Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

100 konkretów na 100 dni

~~Strażnik ZK niezalogowany
22 lipca 2024r. o 19:43
Obajtek brudna pała musi siedzieć. Jego miejce jest w anclu !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 lipca 2024r. o 19:47
Janusz, chyba w sobotę pisałem o sędzi Tuleja, dwa miesiące temu w radiu RMF FM skrytykował rząd 13 grudnia, powiedział " bezprawiem nie naprawi się prawa." Po wypuszczeniu Romanowskiego z aresztu powiedział" trzymanie dwóch urzędniczek i księdza w obecnej sytuacji jest bezpodstawne. Brawo Tuleja. Jak oceniasz wypowiedzi Tuleji, stać cię na obiektywizm?, wątpię.


Dopisane 22.07.2024r. o godz. 19:47:

~~Sczerniała Kalia napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Sczerniała Kalia napisał(a): no właśnie ...tak się robi z ''pelikanami''...;D mają się dzieciaki czym ''jarać'' ...a że tępaki ?...no cóż...
świat bez nich byłby nudny...

prawda ćwoki za ''dwa zyle''? ;D

Tępaki, ćwoki to nie obelgi to samo dowartościowanie Janusza.
zapomniałeś dodać głomby i kmioty...
aha...i swoje kanalie ,gnidy i parówy ...;D
przypomnieć ci? ;D

Janusz, chłopski nie płaczą , zaczynasz wyzywać jak dostaniesz kopa nie jęcz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sczerniała Kalia niezalogowany
22 lipca 2024r. o 19:50
natychmiast jak ty okażesz się obiektywizmem w sprawach piSSdzielskich afer łącznie z oceną ''brudnej pały'' czy ostatnio oszusta Romaszewskiego ...
dwa pytania bym ci zadał Lucjan i wtedy po raz wtóry okazał byś się swoim pseudo -obiektywizmem...
zaraz...przecież ty byś nie odpowiedział...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sczerniała Kalia niezalogowany
22 lipca 2024r. o 19:53
M21W2 napisał(a): Janusz, chłopski nie płaczą , zaczynasz wyzywać jak dostaniesz kopa nie jęcz.


co ty nie powiesz...;D
a ty jak dostałeś kopa od ''dawnego znajomego'' straszyłeś go Policją i dałeś mu czas na przeprosiny...;D
doczekałeś się?
więc co tu jęczysz? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kirowy Dereń niezalogowany
22 lipca 2024r. o 19:55
Zamykanie ludzi na podstawie zeznań innych osób bez dowodów. Tak postępuje Bodnar i jego sierpacze. Skończy się to w Strasburgu i PE będzie musiał ukarać rząd Tuska, bo bezprawie wyjdzie na całą Unie i świat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 lipca 2024r. o 20:00
~~Sczerniała Kalia napisał(a): natychmiast jak ty okażesz się obiektywizmem w sprawach piSSdzielskich afer łącznie z oceną ''brudnej pały'' czy ostatnio oszusta Romaszewskiego ...
dwa pytania bym ci zadał Lucjan i wtedy po raz wtóry okazał byś się swoim pseudo -obiektywizmem...
zaraz...przecież ty byś nie odpowiedział...;D

Tego się spodziewałem, zmiana tematu i myk jak tchórz do nory.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lazurowy kąkol niezalogowany
22 lipca 2024r. o 20:01
Zeznania innych osób same w sobie są dowodami. Kto zamknął Karpińskiego na dziewięć miesięcy bez postawienia zarzutów? Odpowiedz panie Lucjan. Tusk?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sczerniała Kalia niezalogowany
22 lipca 2024r. o 20:03
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Sczerniała Kalia napisał(a): natychmiast jak ty okażesz się obiektywizmem w sprawach piSSdzielskich afer łącznie z oceną ''brudnej pały'' czy ostatnio oszusta Romaszewskiego ...
dwa pytania bym ci zadał Lucjan i wtedy po raz wtóry okazał byś się swoim pseudo -obiektywizmem...
zaraz...przecież ty byś nie odpowiedział...;D

Tego się spodziewałem, zmiana tematu i myk jak tchórz do nory.

a czego oczekiwałeś ?
ja nie zmieniłem tematu tylko odpowiedziałem ci tym samym ..zastosowałem tą samą praktykę jaką ty stosujesz tu od lat...;D
więc co tu jęczysz...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza