Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tauron nie dostarcza prądu, ale pobiera opłaty. Właściciele garaży oburzeni [WIDEO]
~~fdsjkfhdskjh niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 15:02
Pisać reklamację za reklamacją! W końcu pomoże
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrunatna Żurawka niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 16:40
~~fdsjkfhdskjh napisał(a): Pisać reklamację za reklamacją! W końcu pomoże


Nic to nie daje. Pisze się, dzwoni się .. Tauron ma to gdzieś. Jak to ta firma. Przyjechali by i powiedzieli, że naprawią za tyle i tyle - nawet tego nie robią… tragedia z tą firmą ..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ksiądz proboszcz niezalogowany
11 kwietnia 2024r. o 7:40
Jak uszkodzony WLZ to problem właścicieli nieruchomości a nie Tauronu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mykoła niezalogowany
11 kwietnia 2024r. o 10:26
Zgłaszajcie indywidualnie "uszkodzony licznik". Jak nie macie prądu to macie "uszkodzony licznik" :)
Jeżeli nie przyjadą to odmówcie uiszczenia zapłaty za energię z powodu nieprawdziwego odczytu "bo używaliście prądu" a licznik stoi w miejscu :)
Sposobem trzeba, i wszystko poleconym wysyłajcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Huk niezalogowany
11 kwietnia 2024r. o 11:37
Wiesiek popsuł, bo sprężarkę chciał podłączyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kat niezalogowany
11 kwietnia 2024r. o 14:10
Ty się nie martw,że masz chwilowe problemy z dostawą prądu,od lipca nie będzie cię stać na prąd , ceny prądu 65% w górę , ceny ogrzewania 65% w górę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewka niezalogowany
11 kwietnia 2024r. o 18:18
Jestem zniesmaczona tym co czytam. Artykuł totalnie mija się z prawdą. Dlaczego bije taki brak profesjonalizmu. Dziennikarstwo na poziomie "pierdoły z podwórka". Ludki myślą że wrobią w drogą inwestycję firmę która nie jest właścicielem tej instalacji. Żenada. Proponuję dobrze zapoznać się z tematem nie nakręcać i szukać na siłę sensacji byle coś napisać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mykoła niezalogowany
11 kwietnia 2024r. o 19:24
~~Marchewka napisał(a): Jestem zniesmaczona tym co czytam. Artykuł totalnie mija się z prawdą. Dlaczego bije taki brak profesjonalizmu. Dziennikarstwo na poziomie "pierdoły z podwórka". Ludki myślą że wrobią w drogą inwestycję firmę która nie jest właścicielem tej instalacji. Żenada. Proponuję dobrze zapoznać się z tematem nie nakręcać i szukać na siłę sensacji byle coś napisać.


Dlaczego nie jest właścicielem instalacji? Jeżeli masz garaże ułożone szeregowo a główna skrzynka jest na ścianie po drugiej stronie szeregu garaży to kto ma poprowadzić instalację przez garaże innych właścicieli jak nie dostawca prądu?
Garaże nie mają zarządcy nieruchomości który ma zorganizować remont instalacji a właściciel nie ma mocy zmusić innych właścicieli do wpuszczenia i zapłacenia za nową instalację. Jeżeli Tauron gwarantuje dostawę prądu i bierze kasę ZA PRZESYŁ do nieruchomości to nie może się zasłaniać "nie jego instalacją". Jeżeli nie chce się zająć instalacją to niech zrezygnuje z dostawy prądu z racji braku możliwości jego dostawy a nie nalicza sobie opłaty i ma gdzieś że prąd nie dochodzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza