Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jarosław Drab drugi w ogólnopolskich mistrzostwach Śląska w kulturystyce i fitness
~~Bxxxe niezalogowany
9 kwietnia 2024r. o 0:56
Natural moze mieć w łapie 45.Sam trenuje mało profesjonalnie a mam 40 gdzie nigdy nie miałem tendencji do dużych łap.Ale bawie się w to od 16 roku życia z przerwami.I było różnie czasami z powodu gorszego zdrowia ubytki masy spore ale dziś jak przesło z wiekiem trochę wagi to i łapa jest.Mam kolegę co jest naturalny i po redukcji spokojnie miałby 43 więc to nie prawda że natural nie może mieć takich łap.To zależy od genetyki i od tego ile trenuje jest to całkiem możliwe.Ja nigdy nic nie brałem nawet kreatyny nie brałem bo mnie odwadnia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~John niezalogowany
9 kwietnia 2024r. o 6:01
2 miejsce na Śląsku??? Grubo fest
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krystian niezalogowany
9 kwietnia 2024r. o 10:17
~~Phi napisał(a): Jarosław Drab drugi w ogólnopolskich

Ale ty głupi jesteś
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Orzechowa Słonecznica niezalogowany
9 kwietnia 2024r. o 14:27
~~Srebrnoszary Rozchodnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bananowa Kolendra napisał(a): Kategoria fitness plażowe męskie województwa Śląskiego... ależ wyczyn, życia nikomu nie uratował, jaki jest sens żeby to nagłaśniać?

Dla niego to jest duży sukces i uważam ,że jak nie ma sie nic mądrego do napisania i nie potrafię uznać czyjegoś sukcesu to można milczeć .A ty kogo uratowałeś ?a może zrobiłeś forme życia ?


Ale co mnie to obchodzi? Formę zdobił dla kogoś czy dla siebie? Czy jego sylwetka plażowa wpłynie wniesie coś dobrego dla świata? Do pozowania pierwsi do roboty ostatni. Więcej by zrobił dobrego jakby posprzątał plastikowe butelki w lesie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pani B niezalogowany
19 kwietnia 2024r. o 22:10
Jarek wraz z Kamilą są bardzo dobrymi żołnierzami nie ma to jak wylewać hejt w Internecie a na siłowni prosić o pomoc jak zrobić poprawnie pompkę bo ma się problem z egzaminem do wf jakoś wtedy każdy głowa w dół i idą do nich , to że mają czas na siłownię .. każdy go ma siłownia jest do godziny 20.00 po pracy też można pójść pozdrawiam hejterow co stoją z hamburgerami pod kantynką za 5 zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anonimowa niezalogowany
19 kwietnia 2024r. o 22:14
Jakoś jestem na 3 i nikt o nich źle się nie wypowiada wręcz przeciwnie .. widać komuś żal dupę ściska że nie ma czasu poćwiczyć życie :D na garaże naprzód
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego