Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Zgniłozielony Winorośl niezalogowany
19 września 2024r. o 9:30
jasne że mnie nie przekonają tu jęki piSSdzielców...;D
nie przekonuje mnie również ''kamyszek -tygrysek'' i Siemoniak bo widzę co się dzieje...

ludzie nadal walczą a oni zwołują kolejne ''sztaby kryzysowe'' i pierd....ą o tym co teraz będzie ''priorytetami''
kto widział wczorajsze wręcz błagania dziewczyny by jakiś(?) minister przysłał kogoś kto ogarnie ten burdel ze ''służbami''?
ludzie tam przeżywają tragedię a le partyjne ''luje'' kłócą się o to kto budował zbiornik w Raciborzu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jojoj niezalogowany
19 września 2024r. o 9:30
Ponoć w TVP info ochotnik udowodnił że na terenach powodziowych nie ma prądu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
19 września 2024r. o 9:38
~~Zgniłozielony Winorośl napisał(a): a pamiętacie ''wory zmęczeniowe '' pod oczami Szumowskiego? ;D
no i aby zapewne odpocząć w czasie ''plandemii'' poleciał sobie na ''kanary'' ....


Miał swój styl....ale żeby Załeńskiego naśladować ....hehe.....Tylko pijarowcy Tuska mogli to wymyśleć ... Załeńskiego...haha....dej,dej,dej.......
Już wiem z skąd te wszystkie zbiórki i fundacje :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
19 września 2024r. o 9:49
Tusk zauważył że Sikorski boi się Załeńskiego jak ten na niego pokrzykuje i stawia na baczność więc pewnie dlatego chce być taki jak on.....haha ...wygląda jak by "zapił" i po "trzudniówce" bez jedzenia i bez spania posadzili go za sterami.....haha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lilioworóżowy Bluszczyk niezalogowany
19 września 2024r. o 10:22
Szef Fundacji Konstruktywnej Ekologii „Ecoprobono”, dr Grzegorz Chocian powiedział, że niemiecki wywiad próbował go zwerbować, żeby brał udział w protestach eko-aktywistów.
Zaznaczył, że osoby, które biorą udział w tzw. proekologicznych protestach, „nawet nie mają kierunkowego wykształcenia”. Przypomniał zarazem sprawę „pewnego prezesa fajnej, dużej państwowej spółki” i jego słowa: „ja znam bardzo wielu naukowców, pytanie komu służą”.
Więc odpowiadając, kto nimi powoduje – nie tylko sponsor, ale czasem oficer prowadzący. I mówię to nie bez kozery, bo znałem taki przypadek. Stąd też pora o tym mówić otwarcie – to jest również gra wywiadów na terenie Polski” – powiedział dr Chocian.
"(....) ale naprawdę tak jest. Musimy więc wreszcie mówić otwarcie. Nie możemy się bać tego powiedzieć otwarcie. Dlatego, że jeśli to powiemy otwarcie to może skuteczność takich organizacji będzie nieco osłabiana” – zaznaczył prezes fundacji „Ecoprobono”. Następnie oświadczył, że sam czegoś takiego doświadczył.
„Mnie też próbowano zwerbować. Wywiad niemiecki próbował mnie zwerbować, żebym protestował. Niech to pójdzie w świat. Nie zgodziłem się, ale wiem, kto został zwerbowany” – powiedział dr Chocian. Red. Jankowski dopytał go, czy zgłosił to do Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Ekspert potwierdził.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~strateg niezalogowany
19 września 2024r. o 10:28
Zełenski opieprza przy każdej okazji Polaków, jakby Polska była jego kolejnym obwodem, już po jego wybryku w ONZ nasz kraj powinien pokazać komikowi gdzie jego miejsce,ale czego się spodziewać po jak to powiedział pułk.Sienkiewicz ,, kartonowym państwie "
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tabaczkowy Cyprysik niezalogowany
19 września 2024r. o 10:30
~~Jasnopomarańczowa Alstremeria napisał(a): Ciebie nic nie przekona ty twardziel, z zabezpieczonym w hełm łbem ale może jakiś chociaż jeden z takich ośmiogwiazdkowców przejrzy na swoje zamydlone oczy?
Skarbie przytoczę Ci coś :Minister Sienkiewicz-Polska nie istnieje,Polski nie ma,jest tylko h....j ,d....pa i kamieni kupa. Morawiecki-Polska jest kolonią.Jesteśmy w sytuacji w pewnym sensie nie do odwrócenia,ponieważ jesteśmy krajem posiadanym przez kogoś z zagranicy. SPRZEDANO nas w 2002 r. za koalicji SLD /PSL.zawiązano spółkę pod adresem Polskiego Konsulatu w NY która ma prawo sprzedawać poskie zadłużenie.Firma Republic Poland Off ma adres 233 Madison Avenue New York NY 10016.Adres do korespondencji Hr to Ministry Of Finance,ul.Swietokrzyska 12,Warsaw Poland R9.00916. Ostatnią osobą ,która zdawała raport ze stanu był Piotr Nowak podsekretarz st.Belka i Kołodko byli wtedy ministrami finansów.Sprzedali nas jak bydło i nic co wydaje Ci się że masz ,nie należy do Ciebie łącznie z Tobą samym.Tyfusek i Kaczory o tym wiedzieli .Tyfusek był wtedy wicemarszałkiem sejmu ,nie mógł nie wiedzieć.Sprzedają wszystko .Podczas plandemii Trzaskowski wystawił na sprzedaż Łazienki Warszawskie za cenę 380 mln!!!Dobro Narodowe!!!Które nie należy do Warszawki ,należy do nas wszystkich!!!Wycinki lasów ,rozmontowywanie Kargo czy Poczty ,Ruchu w ostatnim czasie itepede..Handlują naszymi aktami urodzenia !!!!To o czym my rozmawiamy?Szczują nas na siebie niemieckie media a w podszycie rozkradanie resztek ziem!!!O czym chcesz dalej miałkolić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
235
ladaco
19 września 2024r. o 10:39
Policja pochwaliła się, że zatrzymała ofiarę powodzi, która mówiła, że brakuje pomocy od państwa i że działają szabrownicy.
A więc ktoś uznał, że zamiast pomagać ludziom, lepiej będzie aresztować tych, którzy publicznie pomocy się domagają i krytykują chaos w policji?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza