Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~umorusany czajnik niezalogowany
22 maja 2024r. o 17:11
~~Malinowoczerwona Języczka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jest sukces napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ciemnoturkusowy Szczodrzeniec napisał(a): Ja za Tuska po skończeniu 65 lat dostałem emeryturę więc nie picuj .


To ciekawe :-). Yanku przypomnij proszę w którym roku przeszedłeś na emeryturę ?


14240
M21W2
przedwczoraj o 20:47


................. jestem od ponad 13 lat emerytem .

to cię nie ciekawi? ...to w jakim wieku przeszedł na emeryturę?...wygląda na to że mógł sobie ją ''kupić'' ...;D
a może za zasługi....
są przecież znane ''środowiska'' które wcześniej przechodzą na emerytury...;D


Co cie parowo obchodzi lucek? tak czesto do niego wracasz, zakochałes sie na stare lata?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwa Miodunka niezalogowany
22 maja 2024r. o 18:58
~~umorusany czajnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Malinowoczerwona Języczka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jest sukces napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ciemnoturkusowy Szczodrzeniec napisał(a): Ja za Tuska po skończeniu 65 lat dostałem emeryturę więc nie picuj .


To ciekawe :-). Yanku przypomnij proszę w którym roku przeszedłeś na emeryturę ?


14240
M21W2
przedwczoraj o 20:47


................. jestem od ponad 13 lat emerytem .

to cię nie ciekawi? ...to w jakim wieku przeszedł na emeryturę?...wygląda na to że mógł sobie ją ''kupić'' ...;D
a może za zasługi....
są przecież znane ''środowiska'' które wcześniej przechodzą na emerytury...;D


Co cie parowo obchodzi lucek? tak czesto do niego wracasz, zakochałes sie na stare lata?



Kolejne zwolnienia pracowników, likwidacja firm, które przenoszą się tam, gdzie będzie tańsza energia, wzrost inflacji rok do roku o 2, 4 %, wzrost cen gazu, prądu, wody i ciepła około 50%, żywność drożeje z dnia na dzień, drożyzna taka, jakiej nie było nawet w pandemii.Grozi nam upadek naszego rolnictwa.Rośnie luka VATowska, spadają wpływy do budżetu.Już ograniczono wypłatę zasiłków, kwestia czasu, że może ograniczą wypłatę 800 +. Nie będzie inwestycji strategicznych CPK, elektrowni jądrowej, portu kontenerowego w Świnoujściu, terminali zbożowych w Gdańsku i Gdyni, regulacji Odry, bo na tym zarabiają Niemcy.A miało być tak pięknie kwota wolna od podatku 60.000 zł, paliwo po 5, 19 zł za litr, rachunki za gaz i prąd o połowę mniejsze, a w sklepach taniej, ale co D.Tusk mógł to wszystko obiecać wielokrotnie i nie dotrzymywać obietnic, bo jego wyborcy lubią jak im się obiecuje i nie dotrzymuje obietnic. Gratulacje dla wyborców KO szczególnie dla tych, którzy mieszkają w domach na kredyt ogrzewanych gazem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yanke niezalogowany
22 maja 2024r. o 19:28
~~Ciemnoturkusowy Szczodrzeniec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Yanku podziękuj napisał(a): Ważne że Yanek dostanie 13 i 14 emeryturę co mu ją Kaczyński przyznał. Mało tego Jarek dał mu możliwość przejścia na emeryturę w wieku 65 lat. Jak by nie Kaczyński i Morawiecki u Tuska praca przynajmniej do 67 roku życia. A za sery ciężko wyżyć!

Ja za Tuska po skończeniu 65 lat dostałem emeryturę więc nie picuj .



To w którytm roku Yanku przeszedłeś na emeryturę ? Rozumiem, że przed 2015 rokiem skoro jeszcze za Tuska w wieku 65 lat. Prawda to ? A ile za tamtej kadencji Donalda wynosił wiek emeryutalny ? No i najważniejsze co stary człowiek na emeryturze robił na rusztowaniu w Zgorzelcu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yanke niezalogowany
22 maja 2024r. o 19:30
Zaczyna się zabawa w stylu człowieka na którego głosował :-) . Yanek wiedział nie powiedział a to było tak...:hihihi...:-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kierowca dużego niezalogowany
22 maja 2024r. o 19:41
~~Yanke napisał(a): Zaczyna się zabawa w stylu człowieka na którego głosował :-) . Yanek wiedział nie powiedział a to było tak...:hihihi...:-)


Znalazłeś ojca po CEPIK-u ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocista gunera niezalogowany
22 maja 2024r. o 19:50
A który to rocznik ten cały Lucjan że pisał o tym że od 13 lat już jest emerytem? To może zastanawiać . Piszący tu powyżej ,,miodunka'' może o tym opowie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotordzawy Wilczomlecz niezalogowany
22 maja 2024r. o 20:07
A Yan to który rocznik
~~Yanke napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnoturkusowy Szczodrzeniec napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Yanku podziękuj napisał(a): Ważne że Yanek dostanie 13 i 14 emeryturę co mu ją Kaczyński przyznał. Mało tego Jarek dał mu możliwość przejścia na emeryturę w wieku 65 lat. Jak by nie Kaczyński i Morawiecki u Tuska praca przynajmniej do 67 roku życia. A za sery ciężko wyżyć!

Ja za Tuska po skończeniu 65 lat dostałem emeryturę więc nie picuj .


To w którytm roku Yanku przeszedłeś na emeryturę ? Rozumiem, że przed 2015 rokiem skoro jeszcze za Tuska w wieku 65 lat. Prawda to ? A ile za tamtej kadencji Donalda wynosił wiek emeryutalny ? No i najważniejsze co stary człowiek na emeryturze robił na rusztowaniu w Zgorzelcu ?



Wychodzi na to, że Yanek to może być łgarz !Tusk i jego banda wiek emerytalny podnieśli na poczatku 2013 roku! Janek gryzie ręke pana który go nakarmił . To niewdziecznik ! . Zapomniał że to Kaczyński przywrócił mu prawo przejścia na emeryturę w wieku 65 lat i dał 13 i 14 emeryturę !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pytanie 2 niezalogowany
22 maja 2024r. o 20:13
~~kierowca dużego napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Yanke napisał(a): Zaczyna się zabawa w stylu człowieka na którego głosował :-) . Yanek wiedział nie powiedział a to było tak...:hihihi...:-)


Znalazłeś ojca po CEPIK-u ??


Ruskie szofery też tam są ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA CER-FAR zaprasza