Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
PiS w Bolesławcu: Tusk nie spełnił swoich obietnic. Sarbak chce łączyć pokolenia
~~Tumanum niezalogowany
2 kwietnia 2024r. o 20:24
Za posługiwanie się kupionym dyplomami z collegiumtumanum, oraz przepadkiem zdobytego w ten sposób majątku wraz z odsetkami powinny być wyroki bezwzględnej odsiadki 25 lat.
Potwierdzacie???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Popielaty Agrest niezalogowany
2 kwietnia 2024r. o 20:44
~~Kasztanowa Szachownica napisał(a): Oj Panie Serbak siedzisz pan w gnieździe pełnym gooowna


Może to lubi ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowa Lepnica niezalogowany
2 kwietnia 2024r. o 20:45
~~Zdradzieckie pisowskie mordy napisał(a): Syn Andrzeja Leppera twierdzi, że jego ojciec nie popełnił samobójstwa. - Nie wiem, czy to wymyślił pan Kaczyński, czy to wymyślili Wąsik z Kamińskim. Po prostu ktoś to wymyślił i ktoś zaczął to układać sobie wszystko w głowie - mówi Tomasz Lepper syn Andrzeja Leppera.

Nigdy nie wierzyłem w samobójstwo Andrzeja Leppera podobnie jak w zamach bombowy Tupolewa w Smoleńsku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tragedia Narodu Polskiego niezalogowany
3 kwietnia 2024r. o 21:54
https://tvn24.pl/biznes/ze-swiata/usa-prasa-spolke-trumpa-uratowal-rosyjsko-amerykanski-biznesmen-objety-sledztwem-ws-karnej-st7852224

Populista taki jak kaczyński
Ruski mir
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza