Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Ciemnopomarańczowy Zimowit niezalogowany
16 czerwca 2024r. o 15:55
ale z tych polskich ''orłów'' farciarze...;D
przynajmniej do przerwy...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopomarańczowy Zimowit niezalogowany
16 czerwca 2024r. o 17:06
~~Żółtobrązowe Parzydło napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnopomarańczowy Zimowit napisał(a): dzisiaj dwie porażki ...
jedna z Holandią druga z Chinami...;D


Z Holandią nie wejdzie ..

weszło...;D
chociaż miałem nerwówkę bo nawet remis wysyłał mi w kosmos dwa kupony...;D

a tak jestem bardzo, bardzo zadowolony...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oberżynowy Jastrzębiec niezalogowany
16 czerwca 2024r. o 17:22
Czub, po prostu czub.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoczerwony Bukszpan niezalogowany
16 czerwca 2024r. o 17:42
HAHAHAHAHA...
HAHAHAHAHAHA...
HHAHAHAHAHAHAHAH..

ale z wygranymi kuponami ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoczerwony Bukszpan niezalogowany
16 czerwca 2024r. o 17:56
no ...czas na resztę bo zaraz rusza Dania...jeśli wygra lub zremisuje a Anglia wygra to mam kolejny kupon..
co myślę że oskubie z piórek ''jastrzębca'' ...HAHAHAHAHAH

oby chłopina tylko gatków z wrażenia nie ''zakleksił''....;D
teraz kawka i tivi ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beżowobrązowa Cieszynianka niezalogowany
16 czerwca 2024r. o 17:56
Tymi kuponami możesz sobie dooooopeczke podetrzeć hahaha
wartość kuponu tyle co wnuczkowi na cukierki dajemy …
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beżowobrązowa Cieszynianka niezalogowany
16 czerwca 2024r. o 18:14
Relacja meczu Polska - Holandia: Jedna z najlepszych odsłon polskiej drużyny od lat!
Czy chcesz czy nie musisz Yankesie to uznać
Mecz pomiędzy Polską a Holandią zakończył się spektakularnym widowiskiem, które na długo zostanie w pamięci kibiców. Reprezentacja Polski pokazała się z najlepszej strony, prezentując dynamiczną i pełną determinacji grę.
Jednym z kluczowych elementów, które przyczyniły się do sukcesu polskiej drużyny, było wprowadzenie młodych zawodników. Trener postawił na świeżą krew, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Młodzi piłkarze, pełni energii i zapału, wnieśli do zespołu nową jakość. Ich zaangażowanie i nieustępliwość były widoczne od pierwszych minut meczu.
Polacy walczyli zaciekle przez cały czas trwania spotkania. Nie było chwili wytchnienia dla rywali, którzy musieli stawić czoła zdeterminowanej i świetnie zorganizowanej drużynie. Każdy zawodnik na boisku dawał z siebie wszystko, co zaowocowało imponującymi akcjami zarówno w obronie, jak i w ataku.
Kilka kluczowych momentów meczu przyczyniło się do jego ostatecznego wyniku. Polska drużyna zademonstrowała doskonałą współpracę oraz precyzyjne wykonanie założeń taktycznych. Efektem były widowiskowa bramka które wywołała euforię na trybunach i strach w oczach pomarańczowych Yankesie
Podsumowanie——————————-:::::;);)

Mecz Polska - Holandia pokazał, że polska reprezentacja jest na dobrej drodze do powrotu na najwyższy poziom. Wprowadzenie młodych zawodników i nieustępliwa walka przez cały mecz przyniosły oczekiwane rezultaty. Kibice mogą być dumni z postawy swoich piłkarzy i pełni nadziei na przyszłość.
To spotkanie zapowiada nową erę w polskiej piłce nożnej, gdzie młodość, energia i determinacja stanowią fundament sukcesu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwy Czosnek niezalogowany
16 czerwca 2024r. o 18:44
Wszystko OK tylko punktów 0 , i jeszcze na nasze nie szczęście wraca Robercik .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu