Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolec.Info liderem! Świetne wyniki oglądalności portalu!
~~Ceglany Szupin niezalogowany
15 kwietnia 2024r. o 20:45
~~Jasio napisał(a): Chcesz powiedzieć Juruś że aż taki wpływ na na redaktorów i to on cię tak załatwił na cacy? Juruś nie strasz nie strasz bo się zesr/a/sz.


Ogarnij się przestań jąkać lub dukać
na na , a może ha ha ha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Babka lekarska niezalogowany
15 kwietnia 2024r. o 20:55
~~Ceglany Szupin napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasio napisał(a): Chcesz powiedzieć Juruś że aż taki wpływ na na redaktorów i to on cię tak załatwił na cacy? Juruś nie strasz nie strasz bo się zesr/a/sz.


Ogarnij się przestań jąkać lub dukać
na na , a może ha ha ha

Jawohl maine gefraiter.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.