Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Karczma w Otoku była "gniazdem złodziei" i domem mordercy
~~Żółta Pernecja niezalogowany
17 lutego 2024r. o 19:28
TAK PATRZAC OD CHYBA 2 LAT POJAWIAJA SIE BARDZO POCZYTNE INFORMACJE TE ZŁE, TAK JAK BY WSZYS
CY CZEKALI NA TO CO ZLEGO SIE DZIALO ALBO CO ZLEGO SIE DZIEJE, CO SIE STALO Z TYMI INFORMACJAMI? CZY TYLKO JEST ZLE? PANDEMIA? ZLE, IMIGRANCI ZLE, W LASACH SZKODNIKI ZLE TO BEDZIEMY PRYSKAC CHEMIA TAK JAK BY TYCH SZKODNIKOW NIE BYLO OD KILKUDZIESIECIU LAT, CALY CZAS WCISKA SIE NAM TA CIEMNOTE, WERYFIKUJCIE WSZYSTKIE BZDURNE INFORMACJE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Olga niezalogowany
17 lutego 2024r. o 19:59
W Otoku nic się nie zmieniło od średniowiecza dalej trakt prowadzi do Kraszowic z kostki która przypomina fale Dunaju . Może zamiast Kupców co chwila jedzie ciężarówka po piasek albo z piaskiem ale oni do Karczmy nie zaglądają . Teraz Konie mają tachograf .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobrązowa Cynia niezalogowany
17 lutego 2024r. o 21:11
W latach 70-dziesiątych były tam zabawy wiejskie na piętrze jak wiara tańczyła to podłoga tak się uginała , że falowały firanki w oknach. Oczywiście w lecie jak okna były otwarte. Mam starą pocztówkę z widokiem tego zajazdu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Student niezalogowany
17 lutego 2024r. o 21:22
~~Żółta Pernecja napisał(a): TAK PATRZAC OD CHYBA 2 LAT POJAWIAJA SIE BARDZO POCZYTNE INFORMACJE TE ZŁE, TAK JAK BY WSZYS
CY CZEKALI NA TO CO ZLEGO SIE DZIALO ALBO CO ZLEGO SIE DZIEJE, CO SIE STALO Z TYMI INFORMACJAMI? CZY TYLKO JEST ZLE? PANDEMIA? ZLE, IMIGRANCI ZLE, W LASACH SZKODNIKI ZLE TO BEDZIEMY PRYSKAC CHEMIA TAK JAK BY TYCH SZKODNIKOW NIE BYLO OD KILKUDZIESIECIU LAT, CALY CZAS WCISKA SIE NAM TA CIEMNOTE, WERYFIKUJCIE WSZYSTKIE BZDURNE INFORMACJE



A co jest dobrego w islamskich imigrantach utrzymywanych na nasz koszt i niszczacych nasza kulture? Lecz sie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pytanie 2 niezalogowany
18 lutego 2024r. o 4:45
~~Donald Tusk Prawdziwy Niemiec napisał(a): ACHTUNG!!! Program 500 imigrantów plus dla kazdej polskiej miejscowosci, 100% faceci. Umiescimy ich w domach polskich mezczyzn, z dostepem do ich majatku, zony i córeek. A Polscy faceci do obozów pracy. Tak wam dziekuje, ze glosowaliscie na mnie....my mój rzad dalej nie wiemy, jak mozna byc takim zj33...nym jak wy i na takich zdrajców glosowac. Buhehe


Twoja matka obsłużyła by emigranta ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnożółty Dziurawiec niezalogowany
18 lutego 2024r. o 5:41
~~Donald Tusk Prawdziwy Niemiec napisał(a): ACHTUNG!!! Program 500 imigrantów plus dla kazdej polskiej miejscowosci, 100% faceci. Umiescimy ich w domach polskich mezczyzn, z dostepem do ich majatku, zony i córeek. A Polscy faceci do obozów pracy. Tak wam dziekuje, ze glosowaliscie na mnie....my mój rzad dalej nie wiemy, jak mozna byc takim zj33...nym jak wy i na takich zdrajców glosowac. Buhehe

Odezwał się wnuk sołdata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donald Tusk Prawdziwy Niemiec niezalogowany
18 lutego 2024r. o 5:49
~~pytanie 2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Donald Tusk Prawdziwy Niemiec napisał(a): ACHTUNG!!! Program 500 imigrantów plus dla kazdej polskiej miejscowosci, 100% faceci. Umiescimy ich w domach polskich mezczyzn, z dostepem do ich majatku, zony i córeek. A Polscy faceci do obozów pracy. Tak wam dziekuje, ze glosowaliscie na mnie....my mój rzad dalej nie wiemy, jak mozna byc takim zj33...nym jak wy i na takich zdrajców glosowac. Buhehe


Twoja matka obsłużyła by emigranta ?



Pecunia non olet .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitna Kolendra niezalogowany
18 lutego 2024r. o 9:05
~~pytanie 2 napisał(a):

Twoja matka obsłużyła by emigranta ?

Przyjdzie czas, że twoje tyły obrobi, cwaniaku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.