Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Reklamowali się w Bolec.Info - portalu nr 1 w powiecie i wygrali wybory!
~~Gulczas niezalogowany
11 kwietnia 2024r. o 2:28
Przecież ludowcy też wygrali z 3 noga. Przedszkolance i misiowi z parowej należy się oskar. za wybór kandydatów w zielonej koniczynce jak i za ciekawy montaż 3 nózkj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnożółty Kosmos niezalogowany
11 kwietnia 2024r. o 3:15
Weszliście ratuszowym do d.... bez wazeliny, w dodatku za pieniądze z naszych podatków. Nawet nie wiem jak to nazwać. Bo takie promowanie polityków to już więcej niż qrestwo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowy Mamutowiec niezalogowany
11 kwietnia 2024r. o 10:06
A gdzie wylądował towariszcz pałkownik od suworowa? Coś nie słychać, nie chwali się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hehe niezalogowany
11 kwietnia 2024r. o 12:53
~~Pomarańczowy Mamutowiec napisał(a): A gdzie wylądował towariszcz pałkownik od suworowa? Coś nie słychać, nie chwali się.

Nie krakaj tylko Tomek wygra to otoczy się wianuszki em tych samych. Wtedy nikt mu nie zagrozi...?
?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza