograniczony umysłowo, by zrozumieć, że krytyka jednej partii nie oznacza poparcie ich opozycji, to już jego problem. Niestety w większości przypadków już nie uleczalny.


Krytykujesz dla krytyki, a może rozgranicz co kto zrobił dobrze dla Polski i Polaków, kto wywiązał się ze swoich obietnic, kto jest praworządny a kto chce się przypodobać europejskim zleceniodawcom, kto inwestuje w Polsce i w Polskę a kto inwestycje dobre dla Polski anuluje, może takie kryteria przyjmij a nie krytykuje bo rządzą. Trochę pomyśl i wnioskuj.


Heh.
Krytykuję błędy które popełniają, krytykuję rzeczy które robią wbrew interesowi Polski i Polaków, krytykuję ośmieszanie Polski na arenie międzynarodowej, krytykuje pozbawianie Polski suwerenności.
Przez ostatnie naście lat żadna partia nie zrobiła nic dobrego dla Polski. Każda dba tylko o swój interes.

Niech interes partii zgadza się z interesem Polski i Polaków, z tym się zgadzasz? Czy tylko krytykujesz bo rządzą czy rządzili? A inwestycje dla Polski? Jakie były i jakie były plany a jakie teraz są? Odpowiesz?


"Niech interes partii zgadza się z interesem Polski i Polaków, "
Tak. Z tym się zgadzam.
Tyle że na razie nie ma takiej partii.
Jakie inwestycje poczyniły wszystkie poprzednie (jak i teraźniejsze) rządy?
Plany? Chyba se ze mnie żartujesz?
Co nam po planach jak nikt ich nie realizuje?


Przekop mierzei chciało zrobić PO ale piniendzy nie było, no to zrobiło to PiS
Na tunel do Świnoujścia PO nie miało piniendzy, no to zrobiło to PiS
Plany i pomysły na CPK i elektrownie atomowe miało PO, no to PiS zaczął realizować, tworzyć plany, wykupiać teren itp
Ale co się stało teraz, że nowy rząd jest tak bardzo przeciwny? Czyżby dlatego, że PiS przejęło i kontynuowało pomysły PO.
Nad tym się zastanowiłeś?


Ale tłuku pier* dolisz farmazony
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Uczep szablasty niezalogowany
10 września 2024r. o 22:11
~~Yogi napisał(a):
Ktoś napisał: oprych napisał(a):
Ktoś napisał:

Przekop mierzei chciało zrobić PO ale piniendzy nie było, no to zrobiło to PiS
Na tunel do Świnoujścia PO nie miało piniendzy, no to zrobiło to PiS
Plany i pomysły na CPK i elektrownie atomowe miało PO, no to PiS zaczął realizować, tworzyć plany, wykupiać teren itp
Ale co się stało teraz, że nowy rząd jest tak bardzo przeciwny? Czyżby dlatego, że PiS przejęło i kontynuowało pomysły PO.
Nad tym się zastanowiłeś?

Mogę do tego wrócić ale zastanowiłeś się jak wytłumaczyć mi Ryśka Czarneckiego z jego wycieczek i z 240 zarzutów?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yogi niezalogowany
10 września 2024r. o 22:46
~~Uczep szablasty napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Yogi napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: oprych napisał(a): Ktoś napisał:

Przekop mierzei chciało zrobić PO ale piniendzy nie było, no to zrobiło to PiS
Na tunel do Świnoujścia PO nie miało piniendzy, no to zrobiło to PiS
Plany i pomysły na CPK i elektrownie atomowe miało PO, no to PiS zaczął realizować, tworzyć plany, wykupiać teren itp
Ale co się stało teraz, że nowy rząd jest tak bardzo przeciwny? Czyżby dlatego, że PiS przejęło i kontynuowało pomysły PO.
Nad tym się zastanowiłeś?

Mogę do tego wrócić ale zastanowiłeś się jak wytłumaczyć mi Ryśka Czarneckiego z jego wycieczek i z 240 zarzutów?


Zapytaj Bubu on ci to wytłumaczy w czy sekundy:) No nie Bubu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza