Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kto zostanie wójtem gminy Warta Bolesławiecka? - SONDA
~~Brunatnożółty Barwinek niezalogowany
6 kwietnia 2024r. o 2:25
~~Czarniawy Kielichowiec napisał(a): Marta, kandydatko na radną w gminie Warta Bolesławiecka z Raciborowic Dolnych, może byś opowiedziała co chcesz zrobić w naszej gminie jako przyszła radna? Pisze dla tego że znam Cie i wiem co potrafisz(dosłownie nic) a głównym powodem jakim jest mój dzisiejszy wpis, jest to że przypuszczasz abym był winny 'hejtu' jaki na Ciebie spływa podczas tej ceregieli. Wybacz Marto! Gdybym ja miał chęć Cie upokorzyć to zdyskwalikowal bym Cię już dawno. Więc z wyrazami szacunku idź swą drogą nie obrażając mej osoby. Powodzenia


Nie pisz błednie "dla tego, że..." tylko poprawnie: dlatego że...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seler niezalogowany
6 kwietnia 2024r. o 17:34
Mirek, Ty już dawno straciłeś kontakt ze współczesnymi wymogami obecnej rzeczywistości, funkcjonujesz cały czas jak l sekretarz PZPR.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielony Powojnik niezalogowany
6 kwietnia 2024r. o 22:56
Mirek na emeryturkę ,Warchol do policyjnej budy ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kennethtix niezalogowany
6 kwietnia 2024r. o 22:58
Original AF1 Shoelaces Combination White Flat Laces and Shoes Shoes Accessories
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.