Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Off-road na drodze między Golnicami a Trzebieniem
~~jaky niezalogowany
9 lutego 2024r. o 22:31
Taka jest gmina Bolesławiec wszystko na papierze .Zero dróg i oświetlenia. polecam drogę z Gromadki do Bolesławca na samym wjeździe od Chościszowic zero lamp i chodnika i lada moment zostanie otwarty nowy magazyn. Ale jest inny problem wybory i teraz panowie włodarze skupiają się na tym ,aby znowu zostali wybrani. Chyba pora na zmiany ale nie odgrzewane kotlety tylko na młodych ludzi z pomysłem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zzz niezalogowany
10 lutego 2024r. o 13:57
~~Kierowca napisał(a): Nakaz naprawy drogi przez żwirownie, której ciężarówki jeżdżą ta właśnie droga. Dziwnym trafem droga rozpadła się po otwarciu żwirowni. Jeździłem tamtędy o 5 rano, ciężarówką za ciężarówką, zresztą widać po śladach. W dzień jeżdżą swoją wytyczona droga przez las.


Potwierdzam mieszkam przy wyjezdzie z tej drogi i ciezarowki ciagle jezdza mimo ze droga nie jest przystosowana do ich tonażu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hebanowa Jagoda niezalogowany
10 lutego 2024r. o 14:09
Obciążyć właściciela wyrobiska żwirowni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognisty Kopytnik niezalogowany
11 lutego 2024r. o 0:20
Przecież ta droga jeszcze kilka miesięcy temu była dobra, kto ją zniszczył ciężkim sprzętem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Góral niezalogowany
11 lutego 2024r. o 7:10
Nie na temat drogi w/w ale ulic w Bolesławcu. Proszę przypomnieć wypowiedzi władz miasta o zapowiedziach remontów ulic /TV Bolesławiec/ z kampanii wyborczej np. Matejki,Konopnickiej.Jest jeszcze czas nadrobić obiecane remonty,wybory przed nami-pamiętać będziemy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bananowa Kuningamia niezalogowany
11 lutego 2024r. o 19:41
~~Hebanowa Jagoda napisał(a): Obciążyć właściciela wyrobiska żwirowni

Norma to wszedzie a bedzie o wiele gorzej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
13 lutego 2024r. o 7:05
wrocą Niemcy .odbudują
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pis potega niezalogowany
14 lutego 2024r. o 2:19
Wrócą Ruscy ,zrobią porządek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.