Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
32-latek usłyszał zarzuty pobicia i zniszczenia pojazdu
~~Rdzawobrązowa Tawuła niezalogowany
3 kwietnia 2024r. o 23:49
Podobno niektórzy się tak dogadali że zrobią że mnie wariatkę. Tak mi ostatnio jeden podły gnojek groził. Taki zwykły tchórz naciągacz i manipulant, ma duże doświadczenie głównie uczy się z pism do niego i z jego własnej diagnozy. Bolesławiec to przegrane miasto dziwny czlowiek ow i złodzieji. Zawsze ktoś ma interes. Dobrych ludzi tutaj nie ma.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.