Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Karczma w Otoku była "gniazdem złodziei" i domem mordercy
~~Prezydent Bożejowic niezalogowany
18 lutego 2024r. o 9:31
Jak tu zaufać sołtysowi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~O tak niezalogowany
18 lutego 2024r. o 13:10
Autor pierwszego wpisu może mieć kłopoty...tak się podpisać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Orzechowa Hutujnia niezalogowany
18 lutego 2024r. o 14:45
Autor pierwszego wpisu napisał tylko prawdę, więc za co ma mieć kłopoty? Czyż w demokracji już nawet prawdy mówić nie wolno? A może utraciliśmy demokrację? Czy stało się to 15 października vel 13 grudnia anno domine?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoszary Groszek niezalogowany
18 lutego 2024r. o 15:03
Zapewne chodzi o jego nick w tym wpisie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bury Mieczyk niezalogowany
18 lutego 2024r. o 15:35
Nie potrzeba karczmy złodzieja wszędzie spotkasz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Starozłoty Len niezalogowany
18 lutego 2024r. o 16:03
~~Olga napisał(a): W Otoku nic się nie zmieniło od średniowiecza dalej trakt prowadzi do Kraszowic z kostki która przypomina fale Dunaju . Może zamiast Kupców co chwila jedzie ciężarówka po piasek albo z piaskiem ale oni do Karczmy nie zaglądają . Teraz Konie mają tachograf .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kali wiecznie młody niezalogowany
29 lutego 2024r. o 17:28
~~pytanie 2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Donald Tusk Prawdziwy Niemiec napisał(a): ACHTUNG!!! Program 500 imigrantów plus dla kazdej polskiej miejscowosci, 100% faceci. Umiescimy ich w domach polskich mezczyzn, z dostepem do ich majatku, zony i córeek. A Polscy faceci do obozów pracy. Tak wam dziekuje, ze glosowaliscie na mnie....my mój rzad dalej nie wiemy, jak mozna byc takim zj33...nym jak wy i na takich zdrajców glosowac. Buhehe


Chłopie, Ciebie nieźle pogięło !!! Dobrze że w naszym _Szacownym Grodzie" mamy dobry, przydatny dla Ciebie przybytek "Szpital Przemienienia" tam dojdziesz do siebie!!!!

Twoja matka obsłużyła by emigranta ?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza