Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Ognistoczerwony Bukszpan niezalogowany
16 czerwca 2024r. o 22:12
~~Gówno wygrywasz napisał(a): Jak mówi że np. Dania ×2 to kurs może był 1.15 . Kompromituje się koleś i tyle w temacie.

sprawdź zamiast wypisywać głupoty...;D
1.15-1.18 to może być w kursie na ''pewniaka'' w tenisie chociaż tam bywa nawet 1.02 ;D
...więc nie kompromituj się tu ''koleś'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwy Czosnek niezalogowany
16 czerwca 2024r. o 22:36
Frajerze ja gram w STS i fortuna 25 lat . Darek , Grzesiek i reszta graczy to starzy znajomi . Nawet niewiesz z kim piszesz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowy Jastrzębiec niezalogowany
16 czerwca 2024r. o 22:40
Czy to jest forum o sukcesach gangu olsena czy też ściana płaczu dla czubków grających na automatach?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwy Czosnek niezalogowany
16 czerwca 2024r. o 22:43
Frajer który gra za 2 zł , zrobił z tego tematu takie gówno jak rudy niemiec chce zrobić z Polski .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowa Werbena niezalogowany
17 czerwca 2024r. o 6:31
~~Ciemnopomarańczowy Zimowit napisał(a): Z Holandią nie wejdzie ..

weszło...;D
chociaż miałem nerwówkę bo nawet remis wysyłał mi w kosmos dwa kupony...;D

a tak jestem bardzo, bardzo zadowolony...;D


Pochwal się dla jakiej sumy pieniędzy kibicowałeś Holandii !. Miałeś nerwówkę jak Polska strzeliła bo ile kupon był wart ?
Dawaj ....chwal się :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~KLAWUCHA niezalogowany
17 czerwca 2024r. o 7:00
Człowieku znam tych wszystkich graczy od lat . NIKT TAM SIĘ NIE DOROBIŁ . A najlepsze jest to że w tym STS dziewczyny na kasie zmieniają się co miesiąc . Widocznie całe gówno tam płaci ten STS .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoczerwony Bukszpan niezalogowany
17 czerwca 2024r. o 8:33
~~Siwy Czosnek napisał(a): Frajerze ja gram w STS i fortuna 25 lat . Darek , Grzesiek i reszta graczy to starzy znajomi . Nawet niewiesz z kim piszesz .

''frajerze''...;D a znasz Maćka i Krzysia? ...oni też są twoimi znajomymi? ;D
nawet nie wiesz z kim piszesz...
popatrz ty popatrz...25 lat grasz a to o mnie pisze tu jakiś głomb że jestem uzależniony chociaż ja gram zazwyczaj tylko tenis i dwie inne dyscypliny ...

ktoś tam pieprzy o zakładach za swa zyle...
są bo widzę i takich ale na tym właśnie polega pewien ''myk'' że ludzie nie ulegają uzależnieniu ale nie mnie ich osądzać atym bardziej wyzywać od frajerów...;D
a ty ''frajerze'' co?...''kozaczysz '' bo szalejesz stawiając trzy zyle?...;D
jak dla mnie możesz stawiać po sto czy dwieście złotych...szybciej strzelisz bankruta...HAHAHAHAHA
a ja zostanę przy swoich stawkach...
właśnie kreślę zakłady...z remisami za 1.02 ....hahahahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowobrązowa Jeżówka niezalogowany
17 czerwca 2024r. o 8:39
ALE YANKES CHCIAŁ ZAISTNIEĆ..!!
I DOBRZE POJECHALIŚCIE MU PO
RAJTACH .. STSiak się znalazł…
takich Fruinków tylko po pęcinach ….
Hahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.