Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Bubu niezalogowany
11 września 2024r. o 21:20
Podaj historię Polski do sądu i poczekaj na wyrok, może czeba czeba przeprosić:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowa Funkia niezalogowany
11 września 2024r. o 21:23
~~Bubu napisał(a): Podaj historię Polski do sądu i poczekaj na wyrok, może czeba czeba przeprosić:)


Dalej pijesz !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolszewik niezalogowany
11 września 2024r. o 21:51
pisobolszewickie Collegium Humanum miało filie w Uzbekistanie i "studiowało" tam kilkanaście tysięcy osób, a to "studiowanie " kosztowało 10 tys.zł. i uprawniało również do wizy Szengen?
Ryszard Cz. byl w zarządzie tej uczelni i bywał częstym gościem w Uzbekistanie.
Teraz wiemy po co...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
11 września 2024r. o 22:25
pfeife? du kannst fur mich pfeifen
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biskupia Kalia niezalogowany
12 września 2024r. o 7:09
coraz głośniej mówi się o klęsce jaka nadchodzi nad Ukrainę...i chociaż robi się to ''okrężną drogą'' ta chwila nadchodzi...
jeśli mówi się że zwycięstwo Ukrainy może kosztować setki miliardów dolarów ale ani Europy ani ''yankee'' na to nie stać to oznacza jedno...
nadchodzi koniec ...i tylko ich ''zielony ludzik'' jeszcze pieprzy o tym że nie ustąpi...
innego zdania są jednak Ukraińcy bo to ich dotykają tragedie a nie tych którzy na wojnie nadal zarabiają...

a pieprzenie ''shreka'' że niezatrzymanie w Mongolii Putina to ''atak na cały świat '' jest prostackim zabiegiem socjotechnicznym mającym wywołać oburzenie...
tylko kto mi dzisiaj pokaże jeden kraj który odważy się aresztować Putina?...jeden...

pomijając Polskę bo ta wykona każdy rozkaz z ''łoszingtonu''...;D
nawet kosztem życia swoich obywateli...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22745
oprych
12 września 2024r. o 7:21
~~Biskupia Kalia napisał(a):
Ktoś napisał: oprych napisał(a):
&t=307s


czytałeś kiedyś coś o NASK?
pytam w kontekście tego tekstu o dezinformacji jaki dzisiaj tu wkleiłeś...
ja pierwszy kontakt z tą podstroną miałem kiedy wklejałem tu filmiki z wywiadami Rittera...

pytam z czystej ciekawości ...



Raczej chyba nie miałem z tym kontaktu.
Podrzuć coś to z chęcią w wolnej chwili poczytam.



Dopisane 12.09.2024r. o godz. 07:21:

~~Jurgen z Hamburga napisał(a):
Ktoś napisał: oprych napisał(a):




&t=307s



Dej se siana wieśniaku , RMF od Ziobry , z funduszu dla poszkodowanych , 7 mln. łyknął. O bracie Mazurka to nie PISzę , durny nie jesteś , PRAWDA ????



A twoim zdaniem miastowy panie kogo mam cytować? TVN, TVP, wyborczą, TV Republika a może TV trwam?
Wszystkie media w tym kraju sprzyjają jednej bądź drugiej stronie.
A tych "niezależnych" nie chcą tu udostępniać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biskupia Kalia niezalogowany
12 września 2024r. o 7:36
wzmianka o NASK pojawiła się tu w ostatnich dniach kiedy to ogłoszono rozbicie jakiejś tam grupy dywersantów...chodzi min. o tzw. walkę z dezinformacją ...
kiedy czytałem na czym się opiera ich działanie do do kilku punktów ja ''idealnie'' pasuję...;D

zaraz poszukam coś o tym ale nie licz na link bo ...no właśnie...
działania portalu są tak nakreślone że też stosują dezinformację tyle że w odwrotną stronę...
wkleję jakiś fragment tekstu lub dwa ...
jestem pewien że resztę sam odnajdzisz...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22745
oprych
12 września 2024r. o 7:43
Ok. Dzięki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza