Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ślubowanie burmistrza Nowogrodźca, Joanny Świder
~~Indygowy Bukszpan niezalogowany
28 lipca 2024r. o 21:22
~~Mieszkaniec napisał(a): Do KGW nic nie mam ale niech radni myślą o młodym o młodzieży i dzieciach. Brak aktyteparku - to co jest to kpina. Brak placu zabaw który spełnia standardy, brak ścieżek rowerowych, boiska wielosezonowego. Wiele lat zaniedbań. Dlatego kibicuje Świder

~~Mieszkaniec napisał(a): Do KGW nic nie mam ale niech radni myślą o młodym o młodzieży i dzieciach. Brak aktyteparku - to co jest to kpina. Brak placu zabaw który spełnia standardy, brak ścieżek rowerowych, boiska wielosezonowego. Wiele lat zaniedbań. Dlatego kibicuje Świder

Popieram!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieska Szydlica niezalogowany
28 lipca 2024r. o 21:43
Za to będą etaty dla strazy miejskiej bo część będzie robić za parkingowych przy szkole.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~oszukany niezalogowany
28 lipca 2024r. o 22:14
~~Burozielony Tytoń napisał(a): Pani Świder jest fajna babka. A jeśli ktoś na nią jedzie to wiadomo kto.

Też tak myślałem przez ostatnie 10 lat ,ale się zawiodłem i nie miałem pojęcia że byłem przez nią okłamywany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białobrązowa Begonia niezalogowany
28 lipca 2024r. o 22:30
~~Indygowy Bukszpan napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mieszkaniec napisał(a): Do KGW nic nie mam ale niech radni myślą o młodym o młodzieży i dzieciach. Brak aktyteparku - to co jest to kpina. Brak placu zabaw który spełnia standardy, brak ścieżek rowerowych, boiska wielosezonowego. Wiele lat zaniedbań. Dlatego kibicuje Świder

Ktoś napisał: ~~Mieszkaniec napisał(a): Do KGW nic nie mam ale niech radni myślą o młodym o młodzieży i dzieciach. Brak aktyteparku - to co jest to kpina. Brak placu zabaw który spełnia standardy, brak ścieżek rowerowych, boiska wielosezonowego. Wiele lat zaniedbań. Dlatego kibicuje Świder
Popieram!

Kibicuj jej , poczekamy i zobaczymy czy to będzie o czym piszesz . Ja szybciej będę księdzem jak ona coś tu zrobi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pytanie zasadnicze niezalogowany
29 lipca 2024r. o 5:31
~~oszukany napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Burozielony Tytoń napisał(a): Pani Świder jest fajna babka. A jeśli ktoś na nią jedzie to wiadomo kto.

Też tak myślałem przez ostatnie 10 lat ,ale się zawiodłem i nie miałem pojęcia że byłem przez nią okłamywany.


Rozkochała cię w sobie a następnie kopnęła w dupę ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ha ha niezalogowany
29 lipca 2024r. o 9:39
~~pytanie zasadnicze napisał(a):
Ktoś napisał: ~~oszukany napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Burozielony Tytoń napisał(a): Pani Świder jest fajna babka. A jeśli ktoś na nią jedzie to wiadomo kto.

Też tak myślałem przez ostatnie 10 lat ,ale się zawiodłem i nie miałem pojęcia że byłem przez nią okłamywany.

Rozkochała cię w sobie a następnie kopnęła w dupę ?

Kochać to tam nie ma co ,ładniejsze i młodsze wypycham nogą z łóżka ,pięknie kłamała o rozwoju gminy i opluwała RR . Leszka też rozkochała i wypluła ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkanka niezalogowany
29 lipca 2024r. o 12:26
Poziom tych komentarzy powyżej to żenada. Nie dziwię się że w Nowogrodźcu jest tak źle bo jak może być dobrze jak ludzie mają tylko do zaoferowania żółć i nienawiść. Większość co tu pisze nie ma pojęcia o niczym ale anonimowo każdy głupi może coś napisać. To też wina byłego burmistrza który podzielił społeczeństwo. Żenada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkaniec niezalogowany
29 lipca 2024r. o 13:40
~~Mieszkanka napisał(a): Poziom tych komentarzy powyżej to żenada. Nie dziwię się że w Nowogrodźcu jest tak źle bo jak może być dobrze jak ludzie mają tylko do zaoferowania żółć i nienawiść. Większość co tu pisze nie ma pojęcia o niczym ale anonimowo każdy głupi może coś napisać. To też wina byłego burmistrza który podzielił społeczeństwo. Żenada.

Napisała Świder burmistrz prezesunia veto w przerwie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza